OKRUG ORANDZ?

Tinar:
laura87:
zoranpetrovic84:
Ja sam danas prvi put gledao...kako se zove glavna glumica(ja mislim da je glavna) misa...nesto ili tako nesto?mnogo je slaaaaaaaatka



Zove se Misa Barton i '86. je godiste 8) 8) 8)
I nevidjen je snob. Prochitala sam intervju sa njom u engelskom cosm-u. :roll:

Znam.A i iskreno i ne izgleda nista posebno-premrsava je i sva krakata,a o njenoj glumi necu da diskutujem,plus je njen lik u seriji ne bas inteligentan,ali sta ces...Mnogi moji ortaci se bas prze na nju :wink:
 
laura87:
Tinar:
laura87:
zoranpetrovic84:
Ja sam danas prvi put gledao...kako se zove glavna glumica(ja mislim da je glavna) misa...nesto ili tako nesto?mnogo je slaaaaaaaatka



Zove se Misa Barton i '86. je godiste 8) 8) 8)
I nevidjen je snob. Prochitala sam intervju sa njom u engelskom cosm-u. :roll:

Znam.A i iskreno i ne izgleda nista posebno-premrsava je i sva krakata,a o njenoj glumi necu da diskutujem,plus je njen lik u seriji ne bas inteligentan,ali sta ces...Mnogi moji ortaci se bas prze na nju :wink:
Pa ne znam. Shto se tiche fiz izgleda, nije losha. Jeste premrshava, ali to shto je krakata samo je plus. Ona je manekenka, normalno da je takva. Seriju sam gledala mozda dva puta, zayeban je termin. I ono shto sam videla nije mi se bash svideo.
 
Seth (aka Adam Brody) je rođen 15. decembra 1979.

Born and raised in San Diego, California, Adam Brody spent a lot of his teen years hanging out with his friends, having fun and surfing. Upon graduation, he convinced his parents to allow him to attend college in Los Angeles. However, instead of enrolling in school, he hired an acting coach, signed with a personal manager and soon landed the lead in the NBC movie-of-the-week, Growing Up Brady, playing Barry Williams (Greg Brady). Soon after, Brody was cast as the lead in the MTV cult series Now What? His television credits also include a recurring role as Coop in ABC's Once and Again; a recurring role as Dave in the WB's Emmy-nominated Gilmore Girls; and standout guest starring roles in Judging Amy, Family Law and Smallville. Brody will also soon be seen starring in the new Fox television series "The O.C." (2003), playing the son of Peter Gallagher's character.
 
Odgledao sam 3 epizode. Mozda bih gledao i vise, ali se daje u ekstremno losem terminu po mene. Sve u svemu ovo mogu da kazem o seriji i likovima:

Serija mozda i moze da prodje, ali je nekako bre... smorna pomalo...
Glavna likica je toliko retardna u seriji da je to neverovatno - neprestano optuzuje onog jadnicka sto se pali na nju za razne stvari i uopste ne shvata koliko je glupa (sto je i odlika glupih ljudi). Nervira me.
Onaj sto se pali na glavnu likicu je jedan od najzescih likova u seriji, ali ga neprestano ispusava zato sto je ona najveca kretenka... Pametniji je od nje triput, ali jbg, ljubav je slepa.
Onaj lik sto se sad odjednom 2 ribe pale na njega je najpametniji u seriji i to ubedljivo, mnogo mi se svidja nacin na koji prica i razmislja, sve je otkacen... jos se i 2 ribe pale na njega. :D
O one 2 sto se pale na ovog nemam sta posebno da kazem.
Vecina roditelja (osim keve od glavne likice) su max ok.

I taj rad... 8)
 
Tipkaros:
Odgledao sam 3 epizode. Mozda bih gledao i vise, ali se daje u ekstremno losem terminu po mene. Sve u svemu ovo mogu da kazem o seriji i likovima:

Serija mozda i moze da prodje, ali je nekako bre... smorna pomalo...
Glavna likica je toliko retardna u seriji da je to neverovatno - neprestano optuzuje onog jadnicka sto se pali na nju za razne stvari i uopste ne shvata koliko je glupa (sto je i odlika glupih ljudi). Nervira me.
Onaj sto se pali na glavnu likicu je jedan od najzescih likova u seriji, ali ga neprestano ispusava zato sto je ona najveca kretenka...



Pametniji je od nje triput, ali jbg, ljubav je slepa.
Onaj lik sto se sad odjednom 2 ribe pale na njega je najpametniji u seriji i to ubedljivo, mnogo mi se svidja nacin na koji prica i razmislja, sve je otkacen... jos se i 2 ribe pale na njega. :D
O one 2 sto se pale na ovog nemam sta posebno da kazem.
Vecina roditelja (osim keve od glavne likice) su max ok.

I taj rad... 8)



:D :D :D :D :D
 

Back
Top