Da li da raskinem? Hitno

mikajo

Zainteresovan član
Poruka
118
Situacija je sledeca.Smuvali smo se za novu godinu...bilo je ludo,pevali igrali...I na kraju zavrsili u krevetu...
Nisam planirao nista i bilo je super...
I tako sad ta veza traje medjutim ne svidja mi se iskreno...i neznam sta da radim...Vidim da joj znacim a meni se svidja jedna koleginica koju ona ne poznaje...sad neznam :?
 
Da.
Sta ces sa osobom koja ti se ni ne svidja??? :shock:
Nisi bio iskren prema njoj od pocetka i sad je pravo vreme da joj kazes, jer ako budes jos cekao, osecaces se samo jos gore, a i ona, jer niko nije corav pred ocima...
 
mikajo:
Situacija je sledeca.Smuvali smo se za novu godinu...bilo je ludo,pevali igrali...I na kraju zavrsili u krevetu...
Nisam planirao nista i bilo je super...
I tako sad ta veza traje medjutim ne svidja mi se iskreno...i neznam sta da radim...Vidim da joj znacim a meni se svidja jedna koleginica koju ona ne poznaje...sad neznam :?

Q No.1: ko ti se ne svidja: ona ili veza s njom?

Cim ti un. glasic kaze - raskidaj...
 
Ako sam dobro shvatio ti ne zelis da je povredis. Ja kada zelim da raskinem sa devojkom nikad joj to ne kazem vec je nateram da ona raskine (nedostatkom vremena za vidjanje, postupcima koji joj se ne svidjaju...), tako da ako ti devojka ne lezi uradi nesto sto ce je naterati da ona raskine i neces je povrediti, samo nemoj da preteras pa da ispadnes svinja vec uradi nesto diskretno jer ako pocne da te prati los glas gotov si! :wink:
 
Dovla:
Ako sam dobro shvatio ti ne zelis da je povredis. Ja kada zelim da raskinem sa devojkom nikad joj to ne kazem vec je nateram da ona raskine (nedostatkom vremena za vidjanje, postupcima koji joj se ne svidjaju...), tako da ako ti devojka ne lezi uradi nesto sto ce je naterati da ona raskine i neces je povrediti, samo nemoj da preteras pa da ispadnes svinja vec uradi nesto diskretno jer ako pocne da te prati los glas gotov si! :wink:

Pa bas tako bi ispao svinja! :shock:

Mozda ti namere nisu lose, ali bas takvo ponasanje ume najvise da iznervira i time samo pokazujes nepostovanje prema osobi sa kojom si proveo izvesno vreme.Kako bi tebi bilo da te devojka sa kojom si zavlaci i izbegava i odjednom pocne nenormalno da se ponasa?

Skupi malo herca, reci joj sta i kako, kad ti se nije svidela do sada tesko da ce ti se svideti kasnije. :?
 
mikajo:
Situacija je sledeca.Smuvali smo se za novu godinu...bilo je ludo,pevali igrali...I na kraju zavrsili u krevetu...
Nisam planirao nista i bilo je super...
I tako sad ta veza traje medjutim ne svidja mi se iskreno...i neznam sta da radim...Vidim da joj znacim a meni se svidja jedna koleginica koju ona ne poznaje...sad neznam :?
ma radi sta hoces ali ne lazi je obice ti se o glavu :wink:
 
mikajo:
Situacija je sledeca.Smuvali smo se za novu godinu...bilo je ludo,pevali igrali...I na kraju zavrsili u krevetu...
Nisam planirao nista i bilo je super...
I tako sad ta veza traje medjutim ne svidja mi se iskreno...i neznam sta da radim...Vidim da joj znacim a meni se svidja jedna koleginica koju ona ne poznaje...sad neznam :?

A kako si mogao da budes tako naivan i da odmah zavrsis u krevetu sa njom?
To je po meni idiotizam.
Prvo je upoznaj,zavoli je pa tek onda u krevet.
 

Back
Top