Tema samo za vrhunske muskarce sa velikim jajima

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Jeste vi primetili kad imate curu i nista ne radite da vam ona za to grinta, a i kad na kraju nadjete posao onda radite da vas po nekoliko dana nema, i onda dodjete na kratko i opet vas nema nekoliko dana i to joj ne valja. Pa znaci njoj nista ne valja. Meni se cini da su takve razmazena derista, nemaju predstavu o zivotu.
Meni se recimo uvek desavalo ili nemam nista posla ili krepavam od rada na poslu. Kako vi resavate takve probleme, jer kako god okrenete ono ne valja, a posao ne mozete naci da radite 8 sati?

Ja to vrlo lako resim, meni je posao vazniji od cure, jer od njega zivim a od nje ne.
 
Jeste vi primetili kad imate curu i nista ne radite da vam ona za to grinta, a i kad na kraju nadjete posao onda radite da vas po nekoliko dana nema, i onda dodjete na kratko i opet vas nema nekoliko dana i to joj ne valja. Pa znaci njoj nista ne valja. Meni se cini da su takve razmazena derista, nemaju predstavu o zivotu.
Meni se recimo uvek desavalo ili nemam nista posla ili krepavam od rada na poslu. Kako vi resavate takve probleme, jer kako god okrenete ono ne valja, a posao ne mozete naci da radite 8 sati?

Ja to vrlo lako resim, meni je posao vazniji od cure, jer od njega zivim a od nje ne.


Ti ga baš se... kad ti cura nije važna, zašto ideš uopće u neku vezu. Nitko ne živi od ničeg drugog osim posla - ovog ili onog - a osoba s kojom jesmo nije posao.Zašto je žena razmaženo derište, ako joj možda nedostaješ i ako te, nedaj Bože, voli. Što se upuštaš u išta, od čega se ne živi, nego sa čime se živi!
 
Ti ga baš se... kad ti cura nije važna, zašto ideš uopće u neku vezu. Nitko ne živi od ničeg drugog osim posla - ovog ili onog - a osoba s kojom jesmo nije posao.Zašto je žena razmaženo derište, ako joj možda nedostaješ i ako te, nedaj Bože, voli. Što se upuštaš u išta, od čega se ne živi, nego sa čime se živi!

Da bas ce ti grintati ako te voli. Znas ti zasto zene to rade? Da vide oces li dati otkaz, da vide koliko su jake, i koliki si papak. Mala moras ti jos puno kacamaka pojesti da bi mogla meni parirati sa nekom pametnom pricom i odgovorom.
 
ako je htela nekog tipa sto radi od 8 do 4 koj se moj petljala sa tobom, nego to ona stara fora sad cu ja da ga promenim, da mu otvorim oci :lol:
kazes joj putuj igumane, nacice se neki baja sa stalnim radnim vremenom i prenzionim osiguranjem


Dakle Metlo pozitivno si me iznenadila. Dobro razmisljas, sad da sam blizu tebe vodio bi te na sladoled i ispricao par opasnih fora, koje bi te odusevile.
 
Jeste vi primetili kad imate curu i nista ne radite da vam ona za to grinta, a i kad na kraju nadjete posao onda radite da vas po nekoliko dana nema, i onda dodjete na kratko i opet vas nema nekoliko dana i to joj ne valja. Pa znaci njoj nista ne valja. Meni se cini da su takve razmazena derista, nemaju predstavu o zivotu.
Meni se recimo uvek desavalo ili nemam nista posla ili krepavam od rada na poslu. Kako vi resavate takve probleme, jer kako god okrenete ono ne valja, a posao ne mozete naci da radite 8 sati?

Ja to vrlo lako resim, meni je posao vazniji od cure, jer od njega zivim a od nje ne.

Od starta je postavim na neko 5o-6o mesto prioriteta i tako je naviknem..samo na kasicicu
 
Ja to vrlo lako resim, meni je posao vazniji od cure, jer od njega zivim a od nje ne.

icon_new_haha-1.gif
 
Jeste vi primetili kad imate curu i nista ne radite da vam ona za to grinta, a i kad na kraju nadjete posao onda radite da vas po nekoliko dana nema, i onda dodjete na kratko i opet vas nema nekoliko dana i to joj ne valja. Pa znaci njoj nista ne valja. Meni se cini da su takve razmazena derista, nemaju predstavu o zivotu.
Meni se recimo uvek desavalo ili nemam nista posla ili krepavam od rada na poslu. Kako vi resavate takve probleme, jer kako god okrenete ono ne valja, a posao ne mozete naci da radite 8 sati?

Ja to vrlo lako resim, meni je posao vazniji od cure, jer od njega zivim a od nje ne.

Uvek je u startu postavis na neko mesto prioriteta i nema vrdanja
 

Back
Top