KANTA !!!

Inspector

Aktivan član
Poruka
1.372
Ljudi imam malih rpoblema sa kantom za otpatke u windows XP-u. Naime ikonica kante stalno pokazuje da je kanta puna, a kada je otvorim u njoj nema ama bas nista !!! I sto je najgore ja kada idem na isprazni kantu pise dali ste sigurni da zelite da izbrisete "WINDOWS" i kada kliknem na yes on mi kaze NIJE MOGUCE IBRISATI DATOTEKU CITANJE IZ IZVORNE INFORMACIJE ILI SA DISKA NIJE MOGUCE !!! I TO MI SE STALNO POJAVLJUJE I KADA JE KANTA PRAZNA I KADA JE KANTA PUNA !!!! kako da ispravim ovaj bag !!!
 
Inspector:
Ljudi imam malih rpoblema sa kantom za otpatke u windows XP-u. Naime ikonica kante stalno pokazuje da je kanta puna, a kada je otvorim u njoj nema ama bas nista !!! I sto je najgore ja kada idem na isprazni kantu pise dali ste sigurni da zelite da izbrisete "WINDOWS" i kada kliknem na yes on mi kaze NIJE MOGUCE IBRISATI DATOTEKU CITANJE IZ IZVORNE INFORMACIJE ILI SA DISKA NIJE MOGUCE !!! I TO MI SE STALNO POJAVLJUJE I KADA JE KANTA PRAZNA I KADA JE KANTA PUNA !!!! kako da ispravim ovaj bag !!!

Kada se deinstaliraju neke aplikacije ili programi ciji pojedini delovi ostanu u progr. fajlsu ili windowsu desava se da se ne mogu obrisati ili kasnije isprazniti iz korpe.
Imao sam takve slucajeve ali kada sam obrisao neke ostatke sa DRUGIH LOKACIJA OVO SE POSLE LAKO OBRISALO ILI SE CAK SAMO POSLE RESTARTA OBRISALO izvini slucajno su velika slova, pa mislim da ce i kod tebe da se resi naslican nacin :!: :)
 
E bio si upravu bio je ostatak nekog programa koga sam izbrisalo i to mi se vise nepojavljuje !!! E sad da nebude da sam dzabe postavio temu, imam jos jedno pitanje ovog puta vezano za bag sa XP kada su u pitanju MS-DOS aplikacije. Naime kada god hocu da pokranem neki MS-DOS program kao da mi se pri pokretanju sve ukoci ili ostane samo crn ekran nijedna komanda neradi, pa moram da restartujem komp, u cemu je problem ???
 
(Verovatno) Nije u pitanju bag, problem je u tome što winXP nema standardni MS-DOS, nego samo emulaciju koja ponekad ume nenormalno da zauzme resurse.
A jesi li probao da pokreneš program iz Command Prompt-a ili da podesiš 'Compatibility' za taj program?
 

Back
Top