net modove
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: net modove

qweas
    Guest

Podrazumevano net modove

zanima me ko jos proizvodi net modove ,osim simenasa p intracom i moze li covek nabaviti u sopstvenoj reziji ,bez telekomove saglasnosti posto su intracom djubre zivo

insajder
    Guest

Podrazumevano

Ono na sta ti mislis je NT zavrsetak a netmod je samo jedan takav od grcke firme intracom kada su pocinjali da se uvode bazni ISDN prikljuci prvo su korisnici sami kupovali te NT zavrsetke pa je bilo tu svega i svacega a telekom nije odgovarao za njihovo ispravno funkcionisanje onda smo poceli da delimo siemens-ove nt zavrsetke tipa NTBA koji su imali samo dva digitalna izlaza, zatim smo presli na siemens santis-e koji su imali i dodatna dva analogna prikljucka za obicne telefone zatim smo presli na intracom-ove net modove oni su sebi imali i ugradjeni isdn modem i uskoro ce krenutu sa novim net modom koji je i hardverski drugaciji od svog predhodnika i osim toga uz njega dobijate i rsv-com lite software na posebnom cd-u inace deo oko isdn sam nekada radio ali su taj deo posla preuzeli drugi netmod nije los samo mora covek da pazi napisi sta ti je problem mozda mogu da ti pomognem jer sam nekada isao na posebne kurseve za njega cak sam razgovarao i sa ljudima iz fabrike koji ga prave pre par godina.

Slične teme

1. Za modove!!!
    Autor dvr u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 23.10.2007., 01:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •