Muskarci....duga veza....sta dalje?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Tema: Muskarci....duga veza....sta dalje?

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Muskarci....duga veza....sta dalje?

Mislim da ne govorim samo u svoje ime. Duga veza neminovno dolazi do pitanja: sta dalje?
    Ukoliko ste osoba kao ja, koja jos zeli da istrazuje u zivotu, putuje, trosi SAMO NA SEBE, ne planira nista dalje od popodnevne kafice sa prijateljima i egzoticnog letovanja, kako resiti da napravis tako ozbiljan presek.
    Kako znati da je prava/prav

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

ehm!

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio oxi
    ehm!
    Ma sve je to OK, ali u nekom drugom gradu. Pa zar ne mislis da je ovaj grad vec prepun ufuranih blejacica (u pink nijansama).
    I nemoj samo da mi skrnavis ritual popodnevne kafice, molim te 8)
    Dakle, imas neki konkretan odgovor, ili cemo da razmatramo klupska desavanja - vodic kroz BG?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.11.2004.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

e da, gde veceras?!

nego, ma to je sve deo zivota, tako da opusteno. nemojte se previse nervirati. ako nemate posao - nadjite ga ili ga bar trazite...

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Tommy_V
    e da, gde veceras?!

nego, ma to je sve deo zivota, tako da opusteno. nemojte se previse nervirati. ako nemate posao - nadjite ga ili ga bar trazite...
    Pa gde me vodis Tommy? Posla mi je i ovako preko glave :wink:

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa znas da je pravi kad ludacki pozelis da mu rodis BEBU! 8)

Primećen član Srdj@n (avatar)
    Učlanjen
    30.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Uh,ja sam bas u toj dilemi
    Preko tri godine sam sa devojkom i u fazi raskida sam,pa ni sam ne znam da li ici napred ili nazad :?

Primećen član Hammerhead (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio divlja-u-srcu
    da li to vazi i za muskarce? :wink: kako znati? pretpostavljam da ce svako znati za sebe... pod uslovom da su oboje u datom trenutku u zivotnom stadijumu kada je to zanimljivo (duhovno ne fizicki) ako je neko "premlad" ili "prestar" (duhovno) onda od toga nema nista... ako ne ... pa znace sami. moje misljenje je da nema smisla juriti neki brak ako nisu oboje spremni za to... mozda i uspe ali verovatnoca je da ce prsnuti posle manje od 1 zemaljske godine...

Obećava
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    47

Podrazumevano

Ma zar je bitno da li je osoba prava... Krenes pa sta bude. Sve je rizik... A muka mi je od sonjavaca koji sve mere deset puta pa onda nesto rade.... Imaj muda budi musko.... A zene valjda znaju sta hoce... A svaki muskarac ima mana. Samo je pitanje koje su...

Zainteresovan član jinxy (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

nikada se ne moze znati da li je neko prava osoba za tebe ili nije. jednostavno... jaja u sake i udri, pa kud puklo da puklo. zasto da tebi bude bolje nego drugima?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Tesko je reci ko je prava osoba a ko ne,uvek postoje i postojace neke nedoumice.Pa niko nije savrsen...Zato lepo sedi i razmisli zbog cega ZA a zbog cega PROTIV.Ili kreni korak dalje u vezi,ili batali sve(najgore je otezati vezu u nedogled,ako nemas predstavu o tome sta stvarno zelis).

Početnik
    Učlanjen
    11.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Hammerhead
    Citat Original postavio divlja-u-srcu
    da li to vazi i za muskarce? :wink: kako znati? pretpostavljam da ce svako znati za sebe... pod uslovom da su oboje u datom trenutku u zivotnom stadijumu kada je to zanimljivo (duhovno ne fizicki) ako je neko "premlad" ili "prestar" (duhovno) onda od toga nema nista... ako ne ... pa znace sami. moje misljenje je da nema smisla juriti neki brak ako nisu oboje spremni za to... mozda i uspe ali verovatnoca je da ce prsnuti posle manje od 1 zemaljske godine...
    ma odakle vam ideja da je pravi kad pozelis da mu rodis bebu, a sto se gomila onda razvodi jos u prvoj drugoj godini braka

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

e,pa sve to nije samo muski problem!generalno nas je prevelik broj koji smo na neki nacin "razmazeni" i ne zelimo da se menjamo ni zbog koga i ni zbog cega i nedamo svoju kaficu sa prijateljima i svoj novcanik i svoje slobodno vreme i svoj mir i svoje glupe navike nikome!i sto smo stariji sve teze pristajemo na kompromis! da li je pravi/-a,nije sigurno,jer takvo sta ne postoji.moze da bude jedino bas ta osoba koja ce hteti da se malko menja zbog tebe,kao i ti zbog nje jer cete shvatiti da vam je to sto imate zajedno bitnije od svih glupih navika u zivotu! :wink:

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Jos ako je odnos izgradjen na poverenju, kao i na primer njen koja pita "a kuda i ko me vodi vecars?" u sred duge veze. Onda je to polemika za sveopstu opsirnu diskusiju...sa odgovarajucim akcentom na pravom. Pa se tu jos onda ubace neke bebe i razvodi i navike...itd...itd... :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Muskarci....duga veza....sta dalje?

Kako znati da je prava/prav [/quote]

Nema pravog svi su krivi! :wink:

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    e,pa sve to nije samo muski problem!generalno nas je prevelik broj koji smo na neki nacin "razmazeni" i ne zelimo da se menjamo ni zbog koga i ni zbog cega i nedamo svoju kaficu sa prijateljima i svoj novcanik i svoje slobodno vreme i svoj mir i svoje glupe navike nikome!i sto smo stariji sve teze pristajemo na kompromis! da li je pravi/-a,nije sigurno,jer takvo sta ne postoji.moze da bude jedino bas ta osoba koja ce hteti da se malko menja zbog tebe,kao i ti zbog nje jer cete shvatiti da vam je to sto imate zajedno bitnije od svih glupih navika u zivotu! :wink:
    je l si ti pristala na kompromis
    pa sta mene ionako niko nce tako da sam mirna

Zainteresovan član paralela (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Ahaa...a gde si bio, sta si radio i o cemu si mislio te tri, ili koliko vec godina?! kao, to nije bitno da li je neko "pravi/prava" dok si sa njim X godina, ali je bitno kad treba da se zeni/udaje... nikad necu razumeti ovakve nedoumice...

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    A jel ti nekoga oces? (da ti ubacimo malo nemir u tebe)

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    da,pristala sam.ja sam uvek za kompromis,posebno kad procenim da je neko vredan toga.al' on nije bio za kompromis i ne verujem da ce ikad biti,ni sa mnom ni sa nekom drugom.tako da,mozda sam ga precenila...

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Slučajni prolaznik
    Nema pravog svi su krivi! :wink:[/quote]

Bravo lave, pa ti si jedini koji je provalio foru!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.02.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio Clockfixer
    Ma zar je bitno da li je osoba prava... Krenes pa sta bude. Sve je rizik... A muka mi je od sonjavaca koji sve mere deset puta pa onda nesto rade.... Imaj muda budi musko.... A zene valjda znaju sta hoce... A svaki muskarac ima mana. Samo je pitanje koje su...
    Totalna podrshka!!! Sajdzhija mudro zbori! To je neshto za shta treba imati cojonas! Zagrizi metak, ionako najbolje stvari u zhivotu dolaze samo onima koji imaju hrabrosti. Idesh li uvek na sigurno, nikad netjesh zhiveti svoj zhivot. Pre tjesh biti kao neki pasivni posmatrach koji na TV-u posmatra svoj zhivot, vetj izrezhiran i snimljen.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.02.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Kazhu: veza i brak su prilagodjavanje. Jesu, ali prekosutra. Prava ljubav i prava veza se baziraju na tome da nekog volish BASH zato shto je takav kakav je- bez ikakve zhelje da ga menjash. Ako nekog iskreno volish, onda su ti simpatichne i njegove/njene mane. Bar je to moje iskustvo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.02.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

pa sta mene ionako niko nce tako da sam mirna[/quote]

Jagodice, kada bi uzhivo tako govorila kao shto ovde (na forumu) pishesh, hteli bi te, veruj mi.

Aktivan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Citat Original postavio prospero
    Kazhu: veza i brak su prilagodjavanje. Jesu, ali prekosutra. Prava ljubav i prava veza se baziraju na tome da nekog volish BASH zato shto je takav kakav je- bez ikakve zhelje da ga menjash. Ako nekog iskreno volish, onda su ti simpatichne i njegove/njene mane. Bar je to moje iskustvo.
    Pa jesu prilagodjavanje...u sustini moras neke svoje osobine uskladiti, a da ne pricam kada se radi o drugom bicu.Nije dovoljno samo imati nezna osecanja prema nekome

Aktivan član
    Učlanjen
    01.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio prasatko
    Mislim da ne govorim samo u svoje ime. Duga veza neminovno dolazi do pitanja: sta dalje?
    Ukoliko ste osoba kao ja, koja jos zeli da istrazuje u zivotu, putuje, trosi SAMO NA SEBE, ne planira nista dalje od popodnevne kafice sa prijateljima i egzoticnog letovanja, kako resiti da napravis tako ozbiljan presek.
    Prava je ako ne lupas glavu na to pitanje...ako se mislis onda nije. Naravno, pretopstavka je da dovoljno poznajes sebe.

Slične teme

1. Duga ili kratka veza?
    Autor Bleak WinterFullMoon u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 11.09.2011., 21:57
  2. Duga veza i kontracepcija :)
    Autor Liv Tyler u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 151
    Poslednja poruka: 10.12.2007., 12:58
  3. DUGA ILI KRATKA VEZA?!
    Autor student87 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 38