Независно Косово - Независна Република Српска

dragon x

Buduća legenda
Poruka
46.071
САСТАНАК ДОДИК-ЈЕРЕМИЋ У БАЊАЛУЦИ


Поруке које је упутила њемачка канцеларка Ангела Меркел званичном Београду имаће стратешке посљедице по регион Балкана оцијенио је министар спољних послова Србије Вук Јеремић након разговра који је водио с предсједником РС, Молиорадом Додиком, данас у Бањалуци.


016671.jpg



Јеремић од РС тражи да обезбиједи подршку БиХ како би се у понедјељак на сједници СБ УН гласало за приједлог Србије да се осуди насиље на Косову.

Јеремић није желио да каже шта конкретно мисли,када је рекао да ће посјета Меркелове имати стратешке посљедице по Балкан, нагласивши да данас путује у Њујорк гдје ће у понедељак присуствовати сједници СБ УН на којој ће се разговарати о Косову.У том смислу србији је нопходна и подршка БиХ као чланице СБ.

Предсједник Републике Српске Милорад Додик рекао је да је порука њемачке канцеларке некоректна и да међународна заједница наставља са политиком двоструких стандарда што у пракси значи условљавање и понижавање српског корпуса и давање уступака другој страни.

Оцијенивши да је рјешавање проблема Косова најважније за изградњу будућих односа на Балкану, предсједник РС Милорад Додик је рекао да Република Српска неће остати равнодушна према овом питању и поручио да ће инсистирати да БиХ заузме јединствен став када је ријеч о најважнијем регионалном проблему.

Њемачка канцеларка Ангела Меркел, током посјете Беогрaду, затражила је да паралелне институције на сјеверу Косова, буду укинуте.



http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=45108




Пошто ни бих неће признати терористичку творевину Косово, то не може без сагласности сва три члана Предсједништва бих, неће бити ни уласка бих у ЕУ.


Друга ствар, насилно затварање граница на Косову имаће сасвим сигурно за посљедицу и дестабилизацију односа у бих са неизвјесним исходом.


Па што каже народ = ако воле нек' изволе.
 
Ovo je jos jedan dokaz da je Republika Srpska nezavisna drzava!
Svabe hoce mir i ekonomsku stabilnost na Balkanu a u isto vreme da pljunu na sve interese srpskog naroda.
Naravno, Hrvati ce im se odma pridruziti. Kao da je poseta ove njihove premijerke bila slucajno kad i Merkelove.
Odgovor Srba mora biti snazan i jedinstven. Nema stabilnog Balkana ako se ne uvazi bar neki minimum srpskih interesa.
 
Ovo je jos jedan dokaz da je Republika Srpska nezavisna drzava!
Svabe hoce mir i ekonomsku stabilnost na Balkanu a u isto vreme da pljunu na sve interese srpskog naroda.
Naravno, Hrvati ce im se odma pridruziti. Kao da je poseta ove njihove premijerke bila slucajno kad i Merkelove.
Odgovor Srba mora biti snazan i jedinstven. Nema stabilnog Balkana ako se ne uvazi bar neki minimum srpskih interesa.

Не да неће бити стабилан Балкан, већ ће настати хаос. Тужно је то што ће шиптарска козојебачка племена запалити нови пожар.
 
Ne razumem bas najbolje nasu politiku,mi kao pretimo Nemackoj nestabiloshcu na Balkanu.

To nesto u fazonu-ako nastavis da me cackas spalicu svoju kucu pa ti vidi kako ces:roll:

Trebamo da im kazemo da odjebu,Kosmet ostaje u Srbiji a Srpska dolazi.

Они кажу супротно, Српска остаје у бих а Косово одлази. Очекују наравно да ће све проћи мирно. А за то су шансе равне нули, хаос нико неће моћи спријечити.
 
Они кажу супротно, Српска остаје у бих а Косово одлази. Очекују наравно да ће све проћи мирно. А за то су шансе равне нули, хаос нико неће моћи спријечити.
Ne znam o kakvom haosu govoriš i kome je haos u interesu.Srpskoj sigurno nije a nije ni Srbiji.
 
Они кажу супротно, Српска остаје у бих а Косово одлази. Очекују наравно да ће све проћи мирно. А за то су шансе равне нули, хаос нико неће моћи спријечити.

Pa i mi kazemo evo "Minhen je u Srbiji".

E kao sto sam ja odlucio tom izjavom tako ce i oni odlucivati sta ce biti na Balkanu.
 
Ne znam o kakvom haosu govoriš i kome je haos u interesu.Srpskoj sigurno nije a nije ni Srbiji.

О оном који ће изазвати насилно затварање граничних прелаза између Косова и Србије.

О оном који ће настати када се бих чланством у ЕУ услови признањем Косова.
 
Pa i mi kazemo evo "Minhen je u Srbiji".

E kao sto sam ja odlucio tom izjavom tako ce i oni odlucivati sta ce biti na Balkanu.

Ми немамо окупационе трупе у Њемачкој као што они имају у Србији. Проблем ће настати када крену, као што сам написао, да насилно затварају границе.
 
Ne razumem bas najbolje nasu politiku,mi kao pretimo Nemackoj nestabiloshcu na Balkanu.

To nesto u fazonu-ako nastavis da me cackas spalicu svoju kucu pa ti vidi kako ces:roll:

Trebamo da im kazemo da odjebu,Kosmet ostaje u Srbiji a Srpska dolazi.
Je,u tvojim mokrim snovima.Jel masturbirate vi srbi na spomen pripajanja teritorija ionako oronuloj drzavici na vukojebini zvanom balkan?
 
О оном који ће изазвати насилно затварање граничних прелаза између Косова и Србије.

О оном који ће настати када се бих чланством у ЕУ услови признањем Косова.

Ne znam šta da ti kažem.To je nešto na šta Srbija ne može mnogo da utiče,posebno ne vojno.Ne vjerujem ni da je BiH pred nekim prijemom u EU pa da se traži to priznanje.Mišljenja sam da BiH neće dugo ni opstati kao država ne zato što ja to želim nego je to jednostavno tako.U svakom slučaju,ishitrene reakcije nisu nešto što vodi do cilja.
 
Strasna ste drzava.Vi ste "drzava" u "drzavi".Komedija ziva...Jedan predsjednik,3 predstavnika triju naroda,jos jedna nakaradna unutarnja drzavica i svime time kontroliraju Amerika i EU.Bravo!

Nismo nema sila al smo zadovoljni svojim statusom.Ne vidim ni da je ova zajednica sa Federacijom nešto nakaradno.Oba naroda i, narod Srpske i narod Federacije sve više prihvataju ovakvo uređenje i navikli su se,jednostavno.
 
Они кажу супротно, Српска остаје у бих а Косово одлази. Очекују наравно да ће све проћи мирно. А за то су шансе равне нули, хаос нико неће моћи спријечити.
Ne samo da Kosovo odlazi vec da ga Srbija treba priznati. Da pozdravi ko mecka tojagu.
Sto se mene licno tice moze i da ode bez ovog severnog dela. Republika Srpska je za mene mnogo bitnija.
Opipava se puls a onda idemo dalje sa ukidanjem ingerencija za Republiku Srpsku po principu ako ste dali Kosovo dacete i RS a mi cemo vas primiti za kandidata.
Zbog toga jasno treba dati do znanja da ekonomska i politicka stabilnost (pa na kraju i vojna ako bas tako hoce) na Balkanu nije moguca ako se ne uvazi bar neki minimum srpskih interesa.
Bar minimum! Na Balkanu ima nemackog kapitala i kapitala cele EU tako da im je stabilnost na ovim prostorima neophodna. Nemaju visak para za ratove i zbog toga mislim da ce na kraju popustiti.
 
Nismo nema sila al smo zadovoljni svojim statusom.Ne vidim ni da je ova zajednica sa Federacijom nešto nakaradno.Oba naroda i, narod Srpske i narod Federacije sve više prihvataju ovakvo uređenje i navikli su se,jednostavno.

Само напред Српска. Било на Фонет-у, кажу Српска преузима од Београда бригу о Србима у Црној Гори. :)
 
Само напред Српска. Било на Фонет-у, кажу Српска преузима од Београда бригу о Србима у Црној Гори. :)

Што је логично.
Јер ако хоће да прекрајају границе, онда ће и Срби из Херцег Новог у ЦГ да се припоје Требињу.
То су претензије тих људи тамо. Слушала сам о томе још у лето 2009. године на једној трибини у ХН.
 
Што је логично.
Јер ако хоће да прекрајају границе, онда ће и Срби из Херцег Новог у ЦГ да се припоје Требињу.
То су претензије тих људи тамо. Слушала сам о томе још у лето 2009. године на једној трибини у ХН.

Vjerujem da ima i onih koji tako razmišljaju ali je bliskost Crne Gore i Srpske kroz istoriju vrlo jaka i obuhvata i saborstvo iz ratova u 19 i 20 vijeku.Trenutne podjele u susjednoj Crnoj Gori nikome ne koriste i nadam se da će biti brzo prevaziđene.
 
Што је логично.
Јер ако хоће да прекрајају границе, онда ће и Срби из Херцег Новог у ЦГ да се припоје Требињу.
То су претензије тих људи тамо. Слушала сам о томе још у лето 2009. године на једној трибини у ХН.

Српска би тако добила толико жељени излаз на море. :) Ал’ добро, то су за сад само лепе жеље, видећемо.
 
Ovo je jos jedan dokaz da je Republika Srpska nezavisna drzava!
Svabe hoce mir i ekonomsku stabilnost na Balkanu a u isto vreme da pljunu na sve interese srpskog naroda.
Naravno, Hrvati ce im se odma pridruziti. Kao da je poseta ove njihove premijerke bila slucajno kad i Merkelove.
Odgovor Srba mora biti snazan i jedinstven. Nema stabilnog Balkana ako se ne uvazi bar neki minimum srpskih interesa.

Nezavisna nego sta ona ima sve oblike drzave .
 
Што је логично.
Јер ако хоће да прекрајају границе, онда ће и Срби из Херцег Новог у ЦГ да се припоје Требињу.
То су претензије тих људи тамо. Слушала сам о томе још у лето 2009. године на једној трибини у ХН.

Imaju i ljudi u Raškoj pretenzije da se pripoje BiH ili Turskoj , a u Senti , Subotici i Bačkoj Topoli bi se najradije pripojili Bač -Kiškun županiji . :think:
 
Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

Независна Република Српска

:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:
 
Problem Kosova postoji veoma davno sa druge strane ne postoji politicka garnitura u Srbiji koja ima smelost da prizna "nezavisno kosovo" .Sa druge strene onaj ko se odluci na takav poteg ne moze opstati ne samo politicki vec i FIZICKI .Na severu Kosova postoji srpski element oko 200 000 Srba koji daje moralni , politicki i institucionalni karakter Beogradu .
 

Back
Top