Da li je GUDA za vas...

guda

Aktivan član
Poruka
1.659
...
a) hranljiva materija :lol:
b) sexi asocijacija :lol:
c) nezasticeno stvorenje :lol:
d) nesto sasvim drugo (molim opisite sta) :?: :lol:

Malopre sam odgovorila zasto bas ovaj nik, pa mi pade na pamet da pitam i istrazim kakva je svest o gudi medju nama... :lol:
 


Sad to menja stvar, pošto smo saznali da si žensko. Posto ovde zalaze različiti ljudi, siguran sam da ima i onih koji bi te prvo silovali, a zatim i pojeli.
Lično, prema gudama gajim strast odmalena, na tanjiru isključivo, i pominjanje gudetine mi otvara apetit :D
 
HeBePoBaTaH_:


Sad to menja stvar, pošto smo saznali da si žensko. Posto ovde zalaze različiti ljudi, siguran sam da ima i onih koji bi te prvo silovali, a zatim i pojeli.
Lično, prema gudama gajim strast odmalena, na tanjiru isključivo, i pominjanje gudetine mi otvara apetit :D

juuuuuuuu ala si ti glaaaadaaaannnn :lol:
Ajde, ajde, sta to menja stvar da li sam zensko ili tip? A i ne druzim se sa manijacima bas zbog silovanja... Nego, znaci ovde na forumu ima i kanibalizma? Neeeeeeeeeee, a ja sirota naivna, uclanila se da se druzim :lol: :wink:
 

Paz' 'vamo gule : ne smeš da odgovaraš na svaki post, onda je to chat, pa će da ti ukinu temu. Oni to zovu zaključavanje.
Drugo, sad će da te startuju na pvt, njih milijardu. Kao ovo - ono...videćeš.
Prosto se brinem kako da te pustim u ovaj okrutni svet :D
 
Lilu:
Ko ti je reko da ne sme da odgovara na svaki post?

Eeeeee, ja nemam pojma sta se sme a sta ne (ako negde pise, nisam procitala) a tek sam se ukljucila... Pa valjda smem da piskaram, a i korisno je usmeravati ljude da se drze postavljene teme ili to sve ide stihijski, pa gde zavrsi?
:lol:

pocetnik :? :lol:

PS. Lilu - hvala ti za pomoc :D
 
iluzionista:
Čime se vi bavite. :roll: :lol:

Nisam čitao šta znači tvoj nik... Ali mene to guda podseća na ono "guza". :mrgreen:

No ni to nije tako loše... Žensko nije žensko ako nema obline. 8)

Cao Svima!

Vidim bilo je raznih postova i hvala svima koji su se potrudili da krenu u pravcu e-prijateljstva, umesto da ispustaju tu priliku vec od prvog susreta na ovom cyber mestu :lol:

Inace da odgovorim na meni upucena pitanja, buduci da sam ovde neko sasvim nov :lol:

"vi" se pretpostavljam odnosi na sve ljude sa ove diskusije... Ali, evo za slucaj da je gramaticka greska - ja sam imala malo slobodnog vremena na poslu pre neki dan i upisala sam se ovde zahvaljujuci nekolicini procitanih tema...

Da, slazem se sto se tice trece stavke - valja kada zena ima obline, ali (uvek ima neko "ali")- moj nik nema nikakve veze sa mojim fizickim atributima...

I jos jedno pojasnjenje tj. sto se tice misljenja da ce guda nekome da se sveti - pa da li ste ikada videli osvetoljubivu gudu ? :wink: Ne, ne, ja sam sasvim drugacija guda...

Hvala svima i veliki "roze" pozdrav od Gude za lep i prijatan dan!
 

Back
Top