Dokle cemo trpeti?

Bulltender

Početnik
Poruka
2
1. Pljuvanje i ostalo izbacivanje telesnih tecnosti po ulicama Novog Sada?

2.Izivljavanje dece po gradu, kurcenje, provociranje daleko starijih ljudi od njih samih, tuce po kafanama i ulicama (kao recimo za Srpsku Novu Godinu) uz povike - "staaaa jeeee braaaateeee, staaaa siiii rekkooooo braaatttteeee, aaaaaaaaaaa"?

3. Postojanje uzasno losih lokalnih tv i radio stanica uz katastrofalnu scenografiju, debilni program, seljancure voditeljke (cast izuzecima), kreveljenje po radiju itd itd. ?

4.Spodobe u koznim jaknama sa cackalicama u ustima, upravo obavljenog posla na obliznjoj "leskovackoj kobili" sveze namirisanim parfemom "onion fahrenheit" (ali ne 9/11 naravno ) , uz karakteristicno ispustanje neandertalskih zvuka i zvukova?

5. I jos ponesto...ali mi ponestade daha...


Kulturo, eve me!!!

Pozdrva svim ucesnicima foruma na koji nabasah danas i obradovah se...
 
Cupi NS:
То имаш свуда. Мислиш да * Европа нема такве сељаке? Да ли је боље да сви будемо педери и деца из седмог брака :?: :?: :?:

Chupi svaka cast ubode ga kao iz topa. Deca iz sedmog braka me jako podseti na moje okruzenje (pogledajte profil i videcete gde zivim) u zemlji glupi Rednecksa i Rebelsa.....pa ja ne mogu da vam opisem kolike su to seljacine. A sto je najveca fora, muskarci jos i mogu da prodju, ali zene su te koje su seljancure ortodoksne.....strahota. Sve su napustile muzeve zbog nekih glupih ideja i preudale se najmanje dva putai imaju najmanje po sestoro dece....bar budite ponosni sto zivite u Srbiji....jer to sam i ja otkrio kad sam dosao ovde.
 
vangelistexas:
Cupi NS:
То имаш свуда. Мислиш да * Европа нема такве сељаке? Да ли је боље да сви будемо педери и деца из седмог брака :?: :?: :?:

Chupi svaka cast ubode ga kao iz topa. Deca iz sedmog braka me jako podseti na moje okruzenje (pogledajte profil i videcete gde zivim) u zemlji glupi Rednecksa i Rebelsa.....pa ja ne mogu da vam opisem kolike su to seljacine. A sto je najveca fora, muskarci jos i mogu da prodju, ali zene su te koje su seljancure ortodoksne.....strahota. Sve su napustile muzeve zbog nekih glupih ideja i preudale se najmanje dva putai imaju najmanje po sestoro dece....bar budite ponosni sto zivite u Srbiji....jer to sam i ja otkrio kad sam dosao ovde.

Super, pa vrati se onda.
 

Back
Top