ADSL na centrali 'Denkova basta' molim procitajte!!!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: ADSL na centrali 'Denkova basta' molim procitajte!!!

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ADSL na centrali 'Denkova basta' molim procitajte!!!

Pozdrav svima.

Ukoliko ima ljudi koji pripadaju ovoj centrali (za sada znam da su to brojevi koji pocinju na 2831)
    i zele da uvedu ADSL, molim da posete yahoo grupu

http://groups.yahoo.com/group/adsldenkovabasta/

Nije potrebna registracija, niti yahoo ID. Ukoliko pak
    iz nekog razloga ne mozete da se na ovaj nacin pridruzite, posaljite mi mail na sinisamars@yahoo.com

Cilj nam je da skupimo dovoljan broj zainteresovanih kako bismo malo ubrzali instalaciju potrebne opreme od strane Telekoma. Dovoljno je da nas bude nekoliko desetina (oko 50) pa da vec bude mnogo vise sansi...

Napominjem da ovo nije nikakav oglas, niti ima ikakav komercijalni karakter, zato ga nemojte brisati. Zahvaljujem.

Takodje, ukoliko znate bilo koga ko mi moze dati blize informacije o centrali (ponajvise koje su sve pocetne cifre karakteristicne za centralu), molim da ga uputite na yahoo grupu.
    Inace, pretpostavljam da su ljudi sa ove centrale locirani uglavnom izmedju ulica Gospodara Vucica (od Cvetkove pijace do raskrsnice sa Vojislava Ilica) pa prema Konjarniku, niz Vojislava Ilica, krzo naselje 'Denkova Basta' (otuda i ime), moguce je da ide i do Ustanicke ulice uz sve poprecne i sporedne ulice izmedju. Svaka informacija je dobrodosla!

sinisamars@yahoo.com

Pozdrav i sve najbolje u vezi sa instalacijom ADSL-a!

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Nista licno, ali mislim da ni 10 000 ljudi ne mogu da ubrzaju nesto sto lopovski telekom treba da odradi...
    Naravno, nadam se da ce sto pre sve centrale da budu pokrivene, da se ljudi vishe ne muce sa prokletim modemom....
    Ja sam imao tu srecu, da su moja centrala+ centar pustene prve....

STOP REPRESIJI NAD NAVIJACIMA

Zrtva represije

Početnik
    Učlanjen
    10.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ma znam.. ali procitao sam negde da ako se zainteresuje vise ljudi da ce se barem malo pokrenuti stvar. Jebi ga, dusa me boli, bas nova centrala, pre neki mesec pustena u rad, superiska... ali verovatno da se za sada nisu toliko interesovali ljudi, putem provajdera ili sta vec, pa nije jos instalirana oprema; dok je verovatno na tvojoj centrali dosta ljudi bilo prijavljeno pa su ubrzali proces... ne znam, ali vredi pokusati, makar ovako da animiram po komsiluku; ne prati svako forume i sl., a ADSL se vrlo slabo promovise ovako (za sad sam video samo Sezamovu reklamu)

Pozdrav

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •