TOP LISTA NADREALISTA

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.885
Podsjeti me ova teme Sex i grad da vec odavno zelim da nabavim sve epizode "Nadrealista" u bilo kom formatu, pa me interesuje zna li neko gdje bi se to, i kako moglo nabaviti?
Temu postavljam ovdje jer je Svastara posjecenija, pa cu mozda prije dobiti odgovor.
I za kraj: :wink:
"Nalazimo se u fabrici za proizvodnju Nista. Nista se proizvodi od dva glavna sastojka. Prvi je Nema niceg, a drugi Dje ba ono nestalo!" :lol:
 
-da li zelite da budete anonimni?

-apsolutno..apsolutno..zovem se Savicj Tajko i mesar sam po zanimanju..

-i zelite da budete anonimni?

-i htio bih da budem apsolutno anoniman..jer naime..moj poso je takav da zaradjujem veliki broj maraka..imam oko osamsto iljada maraka,koje drzim u podrumu ovde..stanujem bash ovde u ovoj ulici Vase Miskina 24..

-i to je taj razlog jel..

-i zbog toga bi hteo te marke da sachuvam za sebe..sklonio sam ih dole u podrum kod Demidzicja..Demidzicj je,onaj,moj komshija..da ne bi bilo kod mene sumnjivo..shto su marke u mene...evo maskiran sam..ovo recimo nisu moji brkovi...

-ha..fin..jel..jaooo..

-sve u cilju anomimnosti...tako da bi..

-samo da budete anonimni/..

-da.zamolio bih vas da ostanem anoniman..zovem se Savicj Tajko Vase Miskina 24...lova je i podrumu..

-a broj telefona?..

-broj telefona...to vecj ne bih mogao da vam kazem...
 
-...gde se drzi jedan neobichan rekord..drzi ga Denis Ispushlicj :lol: :lol: ...pitacjemo Denisa...Denise o kojem rekordu se to radi...

-pa mi radimo..evo..14 godina..a nismo primili nikake plateee..

-fenomenalan rekord...14 godina a nisu primili platu..kad ste prvi put pocheli da se bavite ovim hobijem..

-pa posle fakulteta smo preshli vamo...i pocheli smo radit ...nikad dinara nismo nikad dobili...

-feenomeenalnooo...shta kazu kod kucje za ovaj vash hobi...

-nisu oni nishta rekli...mrtva usta ne govore...

-haha..izvrsno...i dokle cjete drzat rekord...shta ugrozava vash rekord?...

-pa ako nam plate..nishta od rekorda...

-nishta od rekorda..nadamo se da vam necje platiti i narednih 14 godina...

-necje valjda..

-a poshtovani gledaoci,vidite kako i u ovim teshkim vremenima,nashi mladi ljudi osim svog posla imaju i neobichne hobije...
 
-eee...evo nas opet ovde u nashim Cjerigovicjima....vi znate ja sam Djipalo Junuz :lol: ..a i Cjerigovicje poznajete.. zbog toga shto je ovde mnogo pametnije ljudi... i shto je ovde izmishljeno mnogo pametnih stvari...mi smo ti izmedju ostalog izmislili i ono..a..a....cjepanje atoma...izmislili smo i one.a..a..kako s zove....veshtachko osemen.menja..va..nje...izmislili smo i..onaj..hrkljush,brate,sve je to nashe...a evo pojavili smo se ovih dana iz nashe laba..laba..latorije..ovde u onome...shtale...izmislili smo i dobili smo proizvod,koji se zove..HEPEK... :lol:

-to ti je neshto najbolje na svetu shto se pojavilo u ovom trenutku...shta je to hepek...sad cju vam recj..

-hepek to ti je...ko ono...ko situacija kad si choek... neshto... na zivchanom sistemu..ono nekako..pobudale..kada se natakari na tebe...ti na njega delujesh hepekom..i situacija zachas se smiri..

-znachi kada se on natakari na tebe..ti ga hepekirash i situacija za chas se smiri..

-c c c aoooooo hepekkkkk :lol: :lol:

-hepek...buducjnost..hehe... :lol: :lol:
 
bhc33:
-da li zelite da budete anonimni?

-apsolutno..apsolutno..zovem se Savicj Tajko i mesar sam po zanimanju..

-i zelite da budete anonimni?

-i htio bih da budem apsolutno anoniman..jer naime..moj poso je takav da zaradjujem veliki broj maraka..imam oko osamsto iljada maraka,koje drzim u podrumu ovde..stanujem bash ovde u ovoj ulici Vase Miskina 24..

-i to je taj razlog jel..

-i zbog toga bi hteo te marke da sachuvam za sebe..sklonio sam ih dole u podrum kod Demidzicja..Demidzicj je,onaj,moj komshija..da ne bi bilo kod mene sumnjivo..shto su marke u mene...evo maskiran sam..ovo recimo nisu moji brkovi...

-ha..fin..jel..jaooo..

-sve u cilju anomimnosti...tako da bi..

-samo da budete anonimni/..

-da.zamolio bih vas da ostanem anoniman..zovem se Savicj Tajko Vase Miskina 24...lova je i podrumu..

-a broj telefona?..

-broj telefona...to vecj ne bih mogao da vam kazem...

A ima i onaj

Zelite li da ostanete anonimni?

Da, da, naravno. Zelim da ostanem AMONIMAN


:D :D :D
 
ŠTA SU TO DIJELOVI ŽARULJE?ŠTA OVAJ ŠTA JE TO!?
PA OVAJ...DIJELOVI ŽARULJE...OVAJ...ŠTA TI JA ZNAM...
PA ONA IMA SVOJE POMIČNE DJELOVE, I OVE NEPOMIČNE DJELOVE...I ONDA SE TO U ZA STRUJU...
I TO ZASVIJETLI...
MA ŠTA JE ZNAM, PALIM KO I VI!

MA NAJAČI!!! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top