upit

  • Začetnik teme ciraz@bankerinter.net
  • Datum pokretanja
C

ciraz@bankerinter.net

Gost
DIPLOMIRAO SAM NA MASINSKOM FAKULTETU. RADIM U PROSVETI 5 GODINA. TRENUTNO PREDAJEM TEHNICKO OBRAZOVANJE. IMAM POLOZEN DRZAVNI ISPIT. STA TREBA DA BI MOGAO DA PREDAJEM I INFORMATIKU (OD DIPLOMA)? INFORMATIKOM SE BAVIM VEC 10 GODINA ALI NEMAM NIKAKVU DIPLOMU KOJU PRIZNAJE MINISTARSTVO PROSVETE. INFORMATIKU MOZE DA PREDAJE NASTAVNIK TO SA VISOM SPREMOM A MI MASINCI NE.
POZDRAV Prof. Zoran Ciric dip. mas. ing.
 
ciraz@bankerinter.net:
DIPLOMIRAO SAM NA MASINSKOM FAKULTETU. RADIM U PROSVETI 5 GODINA. TRENUTNO PREDAJEM TEHNICKO OBRAZOVANJE. IMAM POLOZEN DRZAVNI ISPIT. STA TREBA DA BI MOGAO DA PREDAJEM I INFORMATIKU (OD DIPLOMA)? INFORMATIKOM SE BAVIM VEC 10 GODINA ALI NEMAM NIKAKVU DIPLOMU KOJU PRIZNAJE MINISTARSTVO PROSVETE. INFORMATIKU MOZE DA PREDAJE NASTAVNIK TO SA VISOM SPREMOM A MI MASINCI NE.
POZDRAV Prof. Zoran Ciric dip. mas. ing.
Pozdrav Zorane, ja sam profesor Informatike i to i predajem u srednjoj školi.Potpuno se slažem s tobom da je pravilnik o stručnoj spremi jako loš. Još veća nebuloza je da Informatiku može da predaje ako se nevaram matematičar koji je odslušao četiri semestra predmeta vezanih za informatiku, a informatičar koji kroz sve godine studija ima neznam ni sama koliko matematika ne može da predaje matematiku!!! Na žalost dok god ne reagujemo mi kao profesori da se izmeni taj pravilnik tako će biti. Ne znam gde radiš ali niko sa višom školom nemože biti primljen u stalni radni odnos a da radi u nastavi. Koleginica
 
?? kod mene u gimn. prof je zavrsila masinac!
takodje, jedan moj drug je predavao u masinskoj skoli (drapsin bgd) informatiku! tada je bio apsolvent masinstva!
 

Back
Top