Gdje para provrti tu ni burgija nece..
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Gdje para provrti tu ni burgija nece..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Gdje para provrti tu ni burgija nece..

Slazete li se sa mnom da sadasnje djevojke samo misle na repa (pare). Ako nemas auto nemas ni djevojku, ili nemas nista bolje, nego pokoju olupinu da se tako izrazim. Stan, kuca ili sta vec. Stan je takodje jedan od faktora, odjevanje i repa koje trosis na njih. Sad se pitam da li na ovom forumu ima onih djevojki koje gledaju na ljubav u pravom smislu, zele biti sa voljenom osobom bez obzira na to sta oblaci, koliko para trosi, sta vozi.. da li postoji neka takva.. Ja licno od nekih 100 koliko poznajem (priblizno 100 bas sam nekidan racunao) jedna je smo takva ili mi se bar tako cini) ali mislim ipak da sam u pravu.. Cemu vodi sve ovo.. ugledamo se na zapad, gluposti koje nam se serviraju preko televizije.. Sta moze biti djevojka koja ce spavati s momkom samo zato sto ju je vodio i placao joj sve troskove, dovezao je kuci itd.. razmislite.. Kako zamisljate idealnu porodicu - nekog budzu koji ce da vas izdrzava do kraja zivota a vi cete da zato spavate sa njim kad god on to pozeli..
    Na kraju za ljubav treba da se dobije ljubav a ne pare.. Poz :?

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano Re: Gdje para provrti tu ni burgija nece..

Meni pare naprimer nisu bitne.
    Ne generalizuj!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

pare mi nisu vazne,jer ja sam sa deckom jer ga VOLIM!!!on niti ima kola,niti kucu,a ni mnogo para,zato ima nesto sto niko drugi nemoze da mi tako pruzi kao on sto mi pruza...
    a moram reci da sam iz zapada (zivim u nemackoj) i da sam na neki kao standart navikla,ali to meni uopste nije vazno,zato nemoj ubacivati SVE devojke u JEDAN lonac

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Podrazumevano

...Ма, само си налетао на погрешне девојке! Оне којима паре нису пресудне не шљаште тако и не упадају у очи,али ако боље погледаш видећеш их! :wink:

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

meni ta varijanta nije glupa ali je malo opasna...tesko je valjda kad zavisis od nekog

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ma kad je baja zgodan, interesantan, zabavan, mastovit, kad zna sa zenom, pare ne igraju mnogo. Devojkama je bitan partner, a ako ima i para, ili radi na tome, jos bolje. Dakle samo se kvalitet racuna, pare su u rugom planu. :wink: :wink:

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

mladjo ti to iz iskustva aaa

Početnik
    Učlanjen
    01.12.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Gdje para provrti..

A moze li ovako:
    PARA VRTI. AL' SRECA MOZE VISE
    Parama mozes da kupis kucu, ali ne I dom.
    Mozes da kupis postelju, ali ne I san.
    Mozes da kupis sat, ali ne I vreme.
    Mozes da kupis knjigu, ali ne I znanje.
    Mozes da kupis polozaj, ali ne I postovanje.
    Mozes da kupis da platis ljekara, ali ne I zdravlje.
    Mozes da kupis zivot, ali ne I dusu.
    Mozes da kupis seks, ali ne I ljubav.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.02.2005.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Ja bas i nisam za prodaju,pare me ne interesuju,jer svako sa malo mozga moze da ih ima dovoljno,ali nikad na bih bila sa nekim ko samo dzabalebari.Ako mogu ja da radim,moci ce i on.

Aktivan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Ako moze on da radi, mogu i ja

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio jagodica
    mladjo ti to iz iskustva aaa
    Nemoj, bice opet EPP :wink: :wink:

Ističe se Selena (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    79

Podrazumevano

Citat Original postavio Hellen
    ...Ма, само си налетао на погрешне девојке! Оне којима паре нису пресудне не шљаште тако и не упадају у очи,али ако боље погледаш видећеш их! :wink:
    U pravu si.Slažem se

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Samo me zanima kako li si samo uspeo da upoznas tolike sponzoruse???Ma to su gluposti...ima toliko OK devojaka koje su sa tipom iz ljubavi...Ja sam ti primer:davno sam bila sa deckom 4 godine u vezi,a on nije imao auto,para nista preterano,skroz skroman i prosecan tip,ali voleli smo se,zabavljali i uzivali u svakom zajednickom trenutku...Pa ti sam zakljuci...

Queen_
    Guest

Podrazumevano

Sve neke smerne na ovom Forumu...

Aktivan član
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jes, ko ljubichice

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Citat Original postavio mis-mali
    pare mi nisu vazne,jer ja sam sa deckom jer ga VOLIM!!!on niti ima kola,niti kucu,a ni mnogo para,zato ima nesto sto niko drugi nemoze da mi tako pruzi kao on sto mi pruza...
    a moram reci da sam iz zapada (zivim u nemackoj) i da sam na neki kao standart navikla,ali to meni uopste nije vazno,zato nemoj ubacivati SVE devojke u JEDAN lonac
    kako znas da niko drugi ne moze da ti pruzi ono sto ti on pruza ?
    sa koliko njih si bila pre njega ? 2,500.000.000 muskaraca ? :shock:

ne generalizuj i nemoj ni ti sve muskarce u isti lonac

Početnik
    Učlanjen
    17.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Sve sama deca... Mozda neko od vas ima i lepih godina (citaj oko/preko 30) al' vas izgleda mama i tata izdrzavaju... Nemoj odma' da neko pomisli da sam jedna od "onih" ali deco moja od ljubavi se ne zivi!! Sve to tako brzo prodje... NIsu pare najvaznije, ne nikako, ali kad spojis tipa kojeg volis (citaj mozes bez problema da podneses) i koji se uz to trudi i radi, pa i ti doprineses naravno, to je onda to...

Aktivan član slatko volim :)) (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio By Bojan
    Slazete li se sa mnom da sadasnje djevojke samo misle na repa (pare). Ako nemas auto nemas ni djevojku, ili nemas nista bolje, nego pokoju olupinu da se tako izrazim. Stan, kuca ili sta vec. Stan je takodje jedan od faktora, odjevanje i repa koje trosis na njih. Sad se pitam da li na ovom forumu ima onih djevojki koje gledaju na ljubav u pravom smislu, zele biti sa voljenom osobom bez obzira na to sta oblaci, koliko para trosi, sta vozi.. da li postoji neka takva.. Ja licno od nekih 100 koliko poznajem (priblizno 100 bas sam nekidan racunao) jedna je smo takva ili mi se bar tako cini) ali mislim ipak da sam u pravu.. Cemu vodi sve ovo.. ugledamo se na zapad, gluposti koje nam se serviraju preko televizije.. Sta moze biti djevojka koja ce spavati s momkom samo zato sto ju je vodio i placao joj sve troskove, dovezao je kuci itd.. razmislite.. Kako zamisljate idealnu porodicu - nekog budzu koji ce da vas izdrzava do kraja zivota a vi cete da zato spavate sa njim kad god on to pozeli..
    ocigledno nisi mene upoznao
    kad mi se decko svidja, ne vidim ni prst pred okom, a kamoli pare
    a ako mi se ne svidja, dzaba mu i da je milioner
    ja sam izgleda staromodna ops:

btw, mislim da gresis..retko koja devojka ce da spava sa tipom zato sto joj je platio pice :shock: pre ce biti da ce da spava sa njim zato sto je lep/zgodan/misicav/itd...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Citat Original postavio kosmopolit
    e, to bih voleo da znas!!!
    ali nije tu pitanje samo u vezi seksa,postoje i druge stvari,nadam se da ces i ti to jednom shvatiti

ne generalizuj i nemoj ni ti sve muskarce u isti lonac

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

[quote="mis-mali"][quote="kosmopolit"]

e, to bih voleo da znas!!!
    ali nije tu pitanje samo u vezi seksa,postoje i druge stvari,nadam se da ces i ti to jednom shvatiti

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio Mimma
    Sve sama deca... Mozda neko od vas ima i lepih godina (citaj oko/preko 30) al' vas izgleda mama i tata izdrzavaju... Nemoj odma' da neko pomisli da sam jedna od "onih" ali deco moja od ljubavi se ne zivi!! Sve to tako brzo prodje... NIsu pare najvaznije, ne nikako, ali kad spojis tipa kojeg volis (citaj mozes bez problema da podneses) i koji se uz to trudi i radi, pa i ti doprineses naravno, to je onda to...
    Htedoh da kucam nesto jako slicno pa sam samo kopirala...Ja sam za to da pare nisu najvaznije , nikako,mora da postoji (makar za pravu vezu ) odredjena doza ljubavi i postovanja ... ali iskreno dobro bih razmislila pre nego sto bih se (opet) vezala za nekoga ko nema nista i nema izglede da u nekoj pojmljivoj buducnosti ostvari..Jer ako mogu ja , moze i on ... Najvise me nerviraju ljudi kojima nedostaje ambicija u zivotu , pa sazaljevaju sami sebe.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio chokolada
    Meni pare naprimer nisu bitne.
    Ne generalizuj!
    e,bas

Zainteresovan član Tobruk (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

samo se ti drzi podalje od splavova sa narodnjacima i neces naletati na sponzoruse ,kad znas gde su- sta ces tamo?
    probaj da osmislis sta je to sta tebe interesuje i u takvim sredinama trazi ribu za sebe... ako se muvas tamo gde je izvikano samo ZAto sto je izvikano... nemoj da ocekujes da ces naci nekog prema sebi...a sa druge strane, ako volis izvikana mesta potrudi se da zaradis barem za BMW... ako nemas kintu onda moras malo da poradis i na svom stilu, a ako nemas ni jedno ni drugo ... probaj da budes bar karleushin telohranitelj..

Zainteresovan član Tobruk (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio Mimma
    Mimma duso... jesi ti to prestala da verujes u Deda Mraza?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio By Bojan
    Kreces se na pogresnim mestima i druzis se sa pogresnim ljudima.

Slične teme

1. NEĆE PROĆI, NEĆE MOĆI
    Autor Ilinoida u forumu Politika
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 24.02.2008., 01:40
  2. Radikali nece CEFTU.....Radikali nece nista.....
    Autor IDI_DADA_AMIN u forumu Politika
    Odgovora: 152
    Poslednja poruka: 19.09.2007., 08:46
  3. Kylix 3 nece pa nece
    Autor RiSK u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 03.05.2004., 14:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku