Zamrzava posle konektovanja

maksvel

Primećen član
Poruka
781
Problem: konektujem se i nesto kasnije ako npr. minimiziram explorer, taskbar biva zamrznut, a ne mogu da pokrenem nijednu aplikaciju - mogu samo da otvorim foldere. Sve proradi posle dva-tri minuta.

Koristim ZoneAlarm i Norton AV 2003. Pod novim akauntom sam radio neko vreme i sve je bilo OK, medjutim posle je pocelo ponovo. Mislim da nije spyware...

Ideje?
 
sorlaag:
Problem: konektujem se i nesto kasnije ako npr. minimiziram explorer, taskbar biva zamrznut, a ne mogu da pokrenem nijednu aplikaciju - mogu samo da otvorim foldere. Sve proradi posle dva-tri minuta.

Koristim ZoneAlarm i Norton AV 2003. Pod novim akauntom sam radio neko vreme i sve je bilo OK, medjutim posle je pocelo ponovo. Mislim da nije spyware...

Ideje?


Imao sam slican problem i zakljucio da se to desilo posto sam uradio update sa bilijevog sajta.
Nesto su zasrali oko IE pa sam posle reinstalacije odustao od update i sad sve radi ok.
Probaj mada znam da nije bas lako sve podesiti
kako si navikao i oduzima vreme ali to je to .
Pozdrav...
 
E, ovako: pokusao sam da podesim Zone alarm, ali ni zatvaranje gomile portova nije pomoglo. Ipak, zamenio sam ZA sa Kerio fajervolom. Pri konektovanju dopustim par odlaznih saobraćaja, a izblokiram dva dolazna i to je to. Radi. Izgleda da je u pitanju neki buffer overflow napad... Hvala svima koji su pokusali da pomognu...
 

Back
Top