Escozul, lek protiv raka

Tema je ovaj gore navedeni lek. Necemo u svakoj temi slusati gluposti o kiseljenju organizma i "losoj" ishrani. Ako nemate sta da kazete na ovu temu, preskocite je.

То нису глупости, глупо је што си обрисао неке добронамерне савете упућене некоме.

А тема отворена о једном леку је бесмислена, то је требало да буде у оквиру неке друге теме.
 
То нису глупости, глупо је што си обрисао неке добронамерне савете упућене некоме.

А тема отворена о једном леку је бесмислена, то је требало да буде у оквиру неке друге теме.

A sta mislis, hoce li postati manje besmislena ako, umesto price o leku koji stoji u nazivu teme, krenemo da pricamo o ishrani?
Uostalom, necemo o ovome raspravljati. Red je da se svi drzimo teme. Ako imas potrebu samo da nesto kazes, postoji pdf Svastara i slicno.
 
Japanci tvrde da Ganoderma lucidum (samo ona iz prirode) zaustavlja širenje tumora. Mnoga iskustva govore i o potpunom izlečenju.

Zet mi je imao tumor na mozgu. Odneo sam mu sušenu šumsku gljivu da pomognem. Pričao mu o njenoj lekovitosti, kopirao nekoliko listova sa pozitivnim iskustvima sa interneta, ali po njegovom i sestrinom izrazu lica videlo se da ih nisam baš ubedio. Uzimao je gljivu (čaj) nekih desetak - petnaest dana, nisam baš siguran, zajedno sa ostalim preparatima, između kojih je bio i Vidatox.
Za divno čudo na sledećem snimanju sestra mi je rekla da mu se jedan tumor smanjio, dok je drugi ostao u istim merama.
Očekivao sam da će mi potražiti još gljive, ali je izgleda Vidatox po njima bio taj koji je doneo poboljšanje. Nastavili su da kupuju ovaj skupi preparat verujući da je ono što je skupo i vredno istovremeno.
Nisam mogao ništa da kažem, da nebi kojim slučajem uticao na mogući placebo efekat uzimanja ovog pre svega homeopatskog "leka".
Nisam mogao glasno izreći svoje sumnje u vezi lekovitosti ovog "ekstrakta otrova plave škorpije".

Kako je moguće da otrov uopšte dospe (peroralno unet u organizam) do ćelija tumora. kako je moguće da ga na tom putu ne sačekaju imunoodbrambene ćelije zadužene da zaustave svakog potencijalno opasnog agensa koji dospeva u krvotok. Kako je moguće da enzimski sistem organizma ne reaguje na ovaj (prirodni) otrov i ne pokuša da ga razgradi i neutrališe. Znamo da otrovna škorpija ipak ne može ubiti odraslog čoveka, upravo iz tog razloga što smo razvili adekvatnu imunoodbranu od njega.

Mnogo logičkih zaključaka navodi da je ovo u osnovi samo jedan homeopatski "lek" koji ne može izlečiti, ni zaustaviti rak. Jedina "korist" od njega je izazivanje placebo efekta. Ali zašto bi za to plaćali 120 eura po bočici? Procenat izlečenja je i dalje ravan 0.

I da ne dužim. zet je umro i ja nikada neću saznati šta bi se desilo da je nastavio da uzima Ganodermu umesto onog Kubanskog "eliksira"?
Postovani,
Da li biste mi mogli dati neku informaciju o tome kako nabaviti gljivu koju ste imali?
Puno Vam hvala.
 
Escozul se vise ne proizvodi to je sada izmenjeno.
Pravog recepta nema.Koliko sam citala farmaceutska firma koja ga je proizvodila je prodala americkom trzistu ali i ne pravi recept.
Sada se to proizvodi u obliku Vidatox kapi ali samo onaj koji je proizveden u Kubi.ostalo je fals.
Otac mi je preminuo od mozdanog udara.Lecio se od karcinoma sa metastazama u plucima.
Imam bocicu Vidatoxa ako je nekom potrebna.Original bocica sa Kube.
Poštovana,
Da li još uvek imate Vidatox i ako da, da li je još uvek u roku trajanja?
Puno Vam hvala.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top