do koje godine rastu grudi?

Caos
Ja sad bezveze listam neki forum i zali se neka djevojcica/djevojka od 16 god kako ima male grudi.
I dolje hiljadu komentara tipa--pa dobro , meni su rasle do 22.,23.godine,nemas se zbog cega brinuti. Bilo je komentara cak i da rastu i do 25. god. :dontunderstand: Ja sam mislila da rastu najvise do 18-e,eto 19-eu vrh glave...Ja imam 20 i cini mi se da su prestale da rastu ! :D Koji je vas slucaj???
Ako je ono stvarno istina , onda jeeeeejjjjj!!!!!!! :maramica: :klap:

Što veće sise to bolje mišljenje imam o devojci...direktno proporcionalno...
 
Caos
Ja sad bezveze listam neki forum i zali se neka djevojcica/djevojka od 16 god kako ima male grudi.
I dolje hiljadu komentara tipa--pa dobro , meni su rasle do 22.,23.godine,nemas se zbog cega brinuti. Bilo je komentara cak i da rastu i do 25. god. :dontunderstand: Ja sam mislila da rastu najvise do 18-e,eto 19-eu vrh glave...Ja imam 20 i cini mi se da su prestale da rastu ! :D Koji je vas slucaj???
Ako je ono stvarno istina , onda jeeeeejjjjj!!!!!!! :maramica: :klap:

E, ako imaš 20, ima za tebe još fore :)
Evo, ja imam 33, pa su mi zadnjih par meseci grudi vidno porasle, ma kipe iz brusa! ;) I ne samo to, nego su nekako punijeg oblika, pa su čvršće na dodir!!! Majke mi moje, ni reč te ne lažem :ok:
Ima, doduše i pratećih pojava, kao što je ta da su bolne na dodir, ali to nisi pitala, pa ću mudro da ćutim. :mrgreen:
Doduše, ta pojava se poklopila sa pojavom rasta stomaka, a obe su se poklopile sa pozitivnim testom na trudnoću, ali ni to nisi pitala, pa ću i tome mudro da ćutim :mrgreen:
Fakat je da mogu da rastu! Nije bilo reči o uzroku, a ni o trajnosti te pojave ;););)
 

Back
Top