travarka

mici56:
Zna li neko kako da dodjem do Marice travarke? Znam samo da je iz Bosne. Hitno je. Unapred zahvaljujem.

Mici,mani se travara i nadrilekara i okreni se priznatoj medicini.Čuda se ne dešavaju, jer sve što u prirodi postoji, a ima terapijski značaj, uvršteno je u oficinalnu farmaciju i komercijalno je dostupno.
Pozz, dipl.ph.spec, analiticar
 
WithdrawnWater:
A najbolje od svega sto mozes za sebe da ucinis to je da se javis analiticaru - on je mag dijagnostike i terapeutike moderne medicine, ako ti on ne pomogne, nema ti spasa! :roll:

Mici, šta ce ti ta travarka iz Bosne, pa WW baš sada na Zlatiboru skuplja marljivo lekovito bilje... :shock: :lol: :lol:
 
Au bre, mici je pitala kako da dođe do travarke, a ne da sluša da li to treba ili ne. Ako nemate nikakvu informaciju da joj pomognete, nemojte joj ni odmagati.
Izvini mici, valjda će se naći neko ko će imati neki trag. :)
Možda bi trebala da postaviš temu na nekom od regiona, koji su bliži Bosni.
 
D-mol i Lidya hvala na razumevanju. Do sada nikada nisam ni trazila niti su mi trebali travari i slicni.Jednu, meni dragu osobu, otpustili su iz bolnice kao "slucaj" za koga je kasno bilo sta uciniti . Poslata je kuci da ceka, a sta nisu rekli. Treba li skrstenih ruku zaista cekati? Ili ipak pokusati bilo sta? Koliko vredi ovaj nas zivot?
Uzgred, nasla sam adresu te famozne Marice.
 

Back
Top