Albumi - procena vrednosti

Teško, raspitao sam se i niko ne zna o čemu je reč. Čega nema ,to je retko. Po meni vredi makar duplo,ali to je samo moja procena.
Hvala ti za odgovor, ko zna zašto je to tako. Kakav je takav je za mene je raritet :)

U tome i jeste problem, posto verovatno ne postoji jos jedan isti primerak tesko mu je odrediti vrednost, duplo bi mozda i mogao da vredi, ali to bi mu bio neki maksimum.
Da se radi o nekoj markici ili novcanici, vrednost bi bila nekoliko puta veca.
 
Vrlo redak album. Nisam video da ga ima bilo ko.
Prva savezna fudbalska liga 1986/1987.
Zalepljeno 83 sličice od oko 350.
Šta mislite koliko vredi?
DSCN1913.jpg

DSCN1912.jpg

DSCN1911.jpg
 
Za Zagora ili Komadanta Marka neka realna cena albuma je oko 2000-3000 dinara, manje-više. Ako i odu preko te cene moraju biti u baš odličnom, tj. glanc stanju.

A što se tiče albuma iznad "Album šampiona Futbala celog sveta za 1933-1934" zaista nemam predstavu jer se taj album retko gde i nalazi, ali recimo da je možda neka realna vrednost 3000 do 5000 dinara.
Možda i grešim...
 
Poslednja izmena:
Posjedujem album "Hoću da znam" iz 1962.g. i isti obuhvata sljedeće teme:

Životinjski svijet
Omiljeni sportovi
Put u vasionu
Veliki pronalasci
Poznati velikani

Popunjenost istog je oko 70%, ali nigdje ne mogu da nađem da je ijedan prodan pa da li neko zna nešto više o cijeni, koliko je rijedak itd.

Hvala unaprijed

20r4oxu.jpg
 
Pozdrav, sta mislite koliko moze da vredi popunjen album (binder) Mundicromo fichas de la liga 97-98? Tih kartoncica po oglasima ima milion, ali nigde jos nisam video da neko ima kompletnu kolekciju od svih 670 kartica, tako da je mozda malo teze ca procenu, ali dajte neko misljenje. Hvala
 

Back
Top