Kako biti zadovoljan s onim sto imas...???

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Njih dvojica su kumovi, muskarci u srednjim tridesetim godinama...
Prvi, koji je spavao s 92-93 zene (ni sam nije siguran), sanja da najzad nadje pravu ljubav i smiri se... Ipak, i kad nadje djevojku koju bi mogao da zavoli, njegov nemirni duh odnese ga dalje, k novim zenama i novim izazovima...
Drugi je spavao samo sa svojom zenom, koju i danas voli, bas kao i prije 20-tak godina kad su se upoznali... Danas su u srecnom braku...
No, bez obzira na sve to, ipak sanja o drugim zenama; provodu, avanturama, neobaveznom sexu, mijenjanju ljubavnica...

Uzeh njih dvojicu, kao dva kraja jedne price...
Zasto covjek ne moze da se zadovolji s onim sto ima, odnosno da li moze...??? Ako moze, kako da to uspije...?
Kako biti zadovoljan...???
Podrazumijeva se, pitanje se odnosi samo na oblast kojom se i ovaj podforum bavi...
 
Moja teorija je da obojica žive u strahu i zabludama. S'tim da drugi može da skupi hrabrost, krati nešto sa strane neko vreme, shvati da su to gluposti i sigurno se vraća tamo gde je dokazan...
Prvi, nema gde, jer ne ume da dokaže SEBI da ustvari nema kome da se vrati...
Kad si zadovoljan sobom, zadovoljan si i onim što imaš...
 
resenje svega.....je mentalni sklop....koji je kod svakog drugaciji...bogu hvala....ne moze niko da odluci da bude ljubavnik....ili da ne bude....kao smisao za fudbal....ja bih mnogo voleo da znam da igram kao zidan....ali mi tu bog nije hteo pomoci...pa igram kao krespo....yebi ga...
tako ne moze covek sam da odluci..sad cu da menjam zenske...i da budem don huan....kakav si takav si....mozes da se pretvaras jedno izvesno vreme...ali ne mozes stalno...jer te procitaju....pa nayebes...mentalni sklop je cudo....
 
Covek je proklet jer zali za svim putevima kojima nije krenuo - Mesa Selimovic
I meni se cini da postoji nesto u samom coveku sto ga tera da uvek zeli ono sto nema i da potcenjuje ono sto ima, da uvek misli da je npr. "tudja zena bolja". Taj drugi masta o avanturama i uzbudjenjima zato sto ih nije imao, a prvi masta o pravoj ljubavi isto zato sto je nije imao. A ne moze se sve imati - to je najteze prihvatiti. Kad prihvatis tu cinjenicu, odlucis se za ono sto ti vise odgovara i ne trudis se da razmisljas o onome sta propustas.
 
Nema tu sta da se prica-kakav si,takav si.Neko je prosto magnet za zene i cesto ih menja...ali vremenom pozeli mirnu luku sa finom zenom-ali to teze ide.Neko je veran,posten,kad zavoli to je zauvek,stvori dom i porodicu-ali ponekad se zapita sta bi bilo da je imao burniji ljubavni zivot u mladosti.
Covek je takvo bice da uvek zali za onim sto nema,tako je uvek bilo i bice !!!
 
Gazdarica:
Njih dvojica su kumovi, muskarci u srednjim tridesetim godinama...
Prvi, koji je spavao s 92-93 zene (ni sam nije siguran), sanja da najzad nadje pravu ljubav i smiri se... Ipak, i kad nadje djevojku koju bi mogao da zavoli, njegov nemirni duh odnese ga dalje, k novim zenama i novim izazovima...
Drugi je spavao samo sa svojom zenom, koju i danas voli, bas kao i prije 20-tak godina kad su se upoznali... Danas su u srecnom braku...
No, bez obzira na sve to, ipak sanja o drugim zenama; provodu, avanturama, neobaveznom sexu, mijenjanju ljubavnica...

Uzeh njih dvojicu, kao dva kraja jedne price...
Zasto covjek ne moze da se zadovolji s onim sto ima, odnosno da li moze...??? Ako moze, kako da to uspije...?
Kako biti zadovoljan...???
Podrazumijeva se, pitanje se odnosi samo na oblast kojom se i ovaj podforum bavi...

Ili: Kako zabraniti muškarcima da misle na druge žene :roll:
Ljudi su promiskuitetna bića. Pritom, nisu previše ni kvalitetna. Priča o celibatu svima je zamiljiva, ali kao tuđa.
Biti zadovoljan postojećim može da bude dosadno, sem ukoliko vam varnice sevaju obostrano. S'vermena na vreme, to je neophodno. Što bi rekao moj drugar "U ljubavi mora da bude drame. Da me drmne u rebra u krevetu iz čista mira i da se valjamo, grizemo i svađamo".
 
jagodica:
AllPacino:
kao smisao za fudbal....ja bih mnogo voleo da znam da igram kao zidan....ali mi tu bog nije hteo pomoci...

izvini pametni ali ja mislim da je on i dosta vezbao, nije se valjda rodio sa loptom
a zar nisi ti frajer mnogo zena i to ne potcenjujem nego tako sam stekla utisak
nisam frajer mnogo zena...pogresan si utisak stekla...evo sad nemam devojku...i nisam pametan..
 
"ako te ruka tvoja sablaznjava.. odseci je
ako te oko sablaznjava... iskopaj ga.."

...samo sto cesto sami sebi menjamo pravila usred partije koju smo tek zapoceli. Krenes u neku pricu misleci da je to tvoja granica, pa ti onda iskrsne nesto i mislis da si ipak veci nego sto si pretpostavio,
pa sam pomeris crticu malo navise. U stvari, granica postoji, ali nije poenta u tome da je pomeras sa cveta na cvet, nego je sve to negde u glavi.. ceka da bude pronadjeno...jesi li sigurna da je to tema za ovde?
 

Back
Top