Pijace

mackica ns:
Samuraj_NS:
mackica ns:
storm cloud:
Ala deru ovi na Futoškoj! :x

Pre neki dan odem da kupim pečurke, pa pogledam usput cenu jagoda. Kad ono - 90 i 100 dinara kg. :shock: A u piljarnicama kod mene u komšiluku 65 dinara!
Ja juče kod mene u Tini kupila za 120 :oops: Ali, vredelo je
12_4_40.gif
:D

Hmmm...komšinica iz ulice .... PK...?????
Vruće, vruće 8)
8) 8) :wink:
 
mackica ns:
nesons:
GoldenLady:
nesons:
GoldenLady:
Pijace su mi se smucile odavno... kada su se sverceri pojavili na njima

a kad nije bilo svercera ? majke ti ! :?

pretpostavljam da si ti tada bio jos u pelenama i jeo pesak na Strandu

Pa ti si bas matora onda ! :shock:
Ma, ne, bre, ti si mlad :idea: Zlatna je, kao i svaka žena UVEK u najboljim godinama 8)

i uvek za za * ebaciju , a za ovo mlad - imas 2 pica ! 8) Biraj mesto !? :D
 
Ja sam se jednom u potrazi za zelenisem , kada je vec sve bilo zatvoreno , zaletela na onu malu pijacu u Temeriskoj, misleci super,pijaca ko pijaca, mora da ima nesto!!!!!!!!Ljudi!!!!!!!!!jel bio tamo neko?
Polovna vodica za ispiranje usta, malo koriscena, na tezgi , uredno sa cenom! :wink:
 
pOSLE SAM SE RASPITALA. tO JE CIGANSKA, (PARDON, POL. NEKOREKTNO), pijaca, na kojoj se sve prodaje sto oni izbunare iz kontejnera........ako ste nesto greskom bacili u djubre, eto gde mozete naci, ako platite........ :D
 
'Ej, Mens, 'aj' pošto smo sad same na ovom NS-u, da mi kažeš odakle me znaš :? Mislila sam da iskuliram, ali nisam tak'a, baš sam radoznala... Ma, znam da je curiosity ubila cat :roll: :? Ali pliiiiiz... Čekam pp 8) Ili je i to bila provokacija :? :?:
 
Ja glasam za Fish pijacu! Imas mesta da setas izmedju tezgi, da sve lepo opipas, da vidis jel sveze, samo nemojte pipati prodavce! A tamo ima i Rusa, pa se osecam k'o kod kuce! :D
 
Iduqrac, nema me 2 meseca, i odma neke teme na koje bi mogla odgovoriti jedino mja tetka iz Donjih Petrovaca, kad bih je eventualno imala! Hudfak ima 20-30 godina, zivi kod matoraca i interesuje ga gde moze da kupi jeftinije bamije, pa jos sve to na internetu??? Osim ako je cilj bio da se kakav frajer ukeba na umesnost pregovaranja sa zakupcima tezgi , ili ako je pak kome novosadjaninu bitno da li ja znam da odaberem koja je tikvica bolja.....
 
Dolcezza:
Iduqrac, nema me 2 meseca, i odma neke teme na koje bi mogla odgovoriti jedino mja tetka iz Donjih Petrovaca, kad bih je eventualno imala! Hudfak ima 20-30 godina, zivi kod matoraca i interesuje ga gde moze da kupi jeftinije bamije, pa jos sve to na internetu??? Osim ako je cilj bio da se kakav frajer ukeba na umesnost pregovaranja sa zakupcima tezgi , ili ako je pak kome novosadjaninu bitno da li ja znam da odaberem koja je tikvica bolja.....

Ma da, baš smo paćenici, umesto da se ugledamo na one kojima mamica i tatica obavljaju te poslove, pa njima ostaje ceo dan da misle samo o tome kako će "ukebati frajera". Jer to je, naravno, najvažnije, pardon, jedino važno, pošto je očigledno veeeliki problem. :roll: :roll: :roll:
 
mamica i tatica, nisu tu da idu na pijacu, niti je predmetno da li oni ili ja idem na pijacu.. trik je u tome da gde se mogu kupiti jeftinije tikvice ili keleraba jeste tema jedne "gospodze" od 40-50 godina....
 
Dolcezza:
mamica i tatica, nisu tu da idu na pijacu, niti je predmetno da li oni ili ja idem na pijacu.. trik je u tome da gde se mogu kupiti jeftinije tikvice ili keleraba jeste tema jedne "gospodze" od 40-50 godina....

Šta da ti kažem - ja sam baba zarobljena u telu devojke. Bolje i to nego devojka zarobljena u telu babe.
 
Meni nikad nije bio prioritet kupovati jeftinu a ne kvalitetnu robu. Valjda je poenta kupiti kvalitet. Na srecu ima i kvaliteta.

A sad sve vise vidim na ulicama...ma skoro na svakom drugom cosku izasao baba/deda ispred ulice, seo i nudi robu.

Jesti se mora, a ja glasam za kvalitet. Pravi kvalitet, a ne po principu - svaki cigo svoga konja fali.
 
Pera_Zdera:
Meni nikad nije bio prioritet kupovati jeftinu a ne kvalitetnu robu. Valjda je poenta kupiti kvalitet. Na srecu ima i kvaliteta.

A sad sve vise vidim na ulicama...ma skoro na svakom drugom cosku izasao baba/deda ispred ulice, seo i nudi robu.

Jesti se mora, a ja glasam za kvalitet. Pravi kvalitet, a ne po principu - svaki cigo svoga konja fali.


Meni to ne smeta...imam par komsinica koje prodaju njihovo voce i povrce par puta godisnje i prvoklasno je !
Znas kolike tresnje smo jeli pre dve nedelje - za 100 dinara!
 
GoldenLady:
Pera_Zdera:
Meni nikad nije bio prioritet kupovati jeftinu a ne kvalitetnu robu. Valjda je poenta kupiti kvalitet. Na srecu ima i kvaliteta.

A sad sve vise vidim na ulicama...ma skoro na svakom drugom cosku izasao baba/deda ispred ulice, seo i nudi robu.

Jesti se mora, a ja glasam za kvalitet. Pravi kvalitet, a ne po principu - svaki cigo svoga konja fali.


Meni to ne smeta...imam par komsinica koje prodaju njihovo voce i povrce par puta godisnje i prvoklasno je !
Znas kolike tresnje smo jeli pre dve nedelje - za 100 dinara!

A ja to imam za DZ u dvoristu !
 

Back
Top