kako to da bas muskarci imaju fobiju od braka?!

peach

Domaćin
Poruka
3.928
elem,posmatram ja ljude oko sebe i skontam:sav slobodan muski svet valja pricu "necu nikad/u skorije vreme/bar do 40te da se zenim.opet,sve devojke oko mene mastaju o vencanici(generacija koja se priblizila 30toj),o bebama,toplom domu,bla,bla...
e,sad,je l' moze neko meni da objasni ZASTO SU MUSKARCI TI KOJI IMAJU GARD PREMA BRAKU KAD NJIME DOBIJAJU SAMO JEDNU ZENU VISE KOJA CE IH MAZITI I PAZITI I HRONICNO BRINUTI O NJIMA,A DEVOJKE SE PALE NA BRAK IAKO NJIME IZGLEDA SAMO DOBIJAJU JEDAN RADNI ZADATAK VISE :?: :!: :shock:
 
peach:
elem,posmatram ja ljude oko sebe i skontam:sav slobodan muski svet valja pricu "necu nikad/u skorije vreme/bar do 40te da se zenim.opet,sve devojke oko mene mastaju o vencanici(generacija koja se priblizila 30toj),o bebama,toplom domu,bla,bla...
e,sad,je l' moze neko meni da objasni ZASTO SU MUSKARCI TI KOJI IMAJU GARD PREMA BRAKU KAD NJIME DOBIJAJU SAMO JEDNU ZENU VISE KOJA CE IH MAZITI I PAZITI I HRONICNO BRINUTI O NJIMA,A DEVOJKE SE PALE NA BRAK IAKO NJIME IZGLEDA SAMO DOBIJAJU JEDAN RADNI ZADATAK VISE :?: :!: :shock:


Ma boje se obaveza,eto zato!!!
 
TOMAX:
Na primer... koje su to obaveze po tvom mišljenju? :D
Ja već znam neke, ali to ću da ti pokažem (možda) jednog lepog dana...
ako budeš dobra. :wink:

......sve one koje život dvoje ljudi donosi.
A ne se večito kačit i oslanjat na mame i tate (mislim na muške).
Samo se znaju dobro hvaliti,a kad treba nešto konkretno da se preduzme( po pitanju obaveza),beže glavom bez obzira.
 
Pera_Zdera:
A devojke bas srljaju. To im postaje opsesija, sveti cilj i imperativ...i onda nestaje onaj pravi cilj...a to je ljubav.
Ej, naopako!!! Ako im je to sveti cilj, onda ih bas malo imaju u zivotu!
Ja bas nesto i ne mislim da se muskarci boje braka onoliko koliko se o tome prica. Mada, pitam se koliko njih bi se ozenilo bez saznanja da im je devojka u drugom stanju (a u ovom slucaju se podrazumeva da im veza jako dobro funkcionise) :?: :!: :idea:
 
rastamann:
Zene, kontam ja vash bioloshki sat i te fore, ali zashto vi toliko srljate u taj brak? Mislim, ima vremena za sve, zashto uzdizete to toliko, to je samo parche papira

zensko sam i slazem se sa tobom, stvarno to jeste samo parce papira i nista ne menja u odnosu izmedju dvoje ljudi
ja sam pre za varijantu neko vreme bez papira

mislim da se frajeri uslovno receno plase braka jer ih svi redom smaraju kad ces, kako vec nisi itd
 
rastamann:
Zene, kontam ja vash bioloshki sat i te fore, ali zashto vi toliko srljate u taj brak? Mislim, ima vremena za sve, zashto uzdizete to toliko, to je samo parche papira

Па нема се баш толико времена за све...тик, так, тик, так....И кад се пар мојих вршњакиња удало после тридесете, и још коју годину приде...сад муку муче јер бебирона ни од корова! :? Није природа џаба удесила тако!
 
pcelica:
rastamann:
Zene, kontam ja vash bioloshki sat i te fore, ali zashto vi toliko srljate u taj brak? Mislim, ima vremena za sve, zashto uzdizete to toliko, to je samo parche papira

zensko sam i slazem se sa tobom, stvarno to jeste samo parce papira i nista ne menja u odnosu izmedju dvoje ljudi
ja sam pre za varijantu neko vreme bez papira

mislim da se frajeri uslovno receno plase braka jer ih svi redom smaraju kad ces, kako vec nisi itd
e,da i ja sam zensko pa se pitam zasto zene srljaju u to.a i nervira me ono,kad ces,sta ceks,sto vec nisi...verujte,to zene vise nervira nego muskarce! i slazem se sa pcelicom,da treba neko vreme bez parira...ako uopste treba!
 
Hellen:
rastamann:
Zene, kontam ja vash bioloshki sat i te fore, ali zashto vi toliko srljate u taj brak? Mislim, ima vremena za sve, zashto uzdizete to toliko, to je samo parche papira

Па нема се баш толико времена за све...тик, так, тик, так....И кад се пар мојих вршњакиња удало после тридесете, и још коју годину приде...сад муку муче јер бебирона ни од корова! :? Није природа џаба удесила тако!

TO Parce Papira je na "zalost" ugovor-racunica,da supruznici ukoliko dodje do razvoda podele zajedno stecenu imovinu,obaveze prema deci iz braka-nista vise :( ...Bioloski sat kuca,ali nije toliko vezan za godine zene,koliko je sama priroda zagadjena,hrana,nacin zivota i stres kao najveci neprijatelj organizma...Danas svaka treca zena ima miome ili bilo sta drugo na materici,a da toga nije ni svesna-moja bivsa zena imala miome ko teniske lopte,a na pregled nije bila pre toga vise od 10 godina(sto je zlocin prema samoj sebi)-tu ne moze biti dece nazalost... :cry:
 

Back
Top