Un momento que non resiste
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Un momento que non resiste

Početnik
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Un momento que non resiste

Ola!
    Dogodio mi se jedan fatalan trenutak, i to pre oko godinu i po dok sam bila na jednom seminaru u Beogradu. Naime, te mirne letnje veceri sela sam sa ljudima u jedan klub na otvorenom. Stiglo je neko drustvo i nakon sto smo se svi upoznali, u masi ljudi dogodio mi se fatalan momenat kad sam upoznala tog jednog tipa. Odmah smo se nekako ukopcali, ustvari, nismo prestali pricati , medjutim taj susret nije dugo trajao jer sam morala da idem, ali je on uzeo moj mejl kao,da se cujemo jos neki put. Cela ta situacija je bila toliko intenzivna za mene da do danas jos uvek mislim o njemu i celom tom odnosu. stoji mi uvek tu negde, dopisujemo se a i problem je sto on studira u trecoj drzavi. Neki dan me i nazvao i od tog razgovora ja se vise ne mogu "oporaviti". Sa svojim deckom sam nedavno prekinula ali problem je sto vise neznam sta bih sa ovim odnosom. On je najspecificnija i najdraza osoba koju sam ikad upoznala i ne zelim pustiti. Dal treba da sledim svoje ideale bez obzira na sve? help....

Domaćin Dont_Break_The_Oath (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Podrazumevano

Kakvi ideali ako je ljubav u pitanju.
    Ako tako razmisljas onda je dvoumljenje najopasnije.
    Zato pakuj se i hajde,kod njega.

Hmm,sto mrzim kada principi ne padaju kada je ljubav u pitanju.

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    83

Podrazumevano

Prati put od zutih ciglica. Srecno. :wink:

Ističe se Felerična (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Citat Original postavio Pera_Zdera
    Prati put od zutih ciglica. Srecno. :wink:
    hahahahahahahaha( nadam se da je gledala film )

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

stvarno ne znam sta cekas?! :?
    nadam se da si vec sa njim i smesno ti sto si uopste pitala druge sta da uradis? :wink:

Poznat divlja-u-srcu (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Dont_Break_The_Oath
    Hmm,sto mrzim kada principi ne padaju kada je ljubav u pitanju.
    I ja isto! :wink:

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Pa ako je tako, pricajte o svemu i napravite neki plan, znaci zajednicka odluka je uvek najbolja.

Ne znam ko je rekao da one treba kod njega da ode????
    mislim, kako bi to izgledalo da tako bane coveku koga je jednom u zivotu videla. Naravno, pricaju i sve, ali to treba da bude obostrana odluka. Kao da je lako ostaviti svoj zivot gde god da je.

U svakom slucaju, cemu dvoumljenja, znas sta osecas i prati svoje srce, ono se uvek ispostavi da je u pravu :wink:
    Jako puno srece ti zelim

Početnik
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hvala, da istina, :wink: malo mi je neugodno da mu tako nesto jos predlazem, ali naci cemo se u Beogradu uskoro pa cemo videti.
    iako tesko mi je cekati a i obaveze su tu i sa jedne i sa druge strane

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio por_el_suelo
    hvala, da istina, :wink: malo mi je neugodno da mu tako nesto jos predlazem, ali naci cemo se u Beogradu uskoro pa cemo videti.
    iako tesko mi je cekati a i obaveze su tu i sa jedne i sa druge strane
    Da, znam tacno na sta mislis.
    Iz iskustva razumem tvoju situaciju, znaci ono sto ti ja predlazem jeste da vidis sta on zeli i da kazes sta bi ti zelela i jednostavno zajedno radite na ostvarenju toga da budete zajedno. Nije u redu da samo ti promenis nesto, prava ljubav zahteva zrtvovanje obe strane. :wink:

Inace, ako ti je sada neugodno da mu to predlozis, znaci da treba da sacekate jos malo, samo ce to doci... ne treba nista gurati na silu, narocito ne tako nesto sto ti osecas (a pretpostavljam i on ).

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.06.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: Un momento que non resiste

Citat Original postavio por_el_suelo
    Ola!
    Dogodio mi se jedan fatalan trenutak, i to pre oko godinu i po dok sam bila na jednom seminaru u Beogradu. Naime, te mirne letnje veceri sela sam sa ljudima u jedan klub na otvorenom. Stiglo je neko drustvo i nakon sto smo se svi upoznali, u masi ljudi dogodio mi se fatalan momenat kad sam upoznala tog jednog tipa. Odmah smo se nekako ukopcali, ustvari, nismo prestali pricati , medjutim taj susret nije dugo trajao jer sam morala da idem, ali je on uzeo moj mejl kao,da se cujemo jos neki put. Cela ta situacija je bila toliko intenzivna za mene da do danas jos uvek mislim o njemu i celom tom odnosu. stoji mi uvek tu negde, dopisujemo se a i problem je sto on studira u trecoj drzavi. Neki dan me i nazvao i od tog razgovora ja se vise ne mogu "oporaviti". Sa svojim deckom sam nedavno prekinula ali problem je sto vise neznam sta bih sa ovim odnosom. On je najspecificnija i najdraza osoba koju sam ikad upoznala i ne zelim pustiti. Dal treba da sledim svoje ideale bez obzira na sve? help....
    da

Početnik
    Učlanjen
    09.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

hvala vam na podrsci. ljudi ne reaguju jednako. vecina njih rekla mi da se manem toga svega, al eto ne ide to bas lako.
    ne zelim isto tako nista da pozurujem ali se plasim da ne prodje predugo vremena...i previse obaveza...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •