Okretanje za djevojkama/mladicima

Svica

Početnik
Poruka
41
Primjetila sam da momci kad su sami gledaju druge djevojke ali ne tako upadljivo kao sto to cine kada su u prisustvu svoje djevojke?
Znam da ni djevojke nisu imune od upadljivog gledanja u druge momke kad su sa svojim deckom.
Zasto? U cemu je fazon? Nezrelost, nesigurnost, potreba da se kod djevojke/ mladica izazove ljubomora?
 
Ma bre imam oci moram negde gledati. A sad sto pojedine devojke misle da cu kad izadjem sa njima zabiti glavu samo u njene i sise i ne pomerati se ni za 1% to je problem vise u njima nego u meni. Isto i one gledaju, pa sta. To nisu neki provokativni, bezobrazni izazovni, muv-muv pogledi. Nego cisto osmatranje prostora atmosfere i drugih ljudi. A neke devojke jesu bolesno ljubomorne...hmm..pa i neki tipovi isto. Ne valja to. Ali naravno kad si sa nekim onda si sa tim nekim i neko muvanje sa strane bi bilo opiceno.
 
ma,to nema nikakve veze s kim si kad gledas! ja gledam naokolo,snimam samo kad mi je dosadno ili kad mi neko skrene paznju da neko tamo zvera u mene.a dosadno mi kad razgovor postane bespredmetan,kad mi osoba s kojom sam ne drzi paznju...tako,tek kad nemam pametnijeg posla,krenem da bludim pogledom 8)
 
Svica:
Primjetila sam da momci kad su sami gledaju druge djevojke ali ne tako upadljivo kao sto to cine kada su u prisustvu svoje djevojke?
Znam da ni djevojke nisu imune od upadljivog gledanja u druge momke kad su sa svojim deckom.
Zasto? U cemu je fazon? Nezrelost, nesigurnost, potreba da se kod djevojke/ mladica izazove ljubomora?[/q
Sve po malo,desi se da mi se neki decko bas dopadne,onako na prvi pogled,tako da moram da ga gleda,ali to cesce radim da mog decka malo bockam :wink:
no,s druge strane,ja pozizim kada primetim da on gleda u neku devojku,ali su ti slucajevi retki
 
Ma dobro, sto je lijepo mora se pogledati..Ali sam primjetila da mnogi to upadljivije i vise rade kad su sa partnerom /kom/nego kad su sami, sto mi je bas bez veze. Ja znam da i moj decko voli pogledati zgodnu zensku..ali mi godi sto ne zijeva kad je samnom. Ranije sam imala decka koji se okretao na sve mile strane kad idemo ulicom..i bas sam se osjecala glupo.
 

Back
Top