POMOZITE DA UMREZIM LAPTOP I DESKTOP
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: POMOZITE DA UMREZIM LAPTOP I DESKTOP

Obećava
    Učlanjen
    22.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano POMOZITE DA UMREZIM LAPTOP I DESKTOP

Imam laptop IBM ThinkPad 560x, 233MHz, HD 4 GB, 96 MB ram i td. ali na njemu je od portova ispravan samo USB (1.0). Takodje je neispravna disketna jedinica a CD za njega nemam. Preko USB Flash diska unosim i skidam fajlove. Na njemu je Windows 98 SE.
    Takodje imam desktop pentijum III na 800 MHz, sa CD_om i ostalim periferijama. On ima 2 USB porta (1.1). I na njemu je Windows 98 SE.
    Posedujem originalnu kablu "USB to USB" ali ne mogu da ih povezem. (Za tu kablu nemam softver). Probao sam iz total komandera ali nece - mozda odatle i ne moze?
    Jel je potreban mozda neki softver za to umrezavanje i ako jeste gde mogu da ga kupim?
    Svaka pomoc bice mi dobrodosla !
    Hvala !

Domaćin no_problem (avatar)
    Učlanjen
    04.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: POMOZITE DA UMREZIM LAPTOP I DESKTOP

svaka pomoc dzabe je dobro dosla .. ali to se uci da bi se kasnije imala korist od toga ... tako da ... nadji nekog drugog

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.01.2005.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

uz kabal moras dobiti softwer jer ince ti mreza nece raditi, pogotovo jer je u pitanju WIN98 koji nw prepoznaje USB uredjaje.. Ako nemas softwer, nemas ni kabal 8)

Primećen član maksvel (avatar)
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

A sta bi ti da radis tako umrezen, kad ti je taj IBM invalid?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    18.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Obozavam pametnjakovice.Aman odgovorite na temu ili jednostavno preskocite istu.Ima da se kupi mrezna kartica koja se kaci na usb, to ti je naravno za laptop a za desktop ako nemas mreznu takodje je kupi ( 400 din).pa sve to povezi mreznim kabelom a posle ti vec znas sta ce ti to.

Obećava
    Učlanjen
    22.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Citat Original postavio puki68
    Obozavam pametnjakovice.Aman odgovorite na temu ili jednostavno preskocite istu.Ima da se kupi mrezna kartica koja se kaci na usb, to ti je naravno za laptop a za desktop ako nemas mreznu takodje je kupi ( 400 din).pa sve to povezi mreznim kabelom a posle ti vec znas sta ce ti to.
    Hvala na pomoci. Taj odgovor mi je potpuno dovoljan a hvala i onima drugima na (ne)dobronamernim savetima. Ako ikada budem u situaciji da pomognem bilo kome na forumu svojim znanjem ili iskustvom, verujte da cu to uciniti a ako ne mogu pomoci - bar im se necu podsmevati!
    P.S. I pored svega, forum je odlican i stvarno se puno moze nauciti na njemu !
    HVALA !!!

Slične teme

1. Laptop ili Desktop??
    Autor Darko201 u forumu Prenosivi računari
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 25.10.2008., 22:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •