Komunizam,jedina alternativa za Srbiju

Da li bi pozeljno bilo ponovo uvesti komunizam?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta mislite, da li bi sad u ovoj prekrojenoj drzavi,sadasnjoj Srbiji,Komunizam sa nekim novim strateskim planovima i ciljevima doprineo ocvrscavanju Nacije,drzave,kao i granica Srbije,poboljsanju zivotnog standarda Gradjana, i mnogo sta vise?:D

U teoriji mi se svidja, a u praksi bi tesko islo, jer smo u EU obrucu.

Jedini komunisticki rezimi za koje je Zapad pokazao toleranciju su morali da se celivaju s Vatikanom, a meni se nesto ne mili taj zapadnjacki komunizam.
 
U teoriji mi se svidja, a u praksi bi tesko islo, jer smo u EU obrucu.

Jedini komunisticki rezimi za koje je Zapad pokazao toleranciju su morali da se celivaju s Vatikanom, a meni se nesto ne mili taj zapadnjacki komunizam.

Mislim da,a i znam da je ovo bas i moguce stanje,bas zbog tog,da se moze birati za Srbiju sta se zeli.Nezavisnost od EU to omugacava:)
Pazi,Kkao god okrenemo gooza nam pozadi. Ako udjemo u EU ovako demokratski,trtice nas bezuslovno i bez postovanja,posto nam je identitet Naroda,Srba, totalno unisten,zahvaljujuci ovdasnjim politicarima.:)
 
Mislim da,a i znam da je ovo bas i moguce stanje,bas zbog tog,da se moze birati za Srbiju sta se zeli.Nezavisnost od EU to omugacava:)
Pazi,Kkao god okrenemo gooza nam pozadi. Ako udjemo u EU ovako demokratski,trtice nas bezuslovno i bez postovanja,posto nam je identitet Naroda,Srba, totalno unisten,zahvaljujuci ovdasnjim politicarima.:)

A moze i po sistemu, tiha voda breg roni.

Siri ideju, integrisi se u sistem i nagrizaj iznutra.

Kad je njima uspelo tako da sruse komunizam, sto ne bi uspelo kontra :per:
 
A moze i po sistemu, tiha voda breg roni.

Siri ideju, integrisi se u sistem i nagrizaj iznutra.

Kad je njima uspelo tako da sruse komunizam, sto ne bi uspelo kontra :per:
Da,bilo je toga. Dokaz je sama naivnost naseg Naroda iz tih vremena, sto nije ni zameriti,toliko ratova,bede,muke...
Ali sad su vremena kad se moze konkretno postaviti situacija bez taktiziranja tihom vodom,jer to i nema smisla. Ovi na vlasti danas vodeci,jesu komunjare do yaya,kojih bi se i Staljin,Lenjin i Tito postideo,a i oni koji nisu svesni da sprovede i dalje onaj deo komunizma koji je negativan,mladi ljudi,na odredjenim polozajima.:)
 
I ja mislim da bi trebalo uvesti blago komunističko uređenje, da se ograniči ukrupnjavanje kapitala, da se kapital i imovina sumnjivog porekla nacionalizuje ili podeli građanima, da se vrati smrtna kazna i postrože Zakoni, da se zabrani rad strankama sa manje od 10 % glasačkog tela, vrati obavezno služenje vojske, itd
 
I ja mislim da bi trebalo uvesti blago komunističko uređenje, da se ograniči ukrupnjavanje kapitala, da se kapital i imovina sumnjivog porekla nacionalizuje ili podeli građanima, da se vrati smrtna kazna i postrože Zakoni, da se zabrani rad strankama sa manje od 10 % glasačkog tela, vrati obavezno služenje vojske, itd

Slazem se,
Blag prema svima,a ostar i konkretan u sprovodjenju ekonomsko politicke situacije,pravosudju,skolstvu, i ostalim vitalnim dravnim resursima.:D
Na prvom mestu, socijalna politika zemlje :)
 
Sta mislite, da li bi sad u ovoj prekrojenoj drzavi,sadasnjoj Srbiji,Komunizam sa nekim novim strateskim planovima i ciljevima doprineo ocvrscavanju Nacije,drzave,kao i granica Srbije,poboljsanju zivotnog standarda Gradjana, i mnogo sta vise?:D
Najbolje MOGUCE resenje uredjenja drustvenog sistema za Srbiju je: TOTALNO DIREKTNA APARTIJSKA DEMOKRATIJA, LIBERALNI KAPITALIZAM sa SOCIJALNIM primesama i SANKCIONIM MERAMA KOMUNIZMA SREDINOM 20-og VEKA.
 
Sta mislite, da li bi sad u ovoj prekrojenoj drzavi,sadasnjoj Srbiji,Komunizam sa nekim novim strateskim planovima i ciljevima doprineo ocvrscavanju Nacije,drzave,kao i granica Srbije,poboljsanju zivotnog standarda Gradjana, i mnogo sta vise?:D

О, сачувај ме Боже и саклони, шта све овде човек може прочитати...

Па, човече КОМУНИЗАМ ЈЕ СУШТА СУПРОТНОСТ НАЦИЈИ и ДРЖАВИ - то је антинационални тј.интернационални покрет... КАКВО ЈЕ ОВО НЕИСТИНИТО ДА НЕ КАЖЕМ СИФИЛИСТИЧНО ТУМАЧЕЊЕ КОМУњаРИЗМА...

... и то још у Недељу ујутро...:dash::dash::dash:..........:roll::roll::roll:.............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top