BEND AUTOSTOPERI?

DOKONI UM:
Odličan marketing. :idea:
Bend sam otvori temu pod svojim nazivom.
Onda mi kao pričamo o njima, jesu dobri, nisu dobri, gde sviraju...
I onaj ko nikad nija čuo za njih...čuje.
8)
nebrini nisam u njihovom bendu.
kazes da sviraju rok. rok kao gansi ili kao neki smor cepelini i to...
a jel dobro sviraju ili su ko orkestar strumfova kad svako svira za sebe drugu pesmu u isto vreme :lol:
 
Autostoper je strava bend, zaista. Moj izuzetno dobar drugar je njihov novopeceni gitarista, a sa obzirom da znam kako on svira, ne ide im lose. Koliko znam takodje imaju dobrog menadzera koji licno ugovara sa Davidom Coverdale-om iz Whitesnake-a i trazi autorska prava..
Bend svira slabiji rock na fazonu Whitesnake iz 2000 ili solo albume Joey Tempesta(pevaca Europe-a)
 
Cao svima, ja sam frontmen Autostopera. Neko mi rece da ima forum u vezi nas kad pazi stvarno. Hvala vam na svim odgovorima. Zaista nisam znao za ovo i nije nikakva reklama....ali me zivo interesuje odakle je ktulu cuo za nas?

Vidim da ima i nekih koji nas poznaju licno...lepo
 
Colonel:
Cao svima, ja sam frontmen Autostopera. Neko mi rece da ima forum u vezi nas kad pazi stvarno. Hvala vam na svim odgovorima. Zaista nisam znao za ovo i nije nikakva reklama....ali me zivo interesuje odakle je ktulu cuo za nas?

Vidim da ima i nekih koji nas poznaju licno...lepo
eee to ce za tebe zauvek ostati misterija.
HAHAHAHAHAHA :twisted: :twisted: :twisted:
 
Colonel:
Cao svima, ja sam frontmen Autostopera. Neko mi rece da ima forum u vezi nas kad pazi stvarno. Hvala vam na svim odgovorima. Zaista nisam znao za ovo i nije nikakva reklama....ali me zivo interesuje odakle je ktulu cuo za nas?

Vidim da ima i nekih koji nas poznaju licno...lepo
daaaaaaa.....sigurno..... :roll:
 
autostoperi?!?! :shock: i naziv im je uzasan... rokic... jaoj..
slusala sam ih slucajno u tremi sad skoro i jedva sam docekala da izadjemo napolje... meni licno, se ne dopadaju!
novosadski najbolji bend je definitivno doymekokosh! a ni slaptrap nije los... gitarista im je jedan zanimljivi debil! :)
 
petite_brebis:
autostoperi?!?! :shock: i naziv im je uzasan... rokic... jaoj..
slusala sam ih slucajno u tremi sad skoro i jedva sam docekala da izadjemo napolje... meni licno, se ne dopadaju!
novosadski najbolji bend je definitivno doymekokosh! a ni slaptrap nije los... gitarista im je jedan zanimljivi debil! :)
nikad cuo za te dojmekokos i slaptrap.
ciji je gitarista debil? slaptrapov?
 
Pera_Zdera:
petite_brebis:
KTULU:
nikad cuo za te dojmekokos i slaptrap.
ciji je gitarista debil? slaptrapov?
da, njihov...
P.S malo sam se grubo izrazila... :oops: decko je samo lud! otkacen u potpunosti. kompletan idioT!
Hehe priznaj da se palis na njega. :lol:
jeste da ja volim te "cudne" :oops: , ali ovaj je isuvise CUDAN (u pravom smislu te reci). tako da moram da te razocaram, ali NE, ne palim se na njega!
 
petite_brebis:
Pera_Zdera:
petite_brebis:
KTULU:
nikad cuo za te dojmekokos i slaptrap.
ciji je gitarista debil? slaptrapov?
da, njihov...
P.S malo sam se grubo izrazila... :oops: decko je samo lud! otkacen u potpunosti. kompletan idioT!
Hehe priznaj da se palis na njega. :lol:
jeste da ja volim te "cudne" :oops: , ali ovaj je isuvise CUDAN (u pravom smislu te reci). tako da moram da te razocaram, ali NE, ne palim se na njega!
palis palis :lol: :wink:
 
@ KTULU & Pera
i sta sad ja da radim?
zbog cega uopste donosite takve zakljucke? :roll:
ako lepo kazem da se ne palim, onda se ne palim...
zasto bi mi bio problem da krijem tako nesto...
necu se natezati i ako smatrate da se palim na njega iz onog ili ovog razloga-ok, ali nema smisla ni dizati veliku prasinu oko ovoga jer je isuviso glupo i klinacki upirati prstom u nekoga i vikati "Palis se, palis!", zar ne? :wink:
 

Back
Top