BEND AUTOSTOPERI?

petite_brebis:
@ KTULU & Pera
i sta sad ja da radim?
zbog cega uopste donosite takve zakljucke? :roll:
ako lepo kazem da se ne palim, onda se ne palim...
zasto bi mi bio problem da krijem tako nesto...
necu se natezati i ako smatrate da se palim na njega iz onog ili ovog razloga-ok, ali nema smisla ni dizati veliku prasinu oko ovoga jer je isuviso glupo i klinacki upirati prstom u nekoga i vikati "Palis se, palis!", zar ne? :wink:
da se nepalis nebi tu pisala 10 redova o tome kako se ne palis i rukama i nogama se branila od toga.
moras se suocit sa realnoscu - palis se na nj :lol: 8)
 
KTULU:
krvolok:
El idu i po kućama, onako kao Jehovini svedoci i tako to ?!? :shock:
a to znas jer su tako i tebe jehovini svedoci uvukli u jehovine svedoke. i nemoj pisat tim crvenim slovima smaras s tim.
a citajuci tvoje odgovore na temu tocka i sl. zakljucujem da s ti jedan "svirac" propali :shock:

krvolok je faca...
P.S.
zasto si toliko zapeo da me prozivas?
 
KTULU:
krvolok:
El idu i po kućama, onako kao Jehovini svedoci i tako to ?!? :shock:
a to znas jer su tako i tebe jehovini svedoci uvukli u jehovine svedoke. i nemoj pisat tim crvenim slovima smaras s tim.
a citajuci tvoje odgovore na temu tocka i sl. zakljucujem da s ti jedan "svirac" propali :shock:

Jes', vala, imene, a itebe, samo nis' SVJESTAN !!!
A čime ću pisat', nemoraš čitat' ako te, mere bit', SMARA !!!
U " Točak ", slobodno, neće bit' " svirača ", cijelu noć : " GLAMOČKO GLUVO " !!!
 
krvolok:
KTULU:
krvolok:
El idu i po kućama, onako kao Jehovini svedoci i tako to ?!? :shock:
a to znas jer su tako i tebe jehovini svedoci uvukli u jehovine svedoke. i nemoj pisat tim crvenim slovima smaras s tim.
a citajuci tvoje odgovore na temu tocka i sl. zakljucujem da s ti jedan "svirac" propali :shock:

Jes', vala, imene, a itebe, samo nis' SVJESTAN !!!
A čime ću pisat', nemoraš čitat' ako te, mere bit', SMARA !!!
U " Točak ", slobodno, neće bit' " svirača ", cijelu noć : " GLAMOČKO GLUVO " !!!
na to sto sam napisao "pisat" se vidim primas ko saucesce :lol:
 

Back
Top