Rezime stanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Владан

Buduća legenda
Poruka
35.699
Zasto sva priznata svetska istorija kaze za Crnogorce da su Srbi?

Sva istorija kaze da su Crnogorci i Srbi dva naroda, velikosrpska istorija i njeni šišnjari kao što je mali šarlatan - gugler Vuk ne priznaju Crnogorce.
Svi drugi narodi na svijetu priznaju Crnogorce !!!
Ne postoji nijedan narod na svijetu osim Velikih Srba koji ne priznaje Crnogorce !!!

Играчино,хмм……видиш,…… већина на овом форуму те сматра неозбиљним, из разлога, што на свако озбиљније питање одговараш празним причама-одговорима (попут овог горе), блеблетањем. Да би доказао супротно, да би те сматрали озбиљним познаваоцем историјских догађаја ,морао би на овакво Вуково питање веродостојније одговарати. Кад кажем “веродостојније”, мислим да се позовеш на нека домаћа србска или ,пак, светска призната историјска имена.
Папагајски понављањем, “Љушић лаже, Љушић лаже, Љушић лаже” је начин приземног говора с којим нећеш убедити никога разумног да си у праву. Чак ћеш и своје истомишљенике одбити таквим говором, таквим начином изражавања!
Обично кад неког оптужиш да је изнео лаж, морао би у том случају да своју оптужбу поткрепиш одговарајућим чињеницама, доказима. У супротном те можемо сматрати за клеветника.

Форум Крстарице би требао бити озбиљан форум, посебно овај одељак “Историја”, али ти својим вишемесечним неистинима си успео да од овог форума направиш циркус и да од њега одбијеш озбиљне историчаре, или оне које на овом форуму просто желе да науче нешто ново из ове области. Да, одбио си историчаре, а привукао си особе склоне бајкама и хумору. Погледај (те) само ко је већину наслова тема постирао, какви циркусантни наслови, и какве “доказе” износи у тим темама.

Занимљиво је да ви Миловци, своје ЦРНОГОРСТВО базирате на АНТИСРБСТВУ ! Из тога се види где вам лежи највећа препрека, и од кога сте постали, и коме припадате. Не желите ви да вас свет призна као посебну црногорску нацију, већ желите , управо, да вас Срби признају као такве !!! Али, нажалост, од Србије нећете никада добити тај благослов, узалуд га исчекујете. Ви сте Срби, као што је и Његош. И сада и увек и у векове векова, брате Србине, Играчино.

P.S И за крај писамцета један мали, добронамеран, савет!
Покушај студиозније прилазити појединим темама, избегни технику “copy-paste” и те километарске текстове, које, верујем, нико не чита. Јер смараш брате. Иначе, за те велике текстове и географске карте остави ЛИНК, па ко воли нек` изволи. :wink:
 
drinjaca:
Занимљиво је да ви Миловци, своје ЦРНОГОРСТВО базирате на АНТИСРБСТВУ ! Из тога се види где вам лежи највећа препрека, и од кога сте постали, и коме припадате. Не желите ви да вас свет призна као посебну црногорску нацију, већ желите , управо, да вас Срби признају као такве !!! Али, нажалост, од Србије нећете никада добити тај благослов, узалуд га исчекујете. Ви сте Срби, као што је и Његош. И сада и увек и у векове векова, брате Србине, Играчино.
:wink:

I ****** traze isto, na isti nacin. Je li to slucajno?
 
Ovakvih kao igracina je u Crnu Goru malo.Zasto ga vi trpite na ovom forumu?Sa djubretom se drugacije postupa.Vratiti ga treba u ZOO vrt bar da ima svet kakve vajde od njega.Ne mogu se budale vrstati sa normalnim ljudima.
 
opsti:
Ovakvih kao igracina je u Crnu Goru malo.Zasto ga vi trpite na ovom forumu?Sa djubretom se drugacije postupa.Vratiti ga treba u ZOO vrt bar da ima svet kakve vajde od njega.Ne mogu se budale vrstati sa normalnim ljudima.

Zato pacova koa što si ti u Srbiji ima dosta !

Oćerali ste 400 000 kvalitetne omladine pa su se pacovi kao ti nakotili, smeće jedno fukarsko, tursko, gadno !!!
 
igracina:
opsti:
Ovakvih kao igracina je u Crnu Goru malo.Zasto ga vi trpite na ovom forumu?Sa djubretom se drugacije postupa.Vratiti ga treba u ZOO vrt bar da ima svet kakve vajde od njega.Ne mogu se budale vrstati sa normalnim ljudima.

Zato pacova koa što si ti u Srbiji ima dosta !

Oćerali ste 400 000 kvalitetne omladine pa su se pacovi kao ti nakotili, smeće jedno fukarsko, tursko, gadno !!!

Mars tamo turski skote
Vuci dupe iz Crne Gore i ne brukaj nam je vise bedna poturice.
Izdao si veru sa veceru huljo
Turski i izdajnicki poturicki geni govore kroz tebe izdajnice
 
opsti:
igracina:
opsti:
Ovakvih kao igracina je u Crnu Goru malo.Zasto ga vi trpite na ovom forumu?Sa djubretom se drugacije postupa.Vratiti ga treba u ZOO vrt bar da ima svet kakve vajde od njega.Ne mogu se budale vrstati sa normalnim ljudima.

Zato pacova koa što si ti u Srbiji ima dosta !

Oćerali ste 400 000 kvalitetne omladine pa su se pacovi kao ti nakotili, smeće jedno fukarsko, tursko, gadno !!!

Mars tamo turski skote
Vuci dupe iz Crne Gore i ne brukaj nam je vise bedna poturice.
Izdao si veru sa veceru huljo
Turski i izdajnicki poturicki geni govore kroz tebe izdajnice

Taki ko splačina unose nevjericu Srbijanaca prema nama Srbima-iz Crne Gore.... :(
Taki ko on nema puno dolje...Samo Milo i njegov despotski aparat, podržan muslimanima i Albancima....
Tužno je to da je Crnogorskom Srbinu tipa splačine bliži Albanac nego Srbijanac! :shock:
 
analiticar:
Taki ko splačina unose nevjericu Srbijanaca prema nama Srbima-iz Crne Gore.... :(
Taki ko on nema puno dolje...Samo Milo i njegov despotski aparat, podržan muslimanima i Albancima....
Tužno je to da je Crnogorskom Srbinu tipa splačine bliži Albanac nego Srbijanac! :shock:

Analiticaru, ti si Posrbica i to je O.K.

Da živiš u Hrvatsku bio bi veliki Hrvat.
Da živiš u Sloveniju bio bi veliki Slovenac.
Da si ostao da živiš u Vraku bio bi veliki Albanac.

Ali ti si došao iz Crne Gore da živiš u Srbiju, i shvatio si kao svoju dužnost, da pljuješ po Crnogorcima da bi se dopao Srbima !

Dakle ti si izdajnik.

Klasični primjer.
Zašto si izdajnik ? Iz interesa naravno.
Zbog takozvanog blagoutrobija.

I nije te stid da ti nekog u Crnoj Gori učiš nečemu ?
I još ti koji si "prodao vjeru za čvarke i škembiće" dijeliš moralne savjete ?!

Priznaj da je to jako nemoralno sa tvoje strane !
 
igracina:
analiticar:
Taki ko splačina unose nevjericu Srbijanaca prema nama Srbima-iz Crne Gore.... :(
Taki ko on nema puno dolje...Samo Milo i njegov despotski aparat, podržan muslimanima i Albancima....
Tužno je to da je Crnogorskom Srbinu tipa splačine bliži Albanac nego Srbijanac! :shock:

Analiticaru, ti si Posrbica i to je O.K.

Da živiš u Hrvatsku bio bi veliki Hrvat.
Da živiš u Sloveniju bio bi veliki Slovenac.
Da si ostao da živiš u Vraku bio bi veliki Albanac.

Ali ti si došao iz Crne Gore da živiš u Srbiju, i shvatio si kao svoju dužnost, da pljuješ po Crnogorcima da bi se dopao Srbima !

Dakle ti si izdajnik.

Klasični primjer.
Zašto si izdajnik ? Iz interesa naravno.
Zbog takozvanog blagoutrobija.

I nije te stid da ti nekog u Crnoj Gori učiš nečemu ?
I još ti koji si "prodao vjeru za čvarke i škembiće" dijeliš moralne savjete ?!

Priznaj da je to jako nemoralno sa tvoje strane !

Meni su đedovi došli iz Crne Gore, ali su se moji roditelji i ja rodili u Srbiji...Ali to ne mijenja stvar...I da sam rođen u Vraku, Podgoricu, Nikšiću odakle su moji đedovi i babe porijeklom, opet bih bio ono što si i ti-SRBIN!
 
analiticar:
igracina:
analiticar:
Taki ko splačina unose nevjericu Srbijanaca prema nama Srbima-iz Crne Gore.... :(
Taki ko on nema puno dolje...Samo Milo i njegov despotski aparat, podržan muslimanima i Albancima....
Tužno je to da je Crnogorskom Srbinu tipa splačine bliži Albanac nego Srbijanac! :shock:

Analiticaru, ti si Posrbica i to je O.K.

Da živiš u Hrvatsku bio bi veliki Hrvat.
Da živiš u Sloveniju bio bi veliki Slovenac.
Da si ostao da živiš u Vraku bio bi veliki Albanac.

Ali ti si došao iz Crne Gore da živiš u Srbiju, i shvatio si kao svoju dužnost, da pljuješ po Crnogorcima da bi se dopao Srbima !

Dakle ti si izdajnik.

Klasični primjer.
Zašto si izdajnik ? Iz interesa naravno.
Zbog takozvanog blagoutrobija.

I nije te stid da ti nekog u Crnoj Gori učiš nečemu ?
I još ti koji si "prodao vjeru za čvarke i škembiće" dijeliš moralne savjete ?!

Priznaj da je to jako nemoralno sa tvoje strane !

Meni su đedovi došli iz Crne Gore, ali su se moji roditelji i ja rodili u Srbiji...Ali to ne mijenja stvar...I da sam rođen u Vraku, Podgoricu, Nikšiću odakle su moji đedovi i babe porijeklom, opet bih bio ono što si i ti-SRBIN!


A sto bi bio da si se rodio u Hrvatku ?
Ili Sloveniju ?
Ili Rusiju ?
Ili Ameriku

Da li bi i u tom slucaju bio ovakav ostrasceni, vatreni Srbin (Posrbica) ?
 
Ti bi igracino bio pogan ljudska bez obzira gde se nalazio
Olos ostaje olos a izdajnik izdajnik
A ti si prodao veru za veceru jadan
Prodao bi i dupe samo da se dodvoris Milu i druzini
E crni i precrni Srbine sto pretke brukas
 
opsti:
Ti bi igracino bio pogan ljudska bez obzira gde se nalazio
Olos ostaje olos a izdajnik izdajnik
A ti si prodao veru za veceru jadan
Prodao bi i dupe samo da se dodvoris Milu i druzini
E crni i precrni Srbine sto pretke brukas

Izdao bih ja tebe sa radošću, kad kod poželiš,
kao što ste vi nas izdali uvijek,
***** jedno tursko-posrbičko, što si bar sa jedne strane od begovsko-agovske turske krvi !!!
 
Rekao sam ti da su mi svi bas svi iz Niksica poturice izdajnicka
Prestani da vredjas moju srpsku krv
I znam da bi ti izdao svakoga!
Kakav drugacije i moze biti onaj ko je izdao veru za veceru!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top