Pitanje za devojke...

DJ_MaRe

Iskusan
Poruka
5.456
Eto, danas uzmem da procitam novine posle ko zna koliko vremena... Vidim neki clanak o tome kako u Srbiji ima tri puta vise zena nego muskaraca; Setim se da sam pre nekih dva meseca citao slicnu stvar... Takodje mi i drug skoro rekao da je gledao neku emisiju na TV gde se pominjalo kako na jednog Beogradjanina dodje cak sest :shock: Beogradjanki...

Ok, znaci na tri mesta se to pomenulo... verovatno ima necega u tome... ali opet, to je teorija, a meni se cini u praksi da je totalno drugacije... kada god izadjem negde, vecito muskih ima vise; koncentrisanih u vecim gomilama u diskotekama, klubovima i sl, dok devojaka ima vidno manje...

e da, jos mi rece drug da je u toj emisiji bilo pitanje tipa "jeste li primetili da muski mnogo manje startuju u poslednje vreme?" na sta je ta devojka koja je gostovala prokomentarisala nesto tipa "pa moze im se, kada ih je manje i bas je retko naci dobrog slobodnog decka!".... heh, ma da...

nista, znaci razlog zasto sam sve ovo napisao je taj sto zelim da cujem misljenje devojaka iz prve ruke... je li to stvarno tako? Ja licno ne verujem u to, ali mozda i gresim... ko zna...
 
Pa,Mare to je ziva istina! Ako budes ponovo otvarao novine videces informacije tipa: danas je na svet doslo tri devojcice, pet devojcica i jedan decak...
Ako tome dodas rat u Bosni,na Kosovu(poginuli ili nazalost odlepili),gej parade...
Sta da ti kazem, CRNJAK!
A naravno,da ne spominjem,svesne ove cinjenice. Uobrazeni deo "muske" populacije - BESKORISNO!
I nadji sad ti meni tu pravog muskarca!!!! :x
 
i jos plus gomila dobrih momaka pobeze za Ameriku ili Kanadu :?

Inace, mislim da je pogresna info. Pogledaj kako je bilo na zadnjem popisu iz 2002-e.

Majka priroda je i namestila da se radja malo vise devojcica, ko zna zasto.

A znam da je po nekom starom popisu kod nas (mislim iz 80-tih) bila ova razlika - 1004 zene na 1000 muskaraca, sto i nije strasno.
E sad, ratovi, migracije i ostala cuda su tu razliku sigurno povecale.

Al' ne bih bas rekla da je odnos 3 : 1 :!:

To mogu da tvrde one koje zele da se udaju, ali jos nisu, pa da im to bude izgovor da je "manjak muskaraca" (Luna Lu je to pominjala u jednoj emisiji kao svoj izgovor :D )
 
Ja iskreno nisam primetila neki manjak,ok mozda ne izlazim mnogo,ali cinjenice govore da bi to bilo realno stanje zbog ratova,migracija,itd.ali to netreba nijednu devojku da brine,pa da li su u tu statistiku ulazile lezbejke?!Mislim,zaista nije to neki problem,ali je situacija u svakom slucaju povoljna za muskarce...... :D :D
 
DJ_MaRe:
Eto, danas uzmem da procitam novine posle ko zna koliko vremena... Vidim neki clanak o tome kako u Srbiji ima tri puta vise zena nego muskaraca; Setim se da sam pre nekih dva meseca citao slicnu stvar... Takodje mi i drug skoro rekao da je gledao neku emisiju na TV gde se pominjalo kako na jednog Beogradjanina dodje cak sest :shock: Beogradjanki...

Ok, znaci na tri mesta se to pomenulo... verovatno ima necega u tome... ali opet, to je teorija, a meni se cini u praksi da je totalno drugacije... kada god izadjem negde, vecito muskih ima vise; koncentrisanih u vecim gomilama u diskotekama, klubovima i sl, dok devojaka ima vidno manje...

e da, jos mi rece drug da je u toj emisiji bilo pitanje tipa "jeste li primetili da muski mnogo manje startuju u poslednje vreme?" na sta je ta devojka koja je gostovala prokomentarisala nesto tipa "pa moze im se, kada ih je manje i bas je retko naci dobrog slobodnog decka! ".... heh, ma da...

nista, znaci razlog zasto sam sve ovo napisao je taj sto zelim da cujem misljenje devojaka iz prve ruke... je li to stvarno tako? Ja licno ne verujem u to, ali mozda i gresim... ko zna...
Jeste da je pitanje ze devojke ali samo da iskomentarisem ovo. NIKADA u zivotu nisam izasao a da nisam startovao bar jednu zauzetu devojku. Jedna takva za vece je recimo ok desi se ali kad je to svaki put onda prelazi sve granice cak sam poceo da brojim i u subotu sam oborio sve rekorde. Bacio sam oko na sedam devojaka (mislim jedna po jedna) i svaka od njih je imala decka. Pogledam jednu pridje joj decko, pogledam drugu izdvoji se od drugarica taman da joj pridjem ona prilazi svom decku..... i sve tako dok nisam popi*deo i spakovao se i otisao kuci. Sad necu izlaziti bar mesec dana. cak su i drugari poceli da me zezaju kazu "ajde ti s nama u grad pa da nam kazes koja ti se svidja da bismo znali koja ima decka". :evil: :evil: :evil:
 
Slazem se sa misljenjem da ima mnogo vise devojaka nego mladica. To se takodje demonstrira kroz to da devojke postaju "konkurencija" jedne drugima. Jedino tako moze da se objasni TOLIKI broj fizicki izuzetno privlacnih devojaka.

U Vladivostoku, naprimer, devojaka ima bas dosta vise nego muskaraca. Pomorski grad, pa jos i ono malo muskih sto ih ima - stalno su daleko od kuce. To sam saznao od jedne osobe sto je radila u Berlinu u istoj firmi gde i ja. Ta devojka je otisla iz Vladivostoka, jer jednostavno nije mogla da nadje muskarca koji bi se interesovao samo za nju, pored tolikih drugih devojaka. Njena sestra je ostala, i imao sam priliku da je upoznam - znaci, bukvalno smo morali na ulici da rasterujemo ljude od nje. Elem, cemu ova prica....

Sa vremenom, ako se ovakvi trendovi nastave... devojke i zene ce postati jos konkurentnije a sa vremenom ce im se standardi spustati - kako njihov bioloski sat pocne da otkucava. Jedina mogucnost postoji da se posvete karijeri ali veliki broj njih nece videti sebe u toj prici sa karijerom.

Muskarci ce postati probirljiviji. Osim sto imaju vise izbora, povecava se verovatnoca da ce se od njih zahtevati manje. Vise vanilica ce biti pojedeno. I svakakvi luzeri ce da izgube nevinost i tako dalje. Ali, i to je sve ok... OSIM, sto geni dominantnih zena koje evoluciono teze da nastave svoju vrstu ce dominirati i kod dece koju ce ti parovi imati. Samim tim, vise devojcica ce se i radjati. I onda sve nanovo....

Ako je to prirodan tok stvari - onda to tako treba da bude. Prema tome, nemojte se uzbudjivati - bice kao sto mora, i to je kraj price.

Jedino sto bih stvarno voleo je da nas ima vise. Mislim, da nas u Srbiji ima vise. Da imamo puno decice i da ne moramo da idemo iz zemlje da trazimo srecu.
 
...i da ima vise vanilica :D

realni kriterijumi, samopouzdanje, i opustenost-mozda su faktori za srecniji emotivni zivot.
uzdizanje sebe u nebesa i tretiranje osobe suprotnog pola kao suparnika na bojnom polju (nadmudrivanje, doskocice, ko ce da bude pametniji...) i kod muskaraca i kod zena ogade pokusaje upoznavanja.
bar su momci iskreni, da su zene manje agresivne u nastupu, oblacenju, insistriranju na svojim kvalitetima a vise sigurne u sebe i opustene... veselju ne bi bilo kraja.
 
DJ_MaRe:
Eto, danas uzmem da procitam novine posle ko zna koliko vremena... Vidim neki clanak o tome kako u Srbiji ima tri puta vise zena nego muskaraca; Setim se da sam pre nekih dva meseca citao slicnu stvar... Takodje mi i drug skoro rekao da je gledao neku emisiju na TV gde se pominjalo kako na jednog Beogradjanina dodje cak sest :shock: Beogradjanki...

Ok, znaci na tri mesta se to pomenulo... verovatno ima necega u tome... ali opet, to je teorija, a meni se cini u praksi da je totalno drugacije... kada god izadjem negde, vecito muskih ima vise; koncentrisanih u vecim gomilama u diskotekama, klubovima i sl, dok devojaka ima vidno manje...

e da, jos mi rece drug da je u toj emisiji bilo pitanje tipa "jeste li primetili da muski mnogo manje startuju u poslednje vreme?" na sta je ta devojka koja je gostovala prokomentarisala nesto tipa "pa moze im se, kada ih je manje i bas je retko naci dobrog slobodnog decka!".... heh, ma da...

nista, znaci razlog zasto sam sve ovo napisao je taj sto zelim da cujem misljenje devojaka iz prve ruke... je li to stvarno tako? Ja licno ne verujem u to, ali mozda i gresim... ko zna...

pa mozda i ima vise decaka nego devojcica.

pre bih rekla da ima puno slicnih devojaka, kloniranih, pa onda deluje kao da ih ima vise.
 
POP Mare:
DJ_MaRe:
dobro... nisam hteo da tema sada ode na cistu statistiku... glavno mi je da devojke kazu da li imaju takav utisak sudeci po iskustvu u poslednje vreme?
Pa otkud one znaju kad, kako kazes 6 na jednog, ovih 5 ne izlazi iz kuce...


e, a takve su ciljna grupa nekih forumaša,
pa vi vidite
circulus viciosus



ja ne osećam manjak. Nikad nisam. Bilo je faza kad nisam(iz raznih razloga) bila zainteresovana, pa ih neko vreme ne bude u mom životu (plafon 8 meseci :D ), ali da ja nešto tražim a ne nalazim, pa ta patnja, ta bol,pa gde su, pa kakvi su, pa ****** ih ja,.....hihihihi... 8)
Ne.
U stvari, znam samo jednu devojku koja oseća manjak, ali ona ne izlazi često, pa je pride i depresivna (jer ih ne sreće, a to je zato što ne izlazi, i tako u krug).


Mož da bidne samo manjak odgovarajućih. Ali i to se samo učini.


e, mislim da ima ovaj zakon: kad imaš dečka, onda se svi na tacni nutkaju, a kad nemaš, niko ti se i ne sviđa. Znači kad imaš dečka, pun grad lepih momaka, a kad nemaš, pun grad drugara i šema :P
 
Koliko je ta statistika zaista tacna????A sta je sa devojkama i muskarcima koji su okrenuti istom polu???Verovatno i oni cine jako veliki broj,sto samim tim tu statistiku cini pogresnom.Zato izadji negde i nadji devojku za sebe...OSIGURAJ SE NA VREME !!!
 
DJ_MaRe:
Eto, danas uzmem da procitam novine posle ko zna koliko vremena... Vidim neki clanak o tome kako u Srbiji ima tri puta vise zena nego muskaraca; Setim se da sam pre nekih dva meseca citao slicnu stvar... Takodje mi i drug skoro rekao da je gledao neku emisiju na TV gde se pominjalo kako na jednog Beogradjanina dodje cak sest :shock: Beogradjanki...

Ok, znaci na tri mesta se to pomenulo... verovatno ima necega u tome... ali opet, to je teorija, a meni se cini u praksi da je totalno drugacije... kada god izadjem negde, vecito muskih ima vise; koncentrisanih u vecim gomilama u diskotekama, klubovima i sl, dok devojaka ima vidno manje...

e da, jos mi rece drug da je u toj emisiji bilo pitanje tipa "jeste li primetili da muski mnogo manje startuju u poslednje vreme?" na sta je ta devojka koja je gostovala prokomentarisala nesto tipa "pa moze im se, kada ih je manje i bas je retko naci dobrog slobodnog decka!".... heh, ma da...

nista, znaci razlog zasto sam sve ovo napisao je taj sto zelim da cujem misljenje devojaka iz prve ruke... je li to stvarno tako? Ja licno ne verujem u to, ali mozda i gresim... ko zna...

U toj emisiji na B92 je receno da u Srbiji ima 300 hiljada zena vise nego muskaraca, a ne da je odnos 6:1 ili 3:1. A i ostalo sto si pomenuo iz te emisije (Mirjana Bobic-Mijsilovic) je istrgnuto iz konteksta. Poenta je da su se promenili odnosi medju ljudima, da je drugacija atmosfera, da niko nikom vise ne prilazi. Muskarci ne prilaze devojkama, a ako neki i pridje biva grubo odbijen.
Moje iskustvo je isto da se danas ljudi mnogo redje i teze upoznaju nego pre, ako ti neko pridje pomislis "da je normalan ne bi prilazio", a i ti nikom ne prilazis da ne ispadnes kreten. Nisu tu krive samo devojke ili samo momci, krivo je drustvo u celini, i vreme u kome zivimo, i podneblje, i atmosfera...
 
Znachi kad neko kazhe da devojaka u Srbiji ima 3 puta vi$e od mu$karaca ili duplo, tachno bih mogao da uzmem pi$tolj i da mu pucam medju noge ili medju sise :D koliko je glup/a.

Ipak, najstra$nomozgnije su mi bile debilnosti o Banjaluci gde su svi bespogovorno verovali, tvrdili i raspravljali da li na jednog mu$karca dolazi 7 ili 8!!! zhena? Pa pobogu koliko neko mora da bude nepismen i neobrEzovan pa da poveruje u ovo?! UzhaS.. Srbija!!

Da vam cLick lepo razjasni jednom za svagda po$to me va$a glupost zaista nervira i stidim se $to pi$emo na istom forumu (a nemam gde da odem jer su me sa foruma "Pletenje i kolachi" vec dvared isterali). Devojaka u Srbiji ima zaista vi$e, ali ne 3 puta, ali ne duplo! vec tek za procenat ili dva vi$e od nas i to u odnosu 51% - 49%.
 
(nastavljam dalje jer dugi postovi mogu da oslabe va$u nejaku koncentraciju)

Vezhba br.1

Uzmimo da u Srbiji bez kineza, crnaca i sudanaca ima 10 miliona ljudi!

od toga 5.200.000 ima sise, a 4.800.000 ima splovilo!

Dodje cLick i pobije milion mu$Qraca koji nUmeju d sabiraju, d dele i d mnozhe, i udje u sve Anale genocida! I $ta onda!?

Onda ostane 9.000.000 sada$njeg i buduceg birachkog tela.
Od toga 5.200.000 zhenskinja i 3.800.000 mu$kinja, a to je svega 58%-42% u korist zhena.

Ko i posle ovog glupocida nezapamcenih razmera vidi duplo zhena, neka da i meni malo malo toga $to guta pa da se veselimo zajedno :wink:
 
Queen_:
Klik, mnogo si bre naporan za čitanje, sa tim $ i ostalim malim i velikim slovima.

A $to? Ba$ je $a$awo moje "$" :)

Recimo pi$e$ email drugarici i ukoliko ne upotrebljava$ moje $a$awo "$" mozhe da dodje do opasne zaBlude!!
Napi$e$ joj npr. da si bila kod Dejana na sisanju!?!? I $ta ce sirota drugarica da pomisli! Da se zavr$ila serija sex i grad i da si poludela od tuge kao i ja :D
Medjutim cLick je tome na$ao leck uz pomoc magichnog "$" koje je osvojilo svet!

Draga Dragana, i$la sam danas kod Dejana na $i$anje, a cLick neka se sisa sa tim njegovim slovima :lol:
 

Back
Top