sta raditi kad...

Kathrin:
PLESsitnihDEMONA:
mis-mali:
udje neko u sobu za vreme seksa????
Nastavis dalje po planu ili pozoves tog nekog da se pridruzi :lol:
ima tu i zanimljivih kombinacija :oops: :oops: :oops:
Pa naravno.To je isto kao i kada ti neko dodje u kucu za vreme rucka.Valjda ces da ga ponudis da sedne i da rucate zajedno.Isto tako i ako upadne u sobu za vreme kresanja. :lol: Neuctivo je ne ponuditi.A taj neko je nauctiv ako prihvati,jer po bontonu treba da kaze "ne hvala,ja sam sad ustao od stola".Sto bi znacilo da je on ili ona upravo zavrsio/la sa sexom. :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Kathrin:
PLESsitnihDEMONA:
mis-mali:
udje neko u sobu za vreme seksa????
Nastavis dalje po planu ili pozoves tog nekog da se pridruzi :lol:
ima tu i zanimljivih kombinacija :oops: :oops: :oops:
Pa naravno.To je isto kao i kada ti neko dodje u kucu za vreme rucka.Valjda ces da ga ponudis da sedne i da rucate zajedno.Isto tako i ako upadne u sobu za vreme kresanja. :lol: Neuctivo je ne ponuditi.A taj neko je nauctiv ako prihvati,jer po bontonu treba da kaze "ne hvala,ja sam sad ustao od stola".Sto bi znacilo da je on ili ona upravo zavrsio/la sa sexom. :lol:
:D :D :D 8)
 
sibirska:
mis-mali:
udje neko u sobu za vreme seksa????

Isterala bi ga napolje... :roll:

Jao blama... :oops:
Znate šta se meni jednom desilo?
Keva mi banula na vrata od sobe i to baš u trenutku strasnog vođenja ljubavi sa mojom ex draganom... :oops:
i istog momenta pravili smo se kao da spavamo...
ma, kao da smo zaklani! :D

Pa, jedino u slučaju da se sex dešava u stanu gde se nalaze jedna ili više cimerki...
u tom slučaju ne bih imao ništa protiv da nam se neka od njih pridruži, pridruže... :D
 

Back
Top