Navlachenje - stilovi - izvolite !

  • Začetnik teme dugi7777jezik
  • Datum pokretanja
D

dugi7777jezik

Gost
8) 8) 8) Dragi moji, Forumasi, evo teme za sve, muzJAKE i zenke... Kad vodite ljubav, dok navlachite svoju voljenu na sebe, ili ako ste zena, ako se nasadjujete na voljenog, kako to radite, najcesce, znam da je sve stvar trenutka i raspolozenja, ali ipak uvek postoji preovladjujuci nacin... Kada punim voljenu, volim da dahce, ne smeta mi i ako psuje, ali neizostavno volim da je pritom gledam u oci dok mi sisa jezik i macom muze alat, a ja pritom , u pocetku, naravno lagano, a potom sve dinamicnije, do kreshenda, ISTERUJEM ZLO iz voljene i UTERUJEM (joj!) DOBRO, i naravno , dugo, dugo... :wink: :wink: :wink: Naravno, prethodno je pripremim dobrim, socnim i dubokim kunilingusom ! :P :P :P Svejedno, izvolite, otkrijte se, kako volite vi to da radite, najcesce, hajmo, najhrabrije, Blondika, Gazdinka, Haoticni, Medena, Margott, Zak, i ostali gosti, navalite !!!... :D :D :D
 
taurus79:

:twisted: :twisted: :twisted: Bolje i da budem, kao sto ti kazes konj, da me peechke jashu, nego da budem kao ti , taurus, tj. na latinskom bik (ili vo) pa te vuku za rogove... :wink: :wink: :wink: Upamti, moj je UVEK duzi od tvog... zato se mnogo ne koprcaj, nije tesko biti fin, onda pre ostanes nevin... a ne da te naggguze ovako sa komentarom... Srecno ! :lol: :lol: :lol:
 
Tauruse,bez vređanja,čovek je samo slikovit i brutalno iskren.A kako sam ja izazvala pokretanje ove teme,red je i da odgovorim. :lol: Sex stvarno volim i uvek sam za istraživanja po tom pitanju.Nisam od onih konzervativnih seka-persa,koje se zgražavaju na svaki novi predlog koji isključuje misionarsku pozu,mada meni najviše prija kada sam dole ili kada klečim pa ga primam od pozadi.Mmmm,kada razmislim,volim i bočno.Ne psujem,jednostavno nije mi u prirodi,ali obožavam da vrištim,ako su uslovi takvi da ne mogu da budem glasna,onda mi je užitak prepolovljen.I oralni sex mi je na vrhu liste,69-ka je bez premca.Dugi,nadam se da sam bila jasna,mada nemam tvoje literarne sposobnosti. :lol: (Mora da pišeš neke erotske priče) :wink:
 
Virgo:
Tauruse,bez vređanja,čovek je samo slikovit i brutalno iskren.A kako sam ja izazvala pokretanje ove teme,red je i da odgovorim. :lol: Sex stvarno volim i uvek sam za istraživanja po tom pitanju.Nisam od onih konzervativnih seka-persa,koje se zgražavaju na svaki novi predlog koji isključuje misionarsku pozu,mada meni najviše prija kada sam dole ili kada klečim pa ga primam od pozadi.Mmmm,kada razmislim,volim i bočno.Ne psujem,jednostavno nije mi u prirodi,ali obožavam da vrištim,ako su uslovi takvi da ne mogu da budem glasna,onda mi je užitak prepolovljen.I oralni sex mi je na vrhu liste,69-ka je bez premca.Dugi,nadam se da sam bila jasna,mada nemam tvoje literarne sposobnosti. :lol: (Mora da pišeš neke erotske priče) :wink:

8) 8) 8) Virgolina, od danas si moj favorit, obozavam te i obozavam ti... sve ! :P :P :P
 
Virgo:
Tauruse,bez vređanja,čovek je samo slikovit i brutalno iskren.A kako sam ja izazvala pokretanje ove teme,red je i da odgovorim. :lol: Sex stvarno volim i uvek sam za istraživanja po tom pitanju.Nisam od onih konzervativnih seka-persa,koje se zgražavaju na svaki novi predlog koji isključuje misionarsku pozu,mada meni najviše prija kada sam dole ili kada klečim pa ga primam od pozadi.Mmmm,kada razmislim,volim i bočno.Ne psujem,jednostavno nije mi u prirodi,ali obožavam da vrištim,ako su uslovi takvi da ne mogu da budem glasna,onda mi je užitak prepolovljen.I oralni sex mi je na vrhu liste,69-ka je bez premca.Dugi,nadam se da sam bila jasna,mada nemam tvoje literarne sposobnosti. :lol: (Mora da pišeš neke erotske priče) :wink:

8) 8) 8) Mila Virgolina, ipak ne pisem erotske price, ja ih zivim sa voljenim Damama (zajednicki imenitelj za Devojke i Zene) ! :D :D :D Bila si savrseno jasna, mnogo vise i bolje (i dublje) nego ja, sto samo dovoljno govori da su tvoje literarne sposobnosti daleko iznad ispred i super u odnosu na mene koji ucim od tebe, tako divne i savrsene ! :wink: :wink: :wink: Inace, 69 je i moj favorit, mada nikad ne zahtevam da mi se uzvrati kada mi Devojka zarobi glavu u svom snaznom medjunozju, zato se dajem bez izuzetka i bez uslovljavanja, volim i ljubim koliko i kako samo voljena voli i hoce , to je jedini cilj ! Volim te Virgo, hvala ti sto postojis ! Da li mozes da se registrujes, da mi das svoj e-mail i da se pomalo dopisujemo, vidim da bi imala toliko toga lepog i pametnog da mi kazes, a i da ja pokazem koliko sam od toga savrsenog uspeo da od tebe usvojim, vazi...?! Ljubim te, znas i sama kako i gde, dugo, nezno i duboko...! :P :P :P
 
Evo, i vristacemo ako treba, samo nam ti kazi :lol:

blah.gif
rolling_eyes.gif
blah.gif
m16.gif
blah.gif
 
ako bude trebalo da saznash,saznatjesh...za sada...imagine...
"ma skini svoju sminku sa sebe skini sve
hocu milovanje tvoje da ti skinem okove
i necu bilo sto kao svabi trala la
da mi prodaje fazone jer nisam ti budala
5 minuta fore 5 minuta srece
ni toliko tada zemlja danas nece da se
krece
damo jedno drugom da osetimo moc
koja nakon traje do duboko u noc
ma ~ajde pruzi nama sansu
da ove noci osetimo ljubavnu romansu
nek nas hladi divlja vatra koja sada u nama
sada gori
damo zeljna si i ti i tebe isto mori
osecam blizinu prilazis mi ti
necu da se okrecem dok miluju me prsti
polako pridji mi udji mi u snove
meni nesanicu leci hocu da odlete sove
i zato skini tu prokletu sminku
skini je!"
shto bi rekao sunshine...dovoljno?
:twisted:
 
DON:
dugi777jezik,bez replike,ima ko ce to.Ajte Vi,nastavite put teme.....
Sad me DON baš podsetio na Gavrila (jel se tako zvao onaj policajac kojeg igra B.Lečić) iz "Tri karte za Holivud",strog,neumoljiv u poslu i kontroli,nema protekcije ni za koga.DON samo nam reci je li i kod tebe "Ne mogu Ružo dok ne prođe predsednik" (dok sam moderator)Ko je gledao film zna o čemu se radi. :lol:
 
Margott:
ako bude trebalo da saznash,saznatjesh...za sada...imagine...
"ma skini svoju sminku sa sebe skini sve
hocu milovanje tvoje da ti skinem okove
i necu bilo sto kao svabi trala la
da mi prodaje fazone jer nisam ti budala
5 minuta fore 5 minuta srece
ni toliko tada zemlja danas nece da se
krece
damo jedno drugom da osetimo moc
koja nakon traje do duboko u noc
ma ~ajde pruzi nama sansu
da ove noci osetimo ljubavnu romansu
nek nas hladi divlja vatra koja sada u nama
sada gori
damo zeljna si i ti i tebe isto mori
osecam blizinu prilazis mi ti
necu da se okrecem dok miluju me prsti
polako pridji mi udji mi u snove
meni nesanicu leci hocu da odlete sove
i zato skini tu prokletu sminku
skini je!"
shto bi rekao sunshine...dovoljno?
:twisted:
---------------------------------------------------
Odlicna uvertira za romanticno vece... :twisted:
 
Zak:
Nego,Dugi sto se prijavljujes u formi Gost?

8) 8) 8) Izvini, Zak, moguce je, bez , da izvinis, zadnjih namera, mozda samo par puta, jedared greskom, a drugared da pospesim diskusiju i zacinim malkice i s jezika skinem dlacice... Svakako sam ti zahvalan ako me podsetis kojekude si me tako registrovao i glat razgolitio, ali nema veze, idemo dalje, izvinjavam se ako sam koga sablaznio i svima hvala na svemu...!
:wink: :wink: :wink:
Inace, Zak, sta bi s tobom, ne izjasni se na temi kako jurishass kad jashesh, i tako dalje, ili kad one (izvini, ponekad je tako) uzjashu nas, tj. tebe, pa i mene, ali tvoje je iskustvo pozeljno cuti, stoga, dobro mi dosao na topic i izvoli...
:twisted: :twisted: :twisted:
Blondika, Gazdinka, Haoticni i ostali lideri i dalje izgleda merkaju kako da se izjasne...
:D :D :D
 
Ehh, Dugi, hajde da se izjasnim da me ne prozivas vise... :lol: :lol: :lol:
Da, definitivno najvise zavisi od raspolozenja, momenta, partnera... Ipak, najcesce pocinje polako, ispitivacki, da bi se na kraju zavrsilo na "divljanju"... Naravno, desava se i da odmah zelim "punom brzinom" ili da cijelo vrijeme traje lagano, ali kao sto rekoh, najcesce pocinje polako pa postaje sve brze... Pa, moze i opet polako, pa sve brze, pa opet polako, pa brze... Kako kad... :roll:
Oralni seks, naravno... U oba :arrow: smjera...
Prilicno sam glasna, moglo bi se reci cesto i jako glasna...
Poze...??? Hmm, sve su dobre, ali ako se mora birati, onda varijacije na temu "otpozadi" ili da sam gore... Mada, dakako, volim i da me muskarac poklopi... :oops:
I da, obozavam kontakt ocima... 8)
Eto, je li dovoljno...?
:lol:
 
Gazdarica:
Ehh, Dugi, hajde da se izjasnim da me ne prozivas vise... :lol: :lol: :lol:
Da, definitivno najvise zavisi od raspolozenja, momenta, partnera... Ipak, najcesce pocinje polako, ispitivacki, da bi se na kraju zavrsilo na "divljanju"... Naravno, desava se i da odmah zelim "punom brzinom" ili da cijelo vrijeme traje lagano, ali kao sto rekoh, najcesce pocinje polako pa postaje sve brze... Pa, moze i opet polako, pa sve brze, pa opet polako, pa brze... Kako kad... :roll:
Oralni seks, naravno... U oba :arrow: smjera...
Prilicno sam glasna, moglo bi se reci cesto i jako glasna...
Poze...??? Hmm, sve su dobre, ali ako se mora birati, onda varijacije na temu "otpozadi" ili da sam gore... Mada, dakako, volim i da me muskarac poklopi... :oops:
I da, obozavam kontakt ocima... 8)
Eto, je li dovoljno...?
:lol:

8) 8) 8) Koliko vidim, ti i ja bismo se prilicno lepo poklapali, preklapali, uklapali i sklopili u zivo ljubavno klupko, usisno-poljubno i svakosmerno, nema sta, zaista... Ne znam sta bih mogao da ucinim da te sto pre sretnem i ... posluzim. :wink: :twisted: :P
 

Back
Top