Teneriffe, kako i kada?
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Teneriffe, kako i kada?

kalimero23
    Guest

Podrazumevano Teneriffe, kako i kada?

Sticajem okolnosti dobila sam mogućnost da odem na Tenerife sa svojom cerkicom. Živim u Beogradu i interesuju me vase iskustvo sa Tenerifa, način putovanja, cene (znam da su bescarinska zona ali ako može detaljnije), vremenski uslovi - kada je najbolje otici...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: Teneriffe, kako i kada?

Citat Original postavio kalimero23
    Sticajem okolnosti dobila sam mogućnost da odem na Tenerife sa svojom cerkicom. Živim u Beogradu i interesuju me vase iskustvo sa Tenerifa, način putovanja, cene (znam da su bescarinska zona ali ako može detaljnije), vremenski uslovi - kada je najbolje otici...
    http://www.ten-news.com/cms/front_content.php

http://www.abouttenerife.com/

pa u SPaniju i bez te FREE SHOP ZONE je jeftino... neces valjda da svercujes cigarete za YU?
    ( ako pushish , ponesi cigarete iz YU - ne kupuj tamo jer su preko 2.5 evra pakla Mase )

kalimero23
    Guest

Podrazumevano

Necu da svercujem cigare, a takodje i ne pusim tako da me to bas i nije interesovalo. Interesuju me recimo cene hrane (jer bi trebalo tamo i ziveti od necega), parfema, tehnike i slicnih stvarcica. I naravno kako otputovati iz Bgd-a do tamo.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Necu da svercujem cigare, a takodje i ne pusim tako da me to bas i nije interesovalo. Interesuju me recimo cene hrane (jer bi trebalo tamo i ziveti od necega), parfema, tehnike i slicnih stvarcica. I naravno kako otputovati iz Bgd-a do tamo.
    TI GORE NAPISA DA TI CERKA IDE;; PA kako ona zna nacin kako da ode a ti ne znas?
    iz Bg direktno za tamo nikako, najbiolje do Frankfurt, ili Munchen, pa onda za TENRIFE, AKO !!!!!AKO ima redovna linija, ako ne moraces jos jedno vise presedanje preko Spanije ili FRance, gde su redovnije linije;.

a sto se pa ti ne raspitas tamo lepo i Pitas u BG?

kalimero23
    Guest

Podrazumevano

Cerka nema problem sa putovanjem jer ce uci u kofer i tako ce stici do Tenerifa, zato se ona ne brine.

Raspitujem se naravno po agencijama ali je bolje cuti necije iskustvo iz prve ruke. U agencijama ti pricaju sve i svasta, pogotovo u Beogradu.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Cerka nema problem sa putovanjem jer ce uci u kofer i tako ce stici do Tenerifa, zato se ona ne brine.

Raspitujem se naravno po agencijama ali je bolje cuti necije iskustvo iz prve ruke. U agencijama ti pricaju sve i svasta, pogotovo u Beogradu.
    pa el ti oces da ides turisticki ili sta? ili da trazis AZil blizu maroka?

PS : a de je tata?

kalimero23
    Guest

Podrazumevano

Ne idemo turisticki. Nedelju dana. Dobile smo besplatana smestaj ali nam treba prevoz do tamo, viza i hrana da prezivimo tih 7 dana.
    Tata zivi svoj zivot.

kalimero23
    Guest

Podrazumevano

Posle Ne treba zarez. Znaci Ne, idemo turisticki.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Posle Ne treba zarez. Znaci Ne, idemo turisticki.
    PA TO ZADOVODLJSTVO DA VIDIS Tenerife ce da ti kosta lagano zz vas dve.. oko 1200 -1500 Evra
    znaci 2 povratne karte odprilike oko 500 Evra jedan pravac za 1 osobu.. ako nije i vise... GARANT Je SKUPLJE ALI SE RASPITAJ

a za HRANU.. pa 200 Evra je mnogo sigurno ako ostajes 7 dana.. ali ako kupujes suveniri i parfemi.. onda bze budget od 2 000 Evra nemo da razmisljas ispod;.

javi se na pm ako oces preko icq ili chat da se cujemo za neki info..

Slične teme

1. Kada i kako ste prelomili?
    Autor Zefirra u forumu Žene
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 20.09.2009., 15:49
  2. Kako se osecate kada
    Autor Vendi9 u forumu Žene
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 22.08.2008., 16:59
  3. kako i šta kada se sve ovo završi
    Autor ja? u forumu Filozofija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.01.2008., 23:40
  4. Kada,kako,zasto?
    Autor Shinoda u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 03.12.2004., 00:05
  5. KAKO POMOCI KADA.........................
    Autor JOVANA77 u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 22.09.2003., 18:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •