Javno izvinjenje
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Javno izvinjenje

Zainteresovan član Svrca (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Javno izvinjenje

ops: Žao mi je što sam te povredila... Izvini bila sam besna na tebe, ali ono što sam rekla stvarno nje bilo na mestu, a ni ti to nisi zaslužio... Nema opravdanja za ono što sam rekla, nadala sam se u subotu da ću moći da ti objasnim šta me je pogodilo, ali ti si bio toliko ljut, da nisam htela da pogoršavam situaciju... Moraš da shvatiš, viđali smo se samo kada je tebi to odgovaralo,čuli smo se samo kada je tebi to odgovaralo, uvek si imao neku zamerku na mene, šta je trebalo da pomislim? U trenutku besa sam rekla to što sam rekla, odmah se pokajala ali već je bilo kasno. Molim te želim samo da znaš da mi je mnogo, mnogo žao. Ali dobro, sada ne mogu da vratim vreme, niti mogu da kažem bio šta što bi objasnilo moj postupak, evo da ne kažeš da ne znam da kažem IZVINI!!!!!
    PS. nedostaješ mi , ali neću da te molim da se vratiš, neću da te molim nizašta, ako možeš, jednog dana, pokušaj da shvatiš kako mi je bilo u trenutku kada sam to rekla

Zainteresovan član srna33 (avatar)
    Učlanjen
    10.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Zasto izvinjenje za nesto sto si rekla , a to je bilo odraz njegovog ponasanja? Zar bi bilo bolje da si i dalje drzala u sebi? Slicno sam i ja postupila...rekla reci koje mi nisu svojstvene, ali ne kajem se. Nedostaje mi uzasno mnogo, volim ga ... samo sto on nije znao da ceni ... Kao sto si sama napisala uvek samo kako je on zeleo , a ja?...

Ističe se Felerična (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Ma Svrco što mu sve to ne kažeš u lice, ovde ti to ništa ne znači,jer ako on nije neko sa Foruma neće ni znati šta misliš...Mada mislim da ne treba ti da se izvinjavaš nego on....bar iz ove tvoje priče, pa sve je bilo bre kako on hoće, uf je*bote dokle samo mi njima da ugađamo...

Učlanjen
    18.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Probala sam da mu kažem, ali je bio toliko ljut, da sam mislila da će da počne da bljuje vatru na mene, a ja nisam osoba koja voli da se svađa i da se dere, tako da se sve završilo na mom pokušaju objašnjenja i izvinjenju. Ne verujem da je on na forumu... tako da ne verujem da ću ikada moći da mu objasnim... A više i nemam neku želju za objašnjavanjem i izvinjavanjem, nekako mi se smučilo sve to... a baš sam bila zaljubljena u njega, a to mi se retko dogadja

Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Citat Original postavio Svrca
    Probala sam da mu kažem, ali je bio toliko ljut, da sam mislila da će da počne da bljuje vatru na mene, a ja nisam osoba koja voli da se svađa i da se dere, tako da se sve završilo na mom pokušaju objašnjenja i izvinjenju. Ne verujem da je on na forumu... tako da ne verujem da ću ikada moći da mu objasnim... A više i nemam neku želju za objašnjavanjem i izvinjavanjem, nekako mi se smučilo sve to... a baš sam bila zaljubljena u njega, a to mi se retko dogadja
    Posto si probala da se izvines a on nije hteo da te saslusa njegov problem ,tebi je savest mirna...A i vidis da se polako hladis, ma ne brini sve ce doci na svoje mesto i nacices sigurno nekog ko ce da te voli i postuje, a ne kao doticni koji je ocigledno mislio samo na sebe i kako samo sebi da ugodi, a za tebe ga ocigledno i nije bilo briga.Pozdrav

Učlanjen
    18.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Felerična
    Posto si probala da se izvines a on nije hteo da te saslusa njegov problem ,tebi je savest mirna...A i vidis da se polako hladis, ma ne brini sve ce doci na svoje mesto i nacices sigurno nekog ko ce da te voli i postuje, a ne kao doticni koji je ocigledno mislio samo na sebe i kako samo sebi da ugodi, a za tebe ga ocigledno i nije bilo briga.Pozdrav
    Ne znam šta bi drugo mogla da uradim, nije da mi je svejedno, ali stvarno ne znam šta je to što bi moglo da nas pomiri. Iz pouzdanih izvora ja znam da on razmišlja i ne zna šta da radi,što kao zvuči utešno, ali samo zvuči, jer ja ne želim da sada on bude taj koji ima moć i koji će meni "velikodušno" da oprosti, pa da ja posle samo čekam kada će to da mi prebaci. A opet, volela bih da se pomirimo, ma ne znam, samo sam nekako prazna unutra

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Citat Original postavio Felerična
    Ne znam šta bi drugo mogla da uradim, nije da mi je svejedno, ali stvarno ne znam šta je to što bi moglo da nas pomiri. Iz pouzdanih izvora ja znam da on razmišlja i ne zna šta da radi,što kao zvuči utešno, ali samo zvuči, jer ja ne želim da sada on bude taj koji ima moć i koji će meni "velikodušno" da oprosti, pa da ja posle samo čekam kada će to da mi prebaci. A opet, volela bih da se pomirimo, ma ne znam, samo sam nekako prazna unutra
    Po tvom opisu njega izgleda mi kao neko ko je veoma sebican. Ako je zaista takav, mislis da je bolje bilo da cutis i gutas to sto ti smeta nego da si konacno smogla snage i rekla mu? Ako nije spreman na kompromise da bi spasao vezu onda ta veza nije ni vredna i raspala bi se kad tad, iliti onog trenutka kad bi tebi opet dojadilo da vecito njemu ugadjas. Ljubav je uzajamno davanje i zelja da usrecis ono drugo...ako jedno od dvoje to ne zeli vec sebicno misli samo na svoje zelje i prohteve...razmisli koliko je to onda zaista ljubav.

Učlanjen
    18.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Znam, ali tako sam tužna i prazna da smo počela sebe da prispitujem, znaš ono, nije on tako loš, lepo nam je bilo zajedno i sl... Ma ne znam, nekada mislim da smo oboje suviše burno reagovali, ja sam mu stvarno rekla ružne stvari, i iako sam bila ljuta to mi i nije neko opravdanje... Znaš kada ti se sve skupi pa pukneš u sekundi, a on se onda pita otkud to i nađe se u čudu, pa se on onda uvredi...

Domaćin Nina2 (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

Podrazumevano

Znam, ali tako sam tužna i prazna da smo počela sebe da prispitujem, znaš ono, nije on tako loš, lepo nam je bilo zajedno i sl... Ma ne znam, nekada mislim da smo oboje suviše burno reagovali, ja sam mu stvarno rekla ružne stvari, i iako sam bila ljuta to mi i nije neko opravdanje... Znaš kada ti se sve skupi pa pukneš u sekundi, a on se onda pita otkud to i nađe se u čudu, pa se on onda uvredi...
    Znam ta preispitivanja itekako dobro, ali onda sam uvek na kraju dosla do zakljucka da sam dobro postupila tad i tad kad sam mu rekla to i to. Mozda si jedino preterala u nacinu na koji si mu to rekla ali covek ponekad izgubi kontrolu. Ako si se izvinila a on ne prihvata izvinjenje vec uvredjeno dize nos - jos jedan dokaz sebicnosti. Osloni se na svoju intuiciju. Meni je bar do sada uvek pomagala.

Učlanjen
    18.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Hvala na podršci

Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    71

Podrazumevano

Ma uvek sam na strani zena, samo moj ti je savet da ne popustas i ako ima nesto da ti kaze nek ti sad on prvi pridje jer ti si vec probala ali nije bilo nista.Iz iskustva ti kazem ( sa mojih 32, ne znam koliko ih ti imas) da uvek kada sam popustila kasnije se ispostavilo da nisam trebala jer oni kad osete da sa tobom mogu kako im se hoce postaju jos gori i misle da treba da igras kako oni sviraju, a kako vreme prolazi sve je teze da menjas njihove osobine.Toliko od mene a ti dobro opet razmisli :wink:

Slične teme

1. Javno izvinjenje za Millie80
    Autor T-Zex u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 10.06.2008., 16:02
  2. Javno izvinjenje upuceno Ines1864
    Autor Ivanana u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 03.04.2007., 10:58
  3. "KUCKA" IZVOLI JAVNO IZVINJENJE !
    Autor kebda u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 0