Mišljenja o Hondi Civic1.4 iS aerodeck

Posedovao sam taj auto u SAD-u ali se zvao Hatcback. Sa Hondicom sam imao lepa iskustva i mogu ti reci da me nikada nije ostavila na cedulu. Samo ono redovno menjanje ulja i svecica i tako tih potrosnih materijala i sve je ok. Auto je lagan, ekonomican i prava je zmija. Ima dosta dodatne opreme koje mozes da narucis (spojleri, intercooleri,turbo-chargeri pa cak i NOS (Nitro Oxygen System) sto je jedno od mojih najomiljenijih. Ali naravno da bi tako nesto dodao motoru od 1400 kubika moras ojacati motor sa vecim klipovima i tako tim stvarima. Inace auto ovakav kakav je odlican je!!! Ako si u mogucnosti da je kupis - uradi to!!! POZDRAV :wink:
 
Honde su najkvalitetniji automobili na americkom trzistu, ja sam sa mojom starom 1987 CRX 1.3 presao 189K milja i isla bi ona jos da nisam otvorio vrata u pogresnoj ulici....Ali to je druga prica.

Kao sto je rekao covek pre mene, samo menja ulje i filtere, svecice, i uzivaj auto ce ti trajati dok ne crkne.

Ako pogledas americke oglase videces da Honde ne gube na ceni kao ostali automobili. Prosle godine, 2004, Honda je u USA prodala skoro 900K komada samo u dva modela, Civic i Accord.
 

Back
Top