Mišljenja o Hondi Civic1.4 iS aerodeck
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Mišljenja o Hondi Civic1.4 iS aerodeck

Početnik
    Učlanjen
    05.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mišljenja o Hondi Civic1.4 iS aerodeck

Molio bih one koji su vlasnici ili su vozili ovaj auto, da iznesu svoja mišljenja.Auto je model iz 98.Takođe bi mi dobro došle adrese radnji za rezervne delove i eventualno način nabavke nekakve dokumentacije (tehnički podaci, el. šeme itd.)

Buduća legenda jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja bih je rado posedovao. Što se tiče delova, kupi bilo koje oglase, i nađeš ih goooomilu!!! Inače, veoma živ auto...

Početnik
    Učlanjen
    21.02.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano čao

eto ja ne vozim ovaj auto..al se u njemu vozam skoro svaki dan..tako..meni se honda mnogo sviđa..dobar je auto..al meni se ipak više sviđa suzuki swift gti..

Obećava
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

Posedovao sam taj auto u SAD-u ali se zvao Hatcback. Sa Hondicom sam imao lepa iskustva i mogu ti reci da me nikada nije ostavila na cedulu. Samo ono redovno menjanje ulja i svecica i tako tih potrosnih materijala i sve je ok. Auto je lagan, ekonomican i prava je zmija. Ima dosta dodatne opreme koje mozes da narucis (spojleri, intercooleri,turbo-chargeri pa cak i NOS (Nitro Oxygen System) sto je jedno od mojih najomiljenijih. Ali naravno da bi tako nesto dodao motoru od 1400 kubika moras ojacati motor sa vecim klipovima i tako tim stvarima. Inace auto ovakav kakav je odlican je!!! Ako si u mogucnosti da je kupis - uradi to!!! POZDRAV :wink:

Početnik
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Honde su najkvalitetniji automobili na americkom trzistu, ja sam sa mojom starom 1987 CRX 1.3 presao 189K milja i isla bi ona jos da nisam otvorio vrata u pogresnoj ulici....Ali to je druga prica.

Kao sto je rekao covek pre mene, samo menja ulje i filtere, svecice, i uzivaj auto ce ti trajati dok ne crkne.

Ako pogledas americke oglase videces da Honde ne gube na ceni kao ostali automobili. Prosle godine, 2004, Honda je u USA prodala skoro 900K komada samo u dva modela, Civic i Accord.

Slične teme

1. misljenja...
    Autor batka_mija u forumu Arhiva
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 10.07.2006., 12:07
  2. sloboda misljenja
    Autor marelica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.10.2004., 03:07
  3. Misljenja...
    Autor leiasw u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 17