Pitanje o neobee.netu

Koristim Neobee 1 mesec i prilicno sam zadovoljan.I ja mislim da je u pitanju neki virus,spyware...a ti pokusaj da skines Neobee Speedy.Inace to stvar koja ubrzava net tako sto umanjuje kvalitet slika i blokira pop-upove a ti skini pa vidi!

P.S Da vidis kako sa NS ide download...Za mene milina!
 
vesic:
Od pre neki dan koristim neobee.net ali je toliko spor da to nije normalno. zanima me da li je to samo trenutno ili da ga vise ne koristim. hitno je

hehe
svashta...
pazi... nas 5 se skupili, ushli po 350 kinti, uzeli full trostruku konekciju, 2 meseca nikom se nije desilo da neko kad zeli ne moze da se konektuje,

surf pod speeedy-em je brzi od direktne konekcije na poshtu (u lokalnoj igraonici), i to primetno...

i tebi ne valja??? pa shta je dobro ako neobee ne valja?
mada je sve vishe korisnika pa nekad kad je guzva malo je sporiji... al na dial up polju je neprikosnoven u SCG!!!
 
to lave
Otkad imam komp,na neobee-u sam (negde krajem 1999).Tada su i oni nastali.Boljeg provajdera tesko da ces naci u scg.Imali su problema jedino kada im je telekom pravi probleme (nije hteo da im da jos pristupnih linija i pravio je redovno probleme na svom cvoristu),ali su cak i tada ispadali fer.Secam se da su jednom dali besplatan vikend zbog telekoma koji je jeo govna
 

Back
Top