hi

DeXa:
Koliko da dam najvise para coveku,prodaje Hdd Maxtor od 20 GB
Ja mislim da je 10e ok jer ipak staro je to i korsiceno

i jos da nadjes kretena koji ce da proda hard 20gb za 10 evra i super ... alo bre ... ako ti se ponudi za 20 evra uzimaj ... prvo, nema ih vise .. drugo, daleko su bolji od ovih od 40gb ili 80gb ... pricamo o mehanizmu ... trece ... dovoljno je i ova dva pozdrav
 
A za kol'ko ja da prodam HDD od 2.1GB?
Danas me neki lik pitao za to cudo.
Otvara radnju pa mu treba racunar, ali nista extra.
Ostatak konfig. bolje da ne znate kakv je.
 
Kul, to ti se ne isplati ni prodavati, a nikom se ne isplati ni da ga kupuje. Bolje se poigraj malo s njim - otvori ga, pogledaj kako radi, eksperimentiši malo s njim... To ti je jedina korist koju možeš da iz njega da izvučeš.
 
Đenka:
Kul, to ti se ne isplati ni prodavati, a nikom se ne isplati ni da ga kupuje. Bolje se poigraj malo s njim - otvori ga, pogledaj kako radi, eksperimentiši malo s njim... To ti je jedina korist koju možeš da iz njega da izvučeš.

Imaš unutra jake magnete ako ti trebaju za nešto. :wink:
 
Deky75:
Đenka:
Kul, to ti se ne isplati ni prodavati, a nikom se ne isplati ni da ga kupuje. Bolje se poigraj malo s njim - otvori ga, pogledaj kako radi, eksperimentiši malo s njim... To ti je jedina korist koju možeš da iz njega da izvučeš.

Imaš unutra jake magnete ako ti trebaju za nešto. :wink:
Znam za magnete, isprobavao sam to ranije.
@sonne
Ma dazu mu najverovatnije za DZ, nego kad videh ovo pitanje gore morao sam da se umesam.


A sto kupuje ovo cudo stvarno mi nije jasno. Zao mu da baci 10-ak evra vise na hdd
 

Back
Top