Prolupao je

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Nocas sedim sa drugom, cvrckamo, brbljamo...o ribama o cemu drugom.
Prica mi o jednoj, vidim pogodila ga. Ma koja je ta...a da vido sam je dva put, prelepo je izgledala. Dali smo joj i nadimak iz miloste. On ju je bio startovao u kaficima, dva put. Bila je raspolozena za pricu, vesela, komunikativna, znao sam da ga je dobila..."Al ima tipa...al daleko" :cry:
Vozio je kuci... telefon. Zvao ju je par puta da izadju...nece...tip. Zvala je ona njega par puta...zasto?
"Zenio bi je" - kaze, znam da kaki, ne poznaje je toliko al je ipak ova recenica odraz njegovih osecanja.
"Bicemo samo drugovi" - kaze ona.
"Sta sad da radim" - pita me on.
"Ne znam" - kazem ja.

Da li neko zna? Sta u ovakvoj situaciji raditi?
1. Da li da se pomiri sa sudbinom i batali sve to?
2. Da li da bude samo drug sa njom?
3. Ili da li da pokusa da izvede neki hokus pokus, pa da uspe da je osvoji i kakav?
 
hhmmm...situacija mi deluje veoma poznato...

meni su delili savetu u stilu budi uporan itd...
ne znam koliko je pametno da lik srlja u nesto...ali ipak neka pokusa jos par puta...
neka se bar njemu sreca osmehne...
pozelimo mu sve naj...

p.s.ribe su najvece zlo... :wink:
 
nisam sigurna da sam prava osoba koja moze da da pametan savet u ovakvoj prici,al' 'ajd' da pokusam jer mi je taj tvoj drug nekako simpatican! :oops:
ipak,lakse mi je da posmatram celu situaciju iz perspektive doticne devojke...pa,zamislite vas dvojica kako li je tek njoj?!mozda i ona nema pojma sta da radi?!mozda se i njoj taj tvoj drugar bas,bas,bas svidja(u pomenutom stilu:e,ovo je lik za kakvog bih se udala!),a onda se ipak zapita:ma,sta ja uopste znam o njemu ako sam ga srela 2 puta u zivotu?!e,a onda i faktor "decko koji je daleko"...verovatno je mnogo vremena i emocija ispucala na njega i sigurno se pita da li je u stanju da sve to odbaci zbog nekoga koga je tek upoznala...
eh,da,savet? kao i obicno,vise varijanti:
1)ako taj tvoj drug nju ne zaboravi ni posle jos dva-tri kukanja i cirkanja u tvom drustvu ili ne pronadje ubrzo "novi objekat interesovanja",pomozi mu da se potrudi da poslusa doticnu devojku u insistiranju da budu drugovi.neka je malo bolje upozna,onako "drugarski".mozda shvati da ona i nije tako idealna za njega kako je zamisljao i da se zapravo i ne privlace onoliko koliko im/mu se sad to cini.mozda na taj nacin dobije super drugaricu s kojom ce moci da razgovara o "smislu zivota" umesto sto time smara tebe.on the other hand,mozda tako druzeci se s njim ona ipak shvati sve njegove divne prednosti u odnosu na frajera iz daleka i pri tom se zaljubi kao nikada pre...a ti ostanes bez druga za cirk. :lol: u svakom slucaju,za takav poduhvat treba malo i vremena...ako ti drug nije strpljiv ni malo-nek odmah odustane! ma,uostalom,ne vidim ja u cemu je njegova tragedija:time sto ona forsira drugarstvo,njemu se otvaraju vrata za muvanje drugih devojaka,bez pardona!mozda mu se i pojavi neka interesantnija u medjuvremenu.e,sad,ako to ne bude slucaj,i doticna ce shvatiti koliko mu je ona bitna,a koliko je tip iz daleka sve dalji i dalji...i ko zna...
2)sad,ako je on od onih nestrpljivih,sklonih svemu na brzaka,nije iskljuceno da mu ipak uspe da "obradi&odradi" tu devojku za kratko vreme.medjutim,time se povecava verovatnoca da ona brze-bolje krene da ga poredi sa udaljenim deckom,da ga se priseca i tu krene da je grize savest.ma,pobecice od tvog druga 100% i nece ni stici da se bolje upoznaju...a ko zna sta je sve lepo jos moglo da im se desi... :cry:
3)ej,a mozda mi lupetamo gluposti i ti,Pero,sve to jos i citas i lupas glavu oko tudjeg problema,a tvoj drug vec sam odlucio sta mu je ciniti! :wink:
 
a koji je uzrast u pitanju? mislim tvoj drug i ona? jer zavisi... ali kako god da okrenes... to nije to... on je nju idealizovao samim pojmom tabua i nedostiznoshcu, i to nije nista neuobicajeno niti lose... lose ce biti ako se ne osvesti, jer moze da upadne u petlju sopstvene iluzije, a iz toga se teshko izlazi... znam iz licnog iskustva... ljubav kada se desi, ona se desi lako i sama od sebe, nema sta on da se trudi da pokusava, da ceka... ili jeste ili nije, simple as that... cim mora nesto "na misice" da se radi, zaboravi... samo ce ga istrositi i povrediti na kraju, jer se on nije zaljubio u nju, vec u sopstvenu zamisao, iluziju nje... on realno nije imao prilike da se zaljubi u tu OSOBU...

...najbolje bi bilo da se lepo osvesti, i posto ima tako dobrog prijatelja kao sto si ti (jer retko se vidja da se neko zabrine za svog prijatelja i da trazi savet za njega... lepo je to videti), pravi prijatelji ponekada moraju i NAJTEZE i NAJNEPRIJATNIJE stvari da rade da bi zastitili one do kojih im je stalo... drug ce precutati nesto... prijatlelj ne sme da precuti nista...

...i jos jedna stvar o kojoj treba razmisljati, kako bi se ti osecao ili on, da je on u situaciji njenog decka?

i JOS jedna stvar za razmisljanje, ako ta devojka odluci da bude sa njim, sta to govorio o njoj? sta mu garantuje da par meseci kasnije nece naici jos jedan drug koji ce isto to raditi, da nece njega ostaviti?

necisto je, zaboravi na to...
 
ma neka je batali... da budu zajedno- ne mogu...

da budu drugovi- jos manje... ona bi njega gledala kao druga, a on nikada ne bi mogao da gleda na nju kao na drugaricu, samo bi se pretvarao dok bi se u sebi kidao...

najbolje neka on odmah lepo digne ruke od svega... to su kombinacije koje najcesce samo povrede coveka... nista vise...
 
mislim da je vec prekasno za krocenje njene biovlasti (to je ono sto uzbudjuje zenu), jer ga je overila u glavu jos pri prvom pogledu, tj kompletirala biovlast na njemu tj ostvarila dominaciju unutar njegove psihe cime je ostvarila svoj bazicni nagon i bez ikakvog fizickog kontakta, te otisla dalje, a to je najcesca muska greska.. Kreten, izgleda da se mnogo primio na beverli hils i shpanska sranja...
ali ne moze svako da bude alfa muzjak i da odoleva dominaciji neke zene u sebi a sto rezultira spolja da ona otkida za vama, ili bar da se izvuce remi gde niko nije ostvario osnovni nagon... remi u prvoj partiji zvuci kul, izadju dve vojske na interpolni front, odmere snage, to zbunjuje dobre ribe, kad primete da ne krecete naivno navuceni koketiranjem u juris, kad primete da vam puca k za sve njene cari, tu je zacetak krocenja biovlasti koji ce naterati devojku da sama spusti most i otvori kapiju tvrdjave koju inace ne bi nikad mogli spolja osvojiti strelcima i konjicom... doduse, dobicete po neki kazan katrana u glavu dok se velicanstveno priblizavate. ali u svakom ratu, pa i interpolnom, na odredjeni broj gubitaka se mora racunati....
 
random_cloud_form:
mislim da je vec prekasno za krocenje njene biovlasti (to je ono sto uzbudjuje zenu), jer ga je overila u glavu jos pri prvom pogledu, tj kompletirala biovlast na njemu tj ostvarila dominaciju unutar njegove psihe cime je ostvarila svoj bazicni nagon i bez ikakvog fizickog kontakta, te otisla dalje, a to je najcesca muska greska.. Kreten, izgleda da se mnogo primio na beverli hils i shpanska *...
ali ne moze svako da bude alfa muzjak i da odoleva dominaciji neke zene u sebi a sto rezultira spolja da ona otkida za vama, ili bar da se izvuce remi gde niko nije ostvario osnovni nagon... remi u prvoj partiji zvuci kul, izadju dve vojske na interpolni front, odmere snage, to zbunjuje dobre ribe, kad primete da ne krecete naivno navuceni koketiranjem u juris, kad primete da vam puca k za sve njene cari, tu je zacetak krocenja biovlasti koji ce naterati devojku da sama spusti most i otvori kapiju tvrdjave koju inace ne bi nikad mogli spolja osvojiti strelcima i konjicom... doduse, dobicete po neki kazan katrana u glavu dok se velicanstveno priblizavate. ali u svakom ratu, pa i interpolnom, na odredjeni broj gubitaka se mora racunati....
decko,u kakvom si ti tripu?! :shock:
uh,sto ne volem te folirante! :evil:
naslov teme se odnosi na tebe? :lol:
 
Nisu klinci ni on ni ona. On oko mog godista ona par manje, od 23 do 27 ne mogu da procenim.

Ima veze ovo sto je Random rekao. I ja sam rekao da sam primetio da ga je dobila. A ljudska psihologija jeste cudna stvar, velikoj vecini nas vrlo slabo poznata. Mislim da je i u nauci slabo izucena.
 
ej,stvarno ste cudni! cim neko oseca za nekog nesto automatski je nezreo,nije macho i lici na meksicku serju?!pa,vi niste normalni! :?
i niko se nije zapitao kakav li je taj tip iz daleka,mozda "vapi da bude prevaren",nego je odmah devojka ta koja je losa i koja samo ceka nekog da povredi!preterivanje! :evil:
 
Shizi:
Meni ovo lici na klince..
A i "zenicu je..." malo je smesno za nekoga ko ima 29 g.
MOzda ja precenjujem starije :lol:
Nije klinac uopste. Zreo je. A ti ako hoces da te odradi, ja verujem da bi te ladno odradio...ako izgledas pristono.

Ali ovo je ipak kao neki specijalan slucaj.

Niko nije zloca u ovoj prici. Ni on ni ona.
Prica koja koliko vidim ima tuzan kraj.
 
evo ja glasam za 1. onda ce ona da se pokaje i zvace ga kad bash zagori

e oseca malo sutra samo ga je zanela njena bujna kosa i blistavi osmeh sa cirkonom kao i rupice na obrazima
 
random_cloud_form:
to zbunjuje dobre ribe, :arrow:

a sta zbunjuje loshe ribe? :I i koja je granica izmedju lose i dobre


:arrow: kad primete da ne krecete naivno navuceni koketiranjem u juris, kad primete da vam puca k za sve njene cari, tu je zacetak krocenja biovlasti koji ce naterati devojku da sama spusti most i otvori kapiju tvrdjave koju inace ne bi nikad mogli spolja osvojiti strelcima i konjicom... doduse, dobicete po neki kazan katrana u glavu dok se velicanstveno priblizavate. ali u svakom ratu, pa i interpolnom, na odredjeni broj gubitaka se mora racunati....

randome ti si i rudolf valentina kazanovu i reta batlera zaebo.
 
Pera_Zdera:
Nocas sedim sa drugom, cvrckamo, brbljamo...o ribama o cemu drugom.
Prica mi o jednoj, vidim pogodila ga. Ma koja je ta...a da vido sam je dva put, prelepo je izgledala. Dali smo joj i nadimak iz miloste. On ju je bio startovao u kaficima, dva put. Bila je raspolozena za pricu, vesela, komunikativna, znao sam da ga je dobila..."Al ima tipa...al daleko" :cry:
Vozio je kuci... telefon. Zvao ju je par puta da izadju...nece...tip. Zvala je ona njega par puta...zasto?
"Zenio bi je" - kaze, znam da kaki, ne poznaje je toliko al je ipak ova recenica odraz njegovih osecanja.
"Bicemo samo drugovi" - kaze ona.
"Sta sad da radim" - pita me on.
"Ne znam" - kazem ja.

Da li neko zna? Sta u ovakvoj situaciji raditi?
1. Da li da se pomiri sa sudbinom i batali sve to?
2. Da li da bude samo drug sa njom?
3. Ili da li da pokusa da izvede neki hokus pokus, pa da uspe da je osvoji i kakav?
E,kad cujem to "zenio bih je" meni se dzigerica okrene.Koga bre da zeni,neku koju zna 2 sata,samo zato sto je dobra riba.
Nego...sta sam ono hteo da kazem? A,da..."ma Kizo ja bi da mi to otmemo i da karramo". :lol:
Reci ortaku da zauzete devojke,zene itd samolazu i da moze odmah da batali sve to.Bolje sad,nego da posle bije glavom.
 
E,kad cujem to "zenio bih je" meni se dzigerica okrene.Koga bre da zeni,neku koju zna 2 sata,samo zato sto je dobra riba.


...Да не понављам исто.....
Знам пар таквих случајева...И кад успе да је мазне, и кад она после неког времена падне на ту његову причу о женидби ( А која не би? )...он онда почне да се извачи и да бежи главом без обзира...
Тја!
 
neka bude UPORAN a ne NAPORAN jos neko izvesno vreme.Ako je smuva-svaka cast,a ako ne-nije ni bitno jer ima toliko drugih devojaka u okolini...Bitno je samo da covek ima cega da se seca u zivotu !!!
 
peach:
ej,stvarno ste cudni! cim neko oseca za nekog nesto automatski je nezreo,nije macho i lici na meksicku serju?!pa,vi niste normalni! :?
i niko se nije zapitao kakav li je taj tip iz daleka,mozda "vapi da bude prevaren",nego je odmah devojka ta koja je losa i koja samo ceka nekog da povredi!preterivanje! :evil:
A ko to jos 'vapi da bude prevaren'osim duboko poremecenih mazohistickih likova?Prica ti je suplja ovog puta... :shock:
 
Lesli_Eldridz:
Shizi:
Meni ovo lici na klince..
A i "zenicu je..." malo je smesno za nekoga ko ima 29 g.
MOzda ja precenjujem starije :lol:
Sacekaj vreme kad budes imao 50 godina,pa ces se zacuditi kako nema nikakve razlike u ovoj magicnoj igri osecanja,ljubavi i sexa,u odnosu na doba kada si imao/la 20 god. :shock:

Јел то из тебе говори искуство? :roll:

Мислим да би било страшно ако бисмо се на исти начин заљубљивали у 15., 25., 55. или 75. години живота!
 
PLESsitnihDEMONA:
Pera_Zdera:
Nocas sedim sa drugom, cvrckamo, brbljamo...o ribama o cemu drugom.
Prica mi o jednoj, vidim pogodila ga. Ma koja je ta...a da vido sam je dva put, prelepo je izgledala. Dali smo joj i nadimak iz miloste. On ju je bio startovao u kaficima, dva put. Bila je raspolozena za pricu, vesela, komunikativna, znao sam da ga je dobila..."Al ima tipa...al daleko" :cry:
Vozio je kuci... telefon. Zvao ju je par puta da izadju...nece...tip. Zvala je ona njega par puta...zasto?
"Zenio bi je" - kaze, znam da kaki, ne poznaje je toliko al je ipak ova recenica odraz njegovih osecanja.
"Bicemo samo drugovi" - kaze ona.
"Sta sad da radim" - pita me on.
"Ne znam" - kazem ja.

Da li neko zna? Sta u ovakvoj situaciji raditi?
1. Da li da se pomiri sa sudbinom i batali sve to?
2. Da li da bude samo drug sa njom?
3. Ili da li da pokusa da izvede neki hokus pokus, pa da uspe da je osvoji i kakav?
Mislim da smo treba malo da se potrudi oko nje....ne da bude smor,vec ono s vremena na vreme da se "slucajno"sretnu.....mozda devojka trenutno ima neke frke s nekim drugim deckom,ne mora da znaci da nije zainteresovana.........no,sve zavisi!
 

Back
Top