ko misli da Suzana vredi 62mb-a...evo vam link...

Uzas bre, ona ima pekinezera izmedju nogu, a on je dlakav kao gorila...

Kao:"Unishtili su zivot moje dece". Mislim, daaaaaaj, koga boli uvo za nju i njenu decu?

Naj fora:"Mi smo u tom svetom chinu pravili decu"....Khm, pravljenje dece ukljuchuje i pushenje od pola sata? Ahahahah

Ako neko ima snimak konferencije gde ona plache i kuka, neka kaze, dacu mu ja prostor da upload-uje ako moze, ili neka mi da, upload-ovacu ja, to bi bilo interesantnije videti...
 
Ljudi da li ste čuli da su uhapsili neke pirate, koji su prodavali ispred doma omladine? Neko ih slikao i prijavio, meni baš drago. :)
Čula sam su prodavali *anđele*, ovaj suzin film, ma sve i svašta...
Naravno da ne očekujem pristalice, jer svi vole da kupe jeftin film, ali mi nekako nije u redu da uništavaju naš (svoj) film...
To mi je nekako jadno, bre samo da ih na kopanje pošalju, da vide kako se radi :evil:
 
ne razumem ni vas ( većinu ) , ni nju ...
dakle šta se tiče ekipe koja bi sad da dotičnu personu stavi na lomaču nije mi jasan motiv ... čime je to ona na bilo koji način ugrozila vas idealne ???
što se nje tiče mislim da su iz gore pomenutih razloga komentari bilo koje vrste bili sasvim nepotrebni jer je dovode u sasvim istu ravan sa komentatorima ...

znači spavala , t*cala se itd ... sa svojim a ne vašim mužem ...
snimali su taj čin ... verovatno svojom a ne vašom kamerom ...
snimak je dospeo na net ... i niko vas ne prisiljava da ga gledate ...
 
vd:
ne razumem ni vas ( većinu ) , ni nju ...
dakle šta se tiče ekipe koja bi sad da dotičnu personu stavi na lomaču nije mi jasan motiv ... čime je to ona na bilo koji način ugrozila vas idealne ???
što se nje tiče mislim da su iz gore pomenutih razloga komentari bilo koje vrste bili sasvim nepotrebni jer je dovode u sasvim istu ravan sa komentatorima ...

znači spavala , t*cala se itd ... sa svojim a ne vašim mužem ...
snimali su taj čin ... verovatno svojom a ne vašom kamerom ...
snimak je dospeo na net ... i niko vas ne prisiljava da ga gledate ...
napokon neko normalan.
 
vecavestica:
vd:
ne razumem ni vas ( većinu ) , ni nju ...
dakle šta se tiče ekipe koja bi sad da dotičnu personu stavi na lomaču nije mi jasan motiv ... čime je to ona na bilo koji način ugrozila vas idealne ???
što se nje tiče mislim da su iz gore pomenutih razloga komentari bilo koje vrste bili sasvim nepotrebni jer je dovode u sasvim istu ravan sa komentatorima ...

znači spavala , t*cala se itd ... sa svojim a ne vašim mužem ...
snimali su taj čin ... verovatno svojom a ne vašom kamerom ...
snimak je dospeo na net ... i niko vas ne prisiljava da ga gledate ...
napokon neko normalan.

a gde je tu moral? :roll:

sramota, morao sam kroz prste da gledam.
 

Back
Top