Koja stranka upravlja Telekomom?

srebro:
Zaista me zanima čiji je čovek onaj nesmenjivi direktor i njegova banda i koji političari stoje iza tih lopova.Zna li neko?

Grešiš mnogo ako misliš da su stranke suprotni tabori kad je u pitanju zarada i dilovi.
Sve se to dogovori , mi ćemo ovo vama , naš je ovde prvi došao, nebi bilo zgodno da uzmete i ovo i ono....

Smene se nekad dešavaju i onda kad postoji mogućnost da nešto od djubreta iscuri u javnost, pa se cikličnom smenom ubija aktuelnost, jer "to je bilo pre moje ere" , "ja sam izazvao preporod".

Nebih baš konkretno, kao ni o tome koliko ovo tvoje ima veze sa prodajom (pranjem ) dela Delta banke fiktivnom italijanskom novom akcionaru.....
 
Moj cale je jedno vreme radio u Telekomu i znam da su to najveci lopovi u drzavi,zajedno sa EPS-om.Calu sam non stop prebacivao da radi za lopovsku firmu.
:x :D Ljudi u Telekomu i EPSu su,ili misle da jesu,drazava u drzavi.
Da...zaboravih da sam i ja radio u Telekomu jedno mesec dana...tamo je totalno rasulo.Nista se ne zna,ni ko pije ni ko placa.A da nemaju stalni priliv para to preduzece bi propalo za 10 dana.Da ne pominjem ko sve koristi sluzbena kola i koliko ih imaju.Bilo je jedno 5-6 novih Fabia,plus jugici,skale i ostala zastavina vozila.Cistacice su se vozile kuci kolima. Ali dobro,nije bas to tema...
 

Back
Top