Problem
Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Problem

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Problem

Hteo bih da dam mali uvod pre pitanja.
    Recimo da se bavite dinamičnim i stresnim poslom tipa Menadžmetn, Marketing Prodaja, i da pri tome još i aktivno trenirate, i da ste zbog toga puni snage i energije, a po prirodi posla i blago agresivni, recimo da vam se sve to prenosi i na ljubavni i sexualni život.
    Mnogo ste aktivniji u sexu, međutim to društvo u kome ste počinje da tumači kako ste stalno napaljeni, kako ste previše agresivni, itd, i nastaje problem. Ne odgovarate.
    Pitanje
    Imate li vi takva iskustva i šta mislite o tome?
    Kako rešiti problem?

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

radila u advertisingu.
    znam za sve ovo sto si napisao.meni sex pomagaze da se oslobodim stresa.
    a u ostalom sta tebe muci to sta drugi pricaju?
    mozda su samo ljubomorni ?
    i uostalom zadrzi svoju potentnost za sebe pa nece smatrati da si "napaljen"
    :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio xpajamacax
    radila u advertisingu.
    znam za sve ovo sto si napisao.meni sex pomagaze da se oslobodim stresa.
    a u ostalom sta tebe muci to sta drugi pricaju?
    mozda su samo ljubomorni ?
    i uostalom zadrzi svoju potentnost za sebe pa nece smatrati da si "napaljen"
    :wink:
    Dobar savet - iskusno, samo moraš s nekim da se družiš, a to je mnogo teško držati u sebi. :wink:

Početnik
    Učlanjen
    23.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Lepa, ma samo opusteno sta te briga, ti si tu na dobitku...UVEK!!Neka misle sta hoce...a tebi je lepo!!!

Iskusan vecavestica (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Re: Problem

Citat Original postavio mladja
    Recimo da se bavite dinamičnim i stresnim poslom tipa Menadžmetn, Marketing Prodaja, i da pri tome još i aktivno trenirate, i da ste zbog toga puni snage i energije, a po prirodi posla i blago agresivni, recimo da vam se sve to prenosi i na ljubavni i sexualni život.
    Mnogo ste aktivniji u sexu, međutim to društvo u kome ste počinje da tumači kako ste stalno napaljeni, kako ste previše agresivni, itd, i nastaje problem. Ne odgovarate.
    Pitanje
    Kako rešiti problem?
    e ,Mladjo,nije tebi lako?
    a sta tebe briga sta drugi misle?
    radi,sexaj se i uzivaj... :wink:

Početnik
    Učlanjen
    30.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bolje tako nego da si frigidna.Ja bas i ne mislim da je to problem.

Poznat
    Učlanjen
    26.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pitanje
    Kako rešiti problem?
    Poznata mi je situacija,generalno.Radim na mestu gde se okrece mnogo "zivih" para i stres je jako prisutan.A stres kod mene prerasta u agresiju.E onda ti ja uzmem od koleginice sobnu biciklu i sednem i vozim,vozim,vozim...i stavim slusalice na usi i pustim neki metal da mi cepa usi.Vozim tako dok mi dusa ne izadje na nos i dok ne pocne da mi se vrti u glavi.Tako izbacim sve iz sebe.Jedva imam snage da se istusiram posle.I naravno posle se zakucam da spavam.Probaj i ti...meni je pomoglo.Bolje da iskalim bes na bicikli nego da matretiram komsije,devojke,ukucane i ostalu mnogobrojnu rodbinu.

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Imam iskustva sa tim da cim si malo aktivniji od proseka drustva koje te okruzuje, odma pocnu jos da ti pridodaju i preuvelicavaju. Prave neke bezvezne price. Zezaju se.

Resenje, popricas sa drustvom i objasnis im situaciju, tako da i oni mogu da te razumu, da budu na tvojoj strani.

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Citat Original postavio vecavestica
    Pitanje
    Kako rešiti problem?
    e ,Mladjo,nije tebi lako?
    a sta tebe briga sta drugi misle?
    radi,sexaj se i uzivaj... :wink:
    :wink: :wink:

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

to je OK,verovatno je posledica svakodnevnog stresa.ako nemas momente da ides u suprotnu krajnost,tipa:nezainteresovanost,depresija,letargi ja,impotencija i sl. stvari drzis pod kontrolom. ma,uzivaj,covece i pusti druge da ti zavide :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Druze,
    ukoliko si ti brbljiv ili startujes koleginice na poslu tada ti mogu reci i ,,primetiti`` to sto kazes...
    ukoliko si ti fin, diskretan i sa svima na blagoj distanci....sto ti od srca savetujem
    onda takvih problema nema.
    Radim vise nego odgovoran posao u velikoj firmi i nemam nameru da smotam bilo koju (ma koliko bile lepe i provokativne) bas zbog takvih razloga....

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio BG Pastuv
    Druze,
    ukoliko si ti brbljiv ili startujes koleginice na poslu tada ti mogu reci i ,,primetiti`` to sto kazes...
    ukoliko si ti fin, diskretan i sa svima na blagoj distanci....sto ti od srca savetujem
    onda takvih problema nema.
    Radim vise nego odgovoran posao u velikoj firmi i nemam nameru da smotam bilo koju (ma koliko bile lepe i provokativne) bas zbog takvih razloga....
    Ma nije problem u tome, problem je druge prirode. Pošto sam se posvetio poslu, a i aktivno treniram jer volim da sam u kondiciji i da imam snagu, a dobro i lalorično se hranim zbog jakih treninga, nemam gde da ispoljim višak energije. A dao bog volim sex, i dobre partnerke, pa kad sve to skupiš, eto ti mali problem. ad si u društvu u kome i opušteno možeš da razgovaraš i o toj temi kao što je sex, ako si previše u tome, a energija te povuče, deluješ drugima ,,suviše,,
    O tome se radi.
    A po pitanju koleginica sa posla, pa naravno, osim ako sama ne krene u akciju. Onda valjda ne odbijaš. :wink: :wink:

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Epp

Aktivan član
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Citat Original postavio Pera_Zdera
    Epp
    Jos samo duzina fali 8)

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Epp
    E sad vidiš u čemu je problem. 8)

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Epp
    MLADJO,SRECO,NE MORAS BAS DA BUDES U FAZONU"LET'S TALK ABOUT SEX"...IT'S NOT TO TALK,IT'S TO DO! mislim da pravis problem tamo gde ga nema... :wink:

Primećen član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    Epp
    MLADJO,SRECO,NE MORAS BAS DA BUDES U FAZONU"LET'S TALK ABOUT SEX"...IT'S NOT TO TALK,IT'S TO DO! mislim da pravis problem tamo gde ga nema... :wink:
    :wink: :wink:

Iskusan
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Nije lako vama gejevima. Agresija je tu supstitucija za osecaj sramote jer se varnicite sa frajerima. Probaj sa nekom terapijom.

Citat Original postavio PLESsitnihDEMONA
    Pitanje
    Kako rešiti problem?
    Poznata mi je situacija,generalno.Radim na mestu gde se okrece mnogo "zivih" para i stres je jako prisutan.A stres kod mene prerasta u agresiju.E onda ti ja uzmem od koleginice sobnu biciklu i sednem i vozim,vozim,vozim...i stavim slusalice na usi i pustim neki metal da mi cepa usi.Vozim tako dok mi dusa ne izadje na nos i dok ne pocne da mi se vrti u glavi.Tako izbacim sve iz sebe.Jedva imam snage da se istusiram posle.I naravno posle se zakucam da spavam.Probaj i ti...meni je pomoglo.Bolje da iskalim bes na bicikli nego da matretiram komsije,devojke,ukucane i ostalu mnogobrojnu rodbinu.

Slične teme

1. Problem sa Flash playerom ili moguci Java problem.
    Autor Psyduck u forumu Internet
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.01.2009., 11:52
  2. problem sa boot-ovima - GRUB4DOS problem
    Autor twix u forumu Unix / Linux Operativni sistemi
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 20:53
  3. problem - komp mi radi usporeno - problem
    Autor VisionOfDisorder u forumu Hardver
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 28.07.2005., 01:15
  4. Html problem je resen. Vb problem jos nije resen!
    Autor E537A6 u forumu Programiranje
    Poslednja poruka: 08.02.2005., 22:45
  5. Problem bio,problem resen.
    Autor Leka u forumu Softver
    Poslednja poruka: 11.03.2004., 23:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku