poruke za forumashe/ce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka za LL:
E bre, stalno eskiviraš druženje subotom uveče!:namcor:
I ja sad pod stare dane moram da vodim mm u život da se opijamo.
Nadam se da ću naći kuma, on mi je sad glavna drugarica za provod. Eeee živote....:bum:

pa je l sme LL da bude bolesna? :(
pijem lekove ovog vikenda,one dve flase vina sto je mm pripremio da me napije i odvede u krevet :lol: ce sacekati sledeci vikend
 
lele:sad2:
tebe je jeftinije hraniti nego kresati,cula sam da su kod vas vina bas skupa

nisam bas izbriljiva kad su vina u pitanju :lol:
mozda su malo skuplja nego u srbiji,ali nije bas toliko strasno,neke velike razlike nema izmedju najjeftinijeg vina od 2-3€ i onih kao malo boljih od 15€,ja razliku osetim tek kad popijem ono od 60€,al posto je to u zaista specijalnim prilikama problema nema :malav:
 
lele:sad2:
tebe je jeftinije hraniti nego kresati,cula sam da su kod vas vina bas skupa

Mene privlache samo takve zene. Ili je neki nazivnik koji spaja njihove osobine vec smisljen? Ova moja je minimalno trosila 1, 50 necega a nakon prihvatanja velike ekonomske krize kao drustveno&ek. realnosti odgovorno je smanjila potrosnju na 1,49 necega. Pa ebemti, ja u sred januara moram da kupim neke Dragan&Goran naocare za sunce od 0,38 necega, sa nekim cvecem po okviru :dash:
Zato sam dosao na forum, da vidim isplatili se menjati zenu.:aha: I vidim da se ne isplati :sad2:
 
Mene privlache samo takve zene. Ili je neki nazivnik koji spaja njihove osobine vec smisljen? Ova moja je minimalno trosila 1, 50 necega a nakon prihvatanja velike ekonomske krize kao drustveno&ek. realnosti odgovorno je smanjila potrosnju na 1,49 necega. Pa ebemti, ja u sred januara moram da kupim neke Dragan&Goran naocare za sunce od 0,38 necega, sa nekim cvecem po okviru :dash:
Zato sam dosao na forum, da vidim isplatili se menjati zenu.:aha: I vidim da se ne isplati :sad2:

sve su one iste :sad2:
 
nisam bas izbriljiva kad su vina u pitanju :lol:
mozda su malo skuplja nego u srbiji,ali nije bas toliko strasno,neke velike razlike nema izmedju najjeftinijeg vina od 2-3€ i onih kao malo boljih od 15€,ja razliku osetim tek kad popijem ono od 60€,al posto je to u zaista specijalnim prilikama problema nema :malav:

tako smo drugarica i ja jesenas u italiji pokupovale kjanti koji nam je rekla vodic za 6 i nesto e,a da malo pristedimo kupimo bocu za 2 evra,to cemo kao u sobi da popijemo
pa nase bre vino za kuvanje je lepse od te brlje
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top