ANTIDIALER
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ANTIDIALER

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano ANTIDIALER

Instalirajte ovaj program za zastitu od nezeljenog visokog TEL. racuna(nije na odmet imati ga)
    Program je na jeziku razumljivim za vecinu.
    Treba obrisati vec ponudjene brojeve a program zatim automatski pamti dozvoljene izlazne brojeve.
    http://www.t-com.hr/privatni/internet/sigurnost/antidialer/update/?ver=1.00.01

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

skinuo sam ovaj program anti-dialer i mogu ti reci da je dobar,ali kada ga god pokrenem i otvorim listu dozvoljenih brojeva uz broj mog provajdera su i brojevi verovatno ovog operatera(oni na o7...)jel znas nacin kako da ih uklonim(uklonim ih na pocetku ali se uvek pojavljuju kada se nakacim na net,pretpostavljam da ce uvek tako biti jer je program njihov,i jel znas jos neki slican free anti dialer program

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Nije potrebno brisati ih jer su ti brojevi "nepostojeci" ,nemogu se nazvati bez pozivnog 99... a opet broj sa pocetkom 99 .. se detektujetako da ti brojevi mogu ostati.
    Pa zar TI jedan program nije dovoljan ako je dobar.
    Koristim ga vec odredjeno vreme i posto mi ne pravi nikakvih problema ajd da ga preporucim.

Početnik
    Učlanjen
    07.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

u pravu si zoki ja ga necu skidati jer je stvarno dobar isprobavao sam i neke druge ali je ovaj bas OK,hvala ti i ja ga preporucujem drugima kao obavezan programcic

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •