anonimni pozivi

Gost
dali neko zna kako mogu da proverim koji je broj zvao na mo fiksni ako taj neko cim se javim spusti slusalicu?
znam za varijantu da uplatim lovca ali dali postoji neko drugo resenje koristeci comp. ili neki program ili internet?
 
Anonymous:
dali neko zna kako mogu da proverim koji je broj zvao na mo fiksni ako taj neko cim se javim spusti slusalicu?
znam za varijantu da uplatim lovca ali dali postoji neko drugo resenje koristeci comp. ili neki program ili internet?
uplati identifikaciju ako ti je digitalni broj,to jest sestocifreni.
 
Na svakom racunu za telefon imas kontakt broj pozovi i trazi da ti ukljuce indetifikaciju poziva.
Naravno moras da posedujes aparat koji ima opciju identifikacije poziva, preporucujem "SIEMENS" Gigaset model nebitan. Ovo sve ne vazi ako nisi na digitalnoj centrali t.j. ako ti broj nije SEDMOCIFREN.
 
Anonymous:
dali neko zna kako mogu da proverim koji je broj zvao na mo fiksni ako taj neko cim se javim spusti slusalicu?
znam za varijantu da uplatim lovca ali dali postoji neko drugo resenje koristeci comp. ili neki program ili internet?
lovac se ne uplacuje vec je usluga besplatna. Imam isti problem i ovih dana se spremam da odem u Siminu da aktiviram lovca. Inace lovac ne javlja broj tebi nego iz PTT-a zovu budalu koja te iritira a ako ovaj nastavi mogu da mu oduzmu broj, sto se desavalo - provereno.
 

Back
Top