Noam Comski

Moram da priznam da nisam procitao nista konkretno od njega, ali sam citao neke knige gde ima dosta njegovih citata...

Covek je, po meni, u pravu...ali, bazirati citavu politiku nase zemlje na osnovu toga je samoubistvo...sto smo, je li, i imali prilike da direktno posmatramo...
 
Um,veliki um,takve ljude treba cuvati kao malo vode na dlanu....Ja citah samo strucne,lingvisticke,ali nema gde nema citata iz njegovih knjiga,i..kao sto rekoh,VELICINA,bilo bi lepo da izbacis na ovoj temi interesantne delove,ako posedujes njegove radove,verujem da bi svi sa velikim interesovanjem to procitali
 
Pogledaj na www.freedomfight.net imas u arhivi prikaz njegove knjige 11.septembar, tekst nisam citao, ali knjigu jesam.Predlazem ti da sa istog sajta procitas tekst od Naomi Klajn sa istog sajta (takodje i knjigu Ne logo).
Nekako mi se cini da se malo Comski pominje kod nas.Eto , na primer mislim da su retki oni koji znaju da je on anarhista.
Stavicu nesto ovih dana od tekstova koje imam na kompu.Imam i knjigu Nuzne iluzije, pa ako me ne bude mrzelo otkucacu neki deo, mada je jednostavnije da se skokne do biblioteke i iznajmi.
 

Back
Top