NAPAJANJE

Kod napajanja vazi jedno pravilo: koliko para-toliko muzike :)
Ako mozes malo vise da se uchepis preko 20 Eura za neko napajanje ucini tako.
Imati strava mashinu bez dobrog napajanja je isto sto i voziti Lamborgini sa "Tigar" gumama :)
 
ZoricaBrunclik:
Jesam li ja to dobro procitao, placaju 50-100 eura za jedinicu za napajanje za racunar?? Aaaa, pa vi niste normalni! Probajte na ovom telefonu:

+38765889911, nije cilj reklama, samo da vidite (po mogucnosti i da narucite, te da se uveriteda je kvalitetno) napajanje od 35 konvertabilnih maraka (oko 17 eura) a nikad vas nece izneveriti...


!"#$%&/ vi i vase preskupe Beogradske cene...
Ako mi nadjes bilo gde chiftec napajanje sa dual fan-om a da je ispod 50e javi bas me zanima
 
E zorice ako se nebavis prodajom i ako vec neshvatas sta je KVALITETNO NAPAJANJE onda nemoj ni da s**es!
I raspitaj se sta je kvalitetno napajanje ili izmeri to sto taj prodaje pa ces videti kako su formirane nase a kako vase cene (i na cemu se iste zasnivaju)

Da pojasnim to vase napajanje od 300W nema ni 250 a i ono ce losije raditi od jednog iz mog arsenala koje ima 240!!!
 
Ovo mi lici na rasnu, odnosno nacionalnu diskriminaciju.
@Zorica
Taj lik o kojem pricas (mislim da ga znam) je totalni idiot.
Da bi unistio konkurenciju (koju BTW u Zvorniku cine sve sami debili od kojih neki ni ne znaju da upale racunar kako treba) spustio je sve cene na nabavne, ali ne uvozne, vec dilerske, tako da je od skora mozda malo jeftiniji neko sto su maloprodajne cene u Srbiji, jer je u Bosni porez bio 20% kad ovde nije bilo uopste poreza.

PS.Javi se sledece godine kad i vama uvedu PDV :wink:
 
Evo ja imam cist prosek od racunara, ali o napajanju nema govora da bude kung fu! Kad mi je P4 crkao (pre oko 13 mesevi) zbog istog zamenio sam dosta toga (znaci mnogo para). Umesto da sam odmah kupio nesto normalno, zato sam sada na CHIEFTE DualFAN 360W, radi besprekorno, ne cuje se i ima mnogo vise prave snage-odnosno deklarisanu!!! Deset evrica gore za iole kvalitetno napajanje nije mnogo u odnosu na kupovinu celog PC-a :wink:
 
Covece shvati kod PC napajanja sve sto je jeftinije od 40 EUR
sigurno nema deklarisanu snagu (u stvari ima nego se kod njih
navodi MAKSIMALNA snaga ,a kod pravih se navodi NOMINALNA snaga).
Znaci nije isto Maksimalnih 360 W JNC-a ili drugog kineza
i Nominalnih 360 W Chieftec-a.
Da li treba reci da kung-fu napajanja nemaju nikakve zastite na izlazu
pa vrlo lako mogu spaliti ceo racunar.
Sta valja:Enermax,Chieftec,Antec i eventualno DTK
ostalo je sve djubre(kung-fu),a ko to ne razume meni ga je iskreno zao
 
Prvo, Chieftec napajanja vec dugo nisu by Chieftec, nego by Delta Electronics i by High Power, a od kada ih oni proizvode, jedino su zadrzali cenu...Elem, pokushajte malo da napregnete te vashe Chieftec-e i samo gledajte kako padaju naponi...

Ja bih listu postavio ovako:

1.Enermax
2.Antec
3.DTK
4.Chieftec

(naravno, od napajanja koja se mogu kupiti ovde, postoje i bolja, ali ih ovde nema)
 
Sa DTK stvarno nisam imao iskustva ,ali niko nista lose nije rekao za njih pa je moguce i da su kvalitetnija nego sto mislim.
Sto se tiche Chiefa postoje napajanja na kojima pise
Delta build for Chieftec i stvarno su vrlo problematicna.
Ostala napajanja imaju samo Chieftec logo i ne prave nikakve probleme
E sad ja stvarno ne znam da SVA napajanja za Chiefteca rade Delta
i ko jos vec,a ako je tako JBG - bojkotovacemo Chieftec ubuduce.
 

Back
Top