EXPLORER-ovo LUDILO! Sta treba ciniti ?

Z

Zvrle

Gost
Explorer mi u sred rada samo zablokira! Ceo prozor postane beo i ne mogu mu nista osim da kliknem "close"! Onda tako kulira pa mi izbaci da biram "end now" i "cancel" pa kad kliknem "end now" onda cekam jos koji minut pa taj prozor nestane kao da ga nije ni bilo! Nekad se desi da cak blokira i sve prozorcice ako ih je otvoreno vise,s' tim sto nekad uspem da ih pozatvaram a nekad se blokira ceo kompjuter tako da mi jedino preostane da ga ugasim! Ako neko zna o cemu se radi i ima li mu leka neka pise! Inace imam Win xp. Hvala unapred!
 
Hvala! Ja sam pretpostavio da mora da se nasnimi ponovo,jer ocigledno ima neku gresku.Ali necete verovati,mentol od koga sam kupio ovaj LT je ladno izbrisao originalni Win 98,za koji cak na poledjini stoji i sertifikat,tj nalepnica,jer je komp stigao iz SAD,da bi snimio neki divca XP! Cuo seljak da je Xp bolji!?
 
Zvrle:
Hvala! Ja sam pretpostavio da mora da se nasnimi ponovo,jer ocigledno ima neku gresku.Ali necete verovati,mentol od koga sam kupio ovaj LT je ladno izbrisao originalni Win 98,za koji cak na poledjini stoji i sertifikat,tj nalepnica,jer je komp stigao iz SAD,da bi snimio neki divca XP! Cuo seljak da je Xp bolji!?

Hehe, pa ja sam ladno obrisao XPee professional, sasvim legalan , sa licencom i nalepnicom koji su mi ****** uvalili sa laptopom i instalirao nesto bolje - Linux naravno...:P
 
AxeZ:
Zvrle:
Hvala! Ja sam pretpostavio da mora da se nasnimi ponovo,jer ocigledno ima neku gresku.Ali necete verovati,mentol od koga sam kupio ovaj LT je ladno izbrisao originalni Win 98,za koji cak na poledjini stoji i sertifikat,tj nalepnica,jer je komp stigao iz SAD,da bi snimio neki divca XP! Cuo seljak da je Xp bolji!?

Hehe, pa ja sam ladno obrisao XPee professional, sasvim legalan , sa licencom i nalepnicom koji su mi ****** uvalili sa laptopom i instalirao nesto bolje - Linux naravno...:P
Kad covek zna sta je dobro!!!
 
JasamJa:
AxeZ:
Zvrle:
Hvala! Ja sam pretpostavio da mora da se nasnimi ponovo,jer ocigledno ima neku gresku.Ali necete verovati,mentol od koga sam kupio ovaj LT je ladno izbrisao originalni Win 98,za koji cak na poledjini stoji i sertifikat,tj nalepnica,jer je komp stigao iz SAD,da bi snimio neki divca XP! Cuo seljak da je Xp bolji!?

Hehe, pa ja sam ladno obrisao XPee professional, sasvim legalan , sa licencom i nalepnicom koji su mi ****** uvalili sa laptopom i instalirao nesto bolje - Linux naravno...:P
Kad covek zna sta je dobro!!!

Gde dobro!? Krs! Da valja ne bi se zaglavljivao svaki cas!
 

Back
Top