EXPLORER-ovo LUDILO! Sta treba ciniti ?
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: EXPLORER-ovo LUDILO! Sta treba ciniti ?

Zvrle
    Guest

Podrazumevano EXPLORER-ovo LUDILO! Sta treba ciniti ?

Explorer mi u sred rada samo zablokira! Ceo prozor postane beo i ne mogu mu nista osim da kliknem "close"! Onda tako kulira pa mi izbaci da biram "end now" i "cancel" pa kad kliknem "end now" onda cekam jos koji minut pa taj prozor nestane kao da ga nije ni bilo! Nekad se desi da cak blokira i sve prozorcice ako ih je otvoreno vise,s' tim sto nekad uspem da ih pozatvaram a nekad se blokira ceo kompjuter tako da mi jedino preostane da ga ugasim! Ako neko zna o cemu se radi i ima li mu leka neka pise! Inace imam Win xp. Hvala unapred!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    09.07.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Reinstaliraj IExplorer.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Jos bolje, obrisi djubre (malo teze da se odradi bez brisanje onog veceg djubreta sto ga koristi), i nabaci neku mozilla-u (NS 7.1 npr. ako zelis da nastavis da koristis winblows, je najoptimizovaniji browser baziran na mozilla-i za winblows), i... live happily ever after :wink:

Zvrle
    Guest

Podrazumevano

Hvala! Ja sam pretpostavio da mora da se nasnimi ponovo,jer ocigledno ima neku gresku.Ali necete verovati,mentol od koga sam kupio ovaj LT je ladno izbrisao originalni Win 98,za koji cak na poledjini stoji i sertifikat,tj nalepnica,jer je komp stigao iz SAD,da bi snimio neki divca XP! Cuo seljak da je Xp bolji!?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Zvrle
    Hvala! Ja sam pretpostavio da mora da se nasnimi ponovo,jer ocigledno ima neku gresku.Ali necete verovati,mentol od koga sam kupio ovaj LT je ladno izbrisao originalni Win 98,za koji cak na poledjini stoji i sertifikat,tj nalepnica,jer je komp stigao iz SAD,da bi snimio neki divca XP! Cuo seljak da je Xp bolji!?
    Hehe, pa ja sam ladno obrisao XPee professional, sasvim legalan , sa licencom i nalepnicom koji su mi ****** uvalili sa laptopom i instalirao nesto bolje - Linux naravno...

Obećava JasamJa (avatar)
    Učlanjen
    01.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio AxeZ
    Hehe, pa ja sam ladno obrisao XPee professional, sasvim legalan , sa licencom i nalepnicom koji su mi ****** uvalili sa laptopom i instalirao nesto bolje - Linux naravno...
    Kad covek zna sta je dobro!!!

Zvrle
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio JasamJa
    Citat Original postavio AxeZ
    Kad covek zna sta je dobro!!!
    Gde dobro!? Krs! Da valja ne bi se zaglavljivao svaki cas!

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Heh... i linux je krsh, ako hoces da imas stabilnu a ne eksperimentalnu masinu...

Lepo stavis neki BSD (Open ili Free, u zavisnosti sta ti treba), i nema glava da te boli...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Citat Original postavio Incognito
    Heh... i linux je krsh, ako hoces da imas stabilnu a ne eksperimentalnu masinu...

Lepo stavis neki BSD (Open ili Free, u zavisnosti sta ti treba), i nema glava da te boli...
    Ja pretpostavljam da si ti instalirao OpenBSD kao drugi ili treci OS na masini...zar ne.....i nije te glava bolela?????
    A NetBSD????

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Ni Macintos nij nista bolji dadobro ste procititali
    "puca" skoro uvek

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Izvinavam se na ne odvajanju reci jer mijejuce tastaTURA primilasokod narandje paaaa malo zapinje

Panter
    Guest

Podrazumevano

Najbolje da formatiras i instaliras XP ponovo.Naravno ako imas instalacioni disk i potrebno znanje. I meni se to desavalo.

Ili brate, lepo stavis 98 SE i radi!

Obećava
    Učlanjen
    06.06.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Incognito je u pravu, ---> MOZILLA

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Jednostavno, zaboravi na IExplorer i koristi Operu koju možeš naći na www.opera.com.

Slične teme

1. Šta nam valja činiti?
    Autor Dabapas u forumu Svet životinja
    Odgovora: 90
    Poslednja poruka: 31.12.2008., 15:39
  2. kanal explorer-stvarnost najstrozijih zatvora.treba info
    Autor one_freeway u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2006., 10:28
  3. sta ciniti?
    Autor wet look u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 4