za ginekologa hitno!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: za ginekologa hitno!

Podrazumevano za ginekologa hitno!

moja devojka ima "izbocenu matericu" tako joj je rekao njen ginekolog. rekao je jos da bi joj eventualni abortus sa velikom verovatnocom unistio plodnost. interesujeme da li takva materica sa sobom nosi jos neke specificnosti? da li sme da koristi pilule za kontracepciju ili pilule za dan posle a da bude bez posledica?
    jednom recju potrebno mi je sto vise informacija o ovoj pojavi!
    HVALA

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: za ginekologa hitno!

Citat Original postavio johnny_english_opet
    moja devojka ima "izbocenu matericu" tako joj je rekao njen ginekolog. rekao je jos da bi joj eventualni abortus sa velikom verovatnocom unistio plodnost. interesujeme da li takva materica sa sobom nosi jos neke specificnosti? da li sme da koristi pilule za kontracepciju ili pilule za dan posle a da bude bez posledica?
    jednom recju potrebno mi je sto vise informacija o ovoj pojavi!
    HVALA

Hhmmmm...Mozda ipak 'zabacenu matericu'? Zavaljenu matericu?.....Tesko da ima izbocenu matericu, nesto Vi to niste dobro culi, cini mi se. Dakle, u odsustvu dr samo da kazem da slobodno moze koristiti pilule za kontarcepciju kao PCC pilule (ali ne u smislu kontracepcije nego iskljucivo kao poslednju pomoc ako se slucajno i nepaznjom 'ipak desi'!!!), jednom recju ponasajte se normalno, velik broj zena ima zavaljenu matericu i normalno iznosi trudnoce bez ikakvih problema, i normalno ostaje u drugom stanju bez ikakvih problema uprkos cestim zastrasivanjima ginekologa (prosto moja najbolja prijateljica je ginekolog na velikoj beogradskoj klinici pa pouzadano znam preko nje a i iz licnih iskustava!)
    Pozdrav i ne brinite previse.
    A sto se abortusa tice, on kod svake zene moze da izazove neplodnost i rizicna je hiruska procedura za svaku zenu koja se podvrgne prekidu trudnoce na taj nacin.

Slične teme

1. bez ginekologa
    Autor srećica u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 08.08.2007., 02:00
  2. za ginekologa
    Autor UrGirl u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.03.2005., 18:42
  3. za ginekologa -kolposkopija
    Autor animsaj u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1