TEA TIMER in SPYBOT S&D.
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: TEA TIMER in SPYBOT S&D.

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano TEA TIMER in SPYBOT S&D.

Ovde se mnogo pisalo o Spybot-u, ali niko nije pisao o njegov delu tzv. TeaTimer-u,koja mu je svrha, zasta on sluzi i da li treba da bude ukljucen???

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Stvar ukusa, ja gdje to instaliram i ostavim to ukljuceno.. Naravno to je opcija koja prati kretanje Windows registry baze i svaki put kada dodje do pokusaja promjene nekih kljuceva to te upozorava odnosno daje ti mogucnost da prihvatis promjenu ili dodavanje kljuceva ili da odbijes..

Primjer::

Ako instalise neki program bice ti prijavljena promjena ili dodavanje kljuceva i to bi po pravilu trebalo da prihvatis da bi program koji instalises ispravno radio..

A kada si na internetu i kada ti poruka od ovog pomagaca kaze da moze da dodje do promjene ili nanosenja novih kljuceva tu budi oprezan jer moguce je tada da se neki nezeljeni program zeli instalirati u registry bazu tvog OS i samim tim i zaraziti isti..

Dakle to bi bila sama sustina ovog pomagaca koji dolazi sa Spy bot S&D, a ti odluci da li zelis to imati ili ne.. Srecno...

Primećen član ZoNi (avatar)
    Učlanjen
    03.06.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

apsolutno treba ukljuciti TeaTimer!

http://www.benchmark.co.yu/forum/showthread.php?t=61894

~~~~~~~~~~~~~~~~

Iskusan
    Učlanjen
    29.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Pa ako za to sluzi onda je to vrlo korisna opcija, odmah cu to da ukljucim.....hvala na objasnjenju!
    A zanima me i zasto mi je spybot pronasao neke stvari kada sam pre neki dan napravio backup (xp-a sp1) a da se uopste nisam kacio na net (znaci jos nekoliko stvari pored dso-exploita)...dali ce mi to pronaci i kad skroz ponovo podignem sistem(znaci ne backup nego sve novo?) Ako neko zna neka kaze nesto o tome?

Slične teme

1. kako da postavim timer(VB 6.0)
    Autor ksauyit u forumu Programiranje
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.05.2007., 22:29
  2. old timer automobili
    Autor Chan Shaolin Si u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 25.11.2005., 15:19

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor